Konta i kredyty dla firma | wiadomości

24 stycznia 2017 r.

PKO BP ma blisko 2 mln użytkowników bankowości mobilnej24 stycznia 2017 r.

Liczba unikalnych użytkowników bankowości mobilnej, którzy w IV kwartale 2016 roku przynajmniej raz zalogowali się do konta w PKO Banku Polskim z poziomu urządzenia mobilnego, zbliżyła się do rekordowego poziomu 2 mln, poinformował bank.
Student

22 stycznia 2017 r.

Czy warto zaciągnąć kredyt studencki i jak go otrzymać?22 stycznia 2017 r.

Kredyt studencki to pomoc finansowa, z której może skorzystać student lub doktorant. Jest to bardzo dobry sposób na finansowanie wydatków własnych lub planów inwestycyjnych będąc jeszcze na studiach. Warunki kredytu są bardzo korzystne, a Ty będziesz musiał zwrócić go dopiero dwa lata po ukończeniu studiów. Co jeszcze powinieneś wiedzieć?
Wysokie bezrobocie

20 stycznia 2017 r.

Polski senior tonie w długach. Jeszcze gorzej ma 40-latek20 stycznia 2017 r.

Rośnie udział seniorów wśród dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Obecnie co czternasta osoba z rejestru ma ukończone 65 lat. To jednak wciąż niewiele biorąc pod uwagę, że wśród pełnoletnich Polaków 65 rok życia ukończył niemal co piąty.

18 stycznia 2017 r.

Trybunał UE: opłata reprograficzna poza podatkiem VAT18 stycznia 2017 r.

Zdaniem Trybunału Sprawiedliwości UE zapłata, jaką otrzymują artyści i wydawcy z tytułu opłat reprograficznych, nie może być objęta podatkiem VAT, ponieważ w rozumieniu przepisów nie jest to zapłata za usługę.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>