Kliknij, aby zobaczyć newsletter w przeglądarce
NEWSLETTER 25.11.2017
TEMAT DNIA

Hydra, o której wszyscy zapomnieli. Czy powinniśmy znowu zacząć bać się inflacji?

Inflacja? A czym się tu przejmować? – zdaje się sądzić nasz bank centralny po kolejnych informacjach o wzroście płac, konsumpcji czy dochodów gospodarstw domowych. Czy to oznacza, że nie boimy się już zmory, którą przez całe dekady chciała ujarzmić ekonomia? >>>

Pobłocki: Kapitalizm umiera, ale się nie poddaje [WYWIAD]

Na naszych oczach ścierają się dwie wizje: z jednej strony słyszymy o socjalnych eksperymentach, z drugiej mamy globalny renesans faszyzmu. Obawiam się, że centrum czuje się dzisiaj lepiej z faszystami niż z lewicą - mówi w wywiadzie Kacper Pobłocki.

Biznes na fali zmienności. Polskie firmy inwestują, ale luka rozwojowa jest coraz większa

Zyski i wzrost obrotów – oto realia ponad połowy średnich i dużych firm w Polsce. Stagnację mamy już za sobą. Z czym mierzy się polski biznes?

Boom innowacyjny widać wszędzie poza statystykami produktywności gospodarek Zachodu

Tempo innowacji nigdy nie było szybsze” – powiedział szef Unilevera Paul Polman. Dlaczego więc – u licha! – produktywność rozwiniętych zachodnich gospodarek rośnie wolniej, niż oczekiwano?

Andrysiak: Wrogiem faszystów przebranych w szaty narodowców jest cywilizacja światłocienia [OPINIA]

Faszyści przebrani w szaty narodowców wołający 11 listopada na ulicach za białą rasą nie tęsknią do czasów Hitlera. Oni chcą powrotu do świata, w których wszystko jest czarne albo białe. Ta sama tęsknota winduje sondaże PiS. Wspólny wróg jest jeden: to cywilizacja światłocienia, gdzie wersji, prawd i poglądów jest wiele - pisze Andrzej Andrysiak.
BLOOMBERG

Norwegia odwróci się od ropy i gazu? Decyzja największego funduszu świata ma inny charakter [OPINIA]

Zarządzający norweskim państwowym funduszem majątkowym chcą się pozbyć aktywów związanych z giełdowymi inwestycjami w ropę i gaz. Decyzja ta jednak nie wynika z troski o środowisko, ale z chęci większej dywersyfikacji – pisze Sony Kapoor, który przez wiele lat doradzał norweskiemu rządowi.

Zamów prenumeratę Dziennika Gazety Prawnej
TYLKO NA FORSAL.PL

30 lat z kredytem. Stopy procentowe pójdą w górę - to pewne. O ile wzrośnie twoja rata?

Ile emerytury dostają Polacy? Oto wysokość świadczeń z ZUS i KRUS [INTERAKTYWNE DANE]

Głównemu mocarstwu Europy grozi chaos. Jakie opcje mają teraz Niemcy [ANALIZA]

Czy można wyburzyć Pałac Kultury? Bogaty musi być kraj, który nie ma poważniejszych problemów

Odpowiedzialność karna menedżerów. Przewodnik po prawie

Ochrona danych pracowników. Praktyczny poradnik dla pracodawców

Compliance w przedsiębiorstwie. Tworzenie i wdrożenie systemu

92,65 zł
79,00 zł
59,00 zł
Wysyłka listu jest realizowana z bazy spółek Grupy Infor.pl: INFOR PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000225279, posiadającej numer NIP: 118 00 93 066, numer REGON: 011617580, o kapitale zakładowym w wysokości: 5.600.000 zł (słownie: pięć milionów sześćset tysięcy złotych).
INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Wydział XII Gospodarczy pod numerem KRS 0000307225, NIP 5272575823, o kapitale zakładowym w wysokości 29.421.550,00 złotych.
Adres do korespondencji: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, tel. 801 626 666, e-mail: bok@infor.pl
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj.