Najnowsze wiadomości

Bliski Wschód

1 lipca 2016 r.

USA przekażą Rosji dane na temat terrorystów w Syrii?1 lipca 2016 r.

USA zaproponowały Rosji dzielenie się informacjami wywiadowczymi, by lepiej namierzała ona terrorystów w Syrii. Moskwa musi jednak przestać bombardować cywilów i rebeliantów, którzy podpisali się pod zawieszeniem broni - pisze w piątek "Washington Post".

1 lipca 2016 r.

Umowy o stowarzyszeniu UE z Gruzją i Mołdawią weszły w życie1 lipca 2016 r.

W piątek weszły w życie umowy stowarzyszeniowe zawarte przez UE z Gruzją i Mołdawią. Umowy te mają stopniowo integrować oba kraje z unijnym wspólnym rynkiem poprzez zniesienie większości ceł i barier handlowych oraz dostosowywanie do standardów unijnych.

1 lipca 2016 r.

UE: Jest kompromis ws. limitów emisji zanieczyszczeń powietrza1 lipca 2016 r.

Negocjatorzy z państw członkowskich i PE porozumieli się ws. limitów głównych źródeł zanieczyszczeń powietrza dla państw UE, w tym dwutlenku siarki, cząstek stałych i tlenków azotu. Dzięki przyjęciu tych przepisów stopniowo ma się poprawiać jakość powietrza.

1 lipca 2016 r.

Elemental Holding przedłużył memorandum of understanding z JX Nippon1 lipca 2016 r.

Elemental Holding przedłużył z JX Nippon Mining & Metals Corporation (JX Nippon) porozumienie (memorandum of understanding) w sprawie wymiany informacji i możliwości współpracy w zakresie recyklingu płytek drukowanych (printed circuit board, PCB) do końca roku, podał Elemental.

Infografiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

Najnowsze galerie »

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze