Najnowsze wiadomości

Arsenij Jaceniuk

23 października 2014 r.

Jaceniuk: Rosja może zagrozić wyborom na Ukrainie23 października 2014 r.

Rosja może próbować zakłócić przebieg niedzielnych wyborów na Ukrainie - ostrzega Arsenij Jaceniuk. Szef ukraińskiego rządu poinformował, że powzięto w związku z tym nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, żeby zapobiec "aktom terroru".
Fitch Ratings

23 października 2014 r.

Fitch nadał BOŚ ratingi A i BBB z perspektywą negatywną23 października 2014 r.

Fitch Ratings nadał Bankowi Ochrony Środowiska (BOŚ) ratingi: krajowy długoterminowy na poziomie A z perspektywą negatywną oraz międzynarodowy długoterminowy IDR w walucie obcej BBB z perspektywą negatywną, podał bank.
Wieprzowina

23 października 2014 r.

Do Rosji wjechało prawie 600 ton mięsa z UE23 października 2014 r.

Na ślad kontrabandy wpadli celnicy w porcie Ust-Ługa nad Zatoką Fińską. W paczkach oznaczonych jako marmolada, guma do żucia i mrożone grzyby znaleźli surowiec mięsny.
Volkswagen Group

23 października 2014 r.

Zagraniczni inwestorzy lgną do Polski. Volkswagen przoduje23 października 2014 r.

Tysiące nowych miejsc pracy i o 90 proc. więcej pieniędzy niż rok wcześniej. Tylu zagranicznych inwestycji w naszym kraju zrealizowanych za pośrednictwem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych ( PAIiIZ) nie było od lat.
Gazety

23 października 2014 r.

Co można w internecie? Dyskusja o etyce publikowania w sieci23 października 2014 r.

Grupa podmiotów, zrzeszonych w IAB Polska, stanowiących część Grupy Wydawców Wielomediowych, wyszła z inicjatywą zaproszenia wszystkich zainteresowanych na spotkanie inicjujące prace nad standardami etycznych praktyk wykorzystywania treści w internecie. W grupie tej znalazł się Infor Biznes.

Infografiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

Najnowsze galerie »

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze