Kliknij, aby zobaczyć newsletter w przeglądarce
NEWSLETTER 26.05.2017
TEMAT DNIA

Polska zawsze była francuską kolonią. Tak przynajmniej myślał Paryż

Sojusz Polski z Francją potwierdza trafność prośby skierowanej do Stwórcy przez kardynała Richelieu: Boże, strzeż nas od przyjaciół, bo z wrogami jakoś sobie damy radę. >>>

Superbohater znad Wisły. Amerykanie kręcą dla Polaków coraz więcej produkcji

Amerykanie, którzy do niedawna serwowali naszym widzom tylko własne filmy i seriale, kręcą dla Polaków coraz więcej produkcji. Trwa boom, jakiego rynek dawno nie widział. Na razie tylko w telewizji

Jysk przenosi produkcję z Chin do Polski

Koncern Jysk, duński producent mebli, zmienia strategię. Ograniczają współpracę z Chinami i przenoszą zakłady do Europy Wschodniej. Decyzja podyktowana jest kosztami i czasem realizacji zleceń – donosi portal Berlingske Business.

Merkel odpowiada Trumpowi: Mamy unię walutową. Wyrywanie z kontekstu jednego kraju nie jest właściwe

Kanclerz Angela Merkel odrzuciła ostrą krytykę ze strony prezydenta USA Donalda Trumpa pod adresem Niemiec w związku z niemiecką nadwyżką w handlu zagranicznym. Merkel i Trump rozmawiali o tej sprawie w kuluarach szczytu G7 na Sycylii - podała agencja dpa.

Wkrótce na skrzyżowaniach pojawią się wyświetlacze odmierzające czas do zmiany świateł

Zarządcy dróg będą mogli instalować wyświetlacze odmierzające czas do zmiany świateł na skrzyżowaniach - przewiduje rozporządzenie podpisane przez szefów resortów: infrastruktury i budownictwa oraz spraw wewnętrznych i administracji.
BLOOMBERG

Rekordowo niskie bezrobocie już nie jest powodem do zadowolenia?

GUS poinformował dziś, że bezrobocie w kwietniu wyniosło 7,7 proc. To najmniej od 1991 roku. Pomimo, że teoretycznie to dobra wiadomość dla pracowników, to może być ona również zwiastunem poważnych problemów dla całej gospodarki.

Zamów prenumeratę Dziennika Gazety Prawnej
TYLKO NA FORSAL.PL

Polskie firmy są nieufne. Ale to się im opłaca

Trasa S3 do Czech. Dziś przetarg na drogi i trudny odcinek w górskim terenie

Nowa moda w bankach – wideoweryfikacja

Cenowa przepaść między Polską a Zachodem. Ile kosztuje zakup i wynajem mieszkania w Europie?

Podróże służbowe. Rozliczenia podatkowe w firmie

Koszty podatkowe w firmie

Przestępstwa podatkowe. Nowe kary i procedury

69,00 zł
89,00 zł
69,00 zł
Wysyłka listu jest realizowana z bazy spółek Grupy Infor.pl: INFOR PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000225279, posiadającej numer NIP: 118 00 93 066, numer REGON: 011617580, o kapitale zakładowym w wysokości: 5.600.000 zł (słownie: pięć milionów sześćset tysięcy złotych).
INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Wydział XII Gospodarczy pod numerem KRS 0000307225, NIP 5272575823, o kapitale zakładowym w wysokości 29.421.550,00 złotych.
Adres do korespondencji: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, tel. 801 626 666, e-mail: bok@infor.pl
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj.