Najnowsze wiadomości

Marek Tejchman

31 marca 2015 r.

Tejchman: Emigranci, potrzebujemy waszych mięśni i mózgów31 marca 2015 r.

Inżynier, która sprząta mieszkania. Mechanik, który zbiera jabłka. Fizyk, który robi kebaby. Nauczyciel, który jest śmieciarzem. Pielęgniarka, która zmywa naczynia. Emigranci, których umiejętności są niewykorzystane, których potencjał jest zmarnowany – kiedyś Polacy w Europie Zachodniej – teraz Ukraińcy w Polsce.
Praga, Czechy.

30 marca 2015 r.

Amerykańscy żołnierze dotarli do Pragi30 marca 2015 r.

Cały dzień trwał przejazd amerykańskich żołnierzy do Pragi. Wczoraj konwój wojsk USA wjechał do Czech w trzech kolumnach z Polski po ćwiczeniach w krajach nadbałtyckich.
Helikoptery NATO

30 marca 2015 r.

Szef NATO: zagrożenia rosną, wydatki na obronę spadają30 marca 2015 r.

Zagrożenia we wschodnim i południowym sąsiedztwie NATO rosną, a wydatki europejskich sojuszników na obronę spadają - na problem ten zwrócił uwagę dziś sekretarz generalny Sojuszu Jens Stoltenberg podczas dyskusji w Parlamencie Europejskim.
Samolot

30 marca 2015 r.

Samolot Turkish Airlines awaryjnie lądował w Casablance30 marca 2015 r.

Samolot Turkish Airlines, który awaryjnie lądował w Casablance w Maroku, wkrótce będzie kontynuował rejs. Boeing 777 lecący ze Stambułu do Sao Paulo został zawrócony po tym, jak ogłoszono, że w toalecie znaleziono kartkę z napisem "bomba".
Londyn

30 marca 2015 r.

W Wielkiej Brytanii rozpoczęła się kampania wyborcza30 marca 2015 r.

W Wielkiej Brytanii rozopoczęła się oficjalnie kampania przed wyborami powszechnymi, które odbędą się 7 maja. Brytyjscy komentatorzy zgodnie oceniają wynik wyborów jako niemożliwy do przewidzenia i nie wykluczają konieczności powołania kolejnej koalicji.

Infografiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

Najnowsze galerie »

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze