Co start-up może zrobić z… dachem płaskim? Sporo, i jeszcze na tym zarobi

autor tekstu:Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
16 2018 godz: 19:08 | Aktualizacja: 2018-05-16 19:12:46.073165+02Powrót do artykułu »

Inteligentne sensory zamontowane pod dachem mierzą jego ugięcie. To w połączeniu z analizą pogody daje informację o tym, czy i co trzeba zrobić, by uniknąć katastrofy budowlanej. Na tym pomyśle opiera się idea start-upu Sense Monitoring, który w czasie European Start-up Days w Katowicach otrzymał nagrodę w kategorii Tradition & Modernity.

  • « wstecz
  • dalej »
1/1
Przemysław Gałązka
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: Dziennik Gazeta Prawna
Przemysław Gałązka
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Schon(2018-05-16 20:53) Zgłoś naruszenie 00

    W latach 70 tych wprowadzono do użytku komputery ODRA i zachłyśnięcie tą nowością było tak wielkie, że zabrakło krytycyzmu. Komputery bezkrytycznie przyjmowały błędy ludzkie i je zwielokrotniały podając dziwne wyniki końcowe. Zawsze na początku i na końcu procesu myślowego stoi człowiek, a komputery chmury i lasery to nieistotne dodatki do całej procedury weryfikacji. Nie można odpowiedzialności za bezpieczeństwo opierać tylko na takich urządzeniach, trzeba normalne tradycyjne procedury stosować niezależnie, aby nie zostać zaskoczonym przez przyrodę. O hackerach, backdoorach i problemach hardwareowych nie wspomnę.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze