Najnowsze wiadomości

Francois Hollande

24 września 2016 r.

Hollande: Francja nie będzie krajem obozów dla migrantów24 września 2016 r.

Francuski prezydent Francois Hollande zapowiedział w sobotę, że kilka tysięcy migrantów żyjących w zwanym "dżunglą" obozowisku w Calais zostanie przeniesionych do ośrodków w całym kraju. Francja nie będzie krajem obozów - oświadczył.

24 września 2016 r.

Razem uratujemy świat? Zielone obligacje są coraz popularniejsze24 września 2016 r.

National Bank of Abu Dhabi zakończył roadshow, którego celem jest emisja pierwszej zielonej obligacji na Bliskim Wschodzie. W lipcu Bank of China wyemitował zielone obligacje na 2,8 mld dol. Światowy rynek na te instrumenty w 2015 r. zamknął się kwotą 41,8 mld dol., a jego potencjał sięga 700 mld dol.

24 września 2016 r.

W.Brytania: Jeremy Corbyn ponownie wybrany na lidera Partii Pracy24 września 2016 r.

Dotychczasowy lider opozycyjnej brytyjskiej Partii Pracy Jeremy Corbyn został w sobotę ponownie wybrany na stanowisko szefa ugrupowania, pokonując w przedterminowych wyborach Owena Smitha. 67-letni polityk uzyskał prawie 62 proc. głosów członków partii.
Pole naftowe w Azerbejdżanie

24 września 2016 r.

Tracimy kolejny kraj. Azerbejdżan odwraca się od Zachodu24 września 2016 r.

W poniedziałek, wskutek specjalnie zarządzonego plebiscytu, Azerbejdżan zmieni konstytucję i upodobni się do środkowoazjatyckich satrapii ze wschodniego brzegu Morza Kaspijskiego oraz Rosji, Turcji i Iranu, zyskujących coraz większe wpływy w regionie.
Agencja ATM/Forum

24 września 2016 r.

Ciuciubabka w Terespolu. Straż Graniczna niezgodnie z prawem odsyła Czeczenów na Białoruś24 września 2016 r.

Minister spraw wewnętrznych grzmi, że nie pozwoli na wschodniej granicy na otwarcie kolejnego migracyjnego kanału do Europy. Straż Graniczna udaje, że nie słyszy, jak setki Czeczenów codziennie proszą o ochronę w Polsce. Gdyby słyszała, musiałaby ich odesłać do ośrodka dla uchodźców. A tak, niezgodnie z prawem krajowym i międzynarodowym, odsyła ich na Białoruś

Infografiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze