Kliknij, aby zobaczyć newsletter w przeglądarce
NEWSLETTER 24.03.2017
TEMAT DNIA

Białoruś cierniem w oku Putina. Łukaszenka znalazł się na rozstaju dróg

Białoruski prezydent stoi na rozstaju dróg. Jest zmuszony toczyć walkę o przyszłość. Z jednej strony chciałby ściślejszych związków z Zachodem, a drugiej nieco luźniejszych z Rosją. >>>

Współtwórca „Ucha Prezesa”: To co robią w TVN24 czy w TVP, to czysta propaganda [WYWIAD]

Może raz czy dwa widziałem nowe „Wiadomości”. I nie mogę tego oglądać tak samo jak „Faktów”, bo to są tak samo skrzywione politycznie tuby propagandowe. Nie oglądam tego dla zasady, bo mnie krew zalewa gdy widzę, co robią w TVN 24 czy w publicznej. Czysta propaganda - mówi w wywiadzie - Mikołaj Cieślak, aktor kabaretowy, który razem z Robertem Górskim stworzył serial komediowy „Ucho Prezesa”.

Czeka nas rewolucja w energetyce? W polskich firmach zapanowała moda na współpracę ze startupami

W polskich firmach zapanowała prawdziwa moda na innowacje i współpracę ze startupami. Te zaś chwytają okazję i dzięki wsparciu korporacji chcą wypłynąć na szerokie wody. I są w stanie dostarczyć rozwiązań, które mogą doprowadzić w energetyce do przełomu.

Coraz częściej to algorytmy, a nie ludzie, tworzą portfele inwestycyjne i plany emerytalne

Coraz częściej to algorytmy, a nie ludzie, tworzą portfele inwestycyjne i plany emerytalne. W taki sposób działają takie potęgi jak firmy inwestycyjne Vanguard i Schwab oraz banki: UBS, BBVA, Bank of America Merrill Lynch. Eksperci ostrzegają jednak, że rządy robotów zwiększają ryzyko systemowe.

Zaskakujące wyniki badań: Podwyżki już nie dają poczucia stabilności pracownikom w Polsce

Tylko 14 proc. ankietowanych wskazało regularne podwyżki jako wyznacznik poczucia stabilności w pracy – pokazuje najnowsze badanie serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl.
BLOOMBERG

Bloomberg Global Heath Index: Polska za Kubą i Libanem

Z indeksu Bloomberg Global Health wynika, że przewidywana długość życia dzieci urodzonych na Półwyspie Apenińskim przekracza 80 lat. Po drugiej stronie zestawienia znajduje się Sierra Leone, gdzie średnia przewidywana długość życia to 52 lata. Polska znalazła się w rankingu między innymi za takimi egzotycznymi krajami jak Kuba i Liban.

Zamów prenumeratę Dziennika Gazety Prawnej
TYLKO NA FORSAL.PL

Millenialsi – pokolenie narcyzów. Jak ich zaburzenia osobowości wpływają na rynek pracy?

Ponad 40-proc. wzrost dochodów z VAT. Skąd się wzięły tak dobre wyniki budżetu?

Spółki paliwowe rosną w siłę. W które warto dziś zainwestować?

Miał być nowy model, jest strach o miejsca pracy. Związkowcy z Opla żądają interwencji Morawieckiego

Jak założyć i prowadzić firmę

Pieniądze na start i rozwój firmy

Przestępstwa podatkowe. Nowe kary i procedury

19,90 zł
19,90 zł
69,00 zł
Wysyłka listu jest realizowana z bazy spółek Grupy Infor.pl: INFOR PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000225279, posiadającej numer NIP: 118 00 93 066, numer REGON: 011617580, o kapitale zakładowym w wysokości: 5.600.000 zł (słownie: pięć milionów sześćset tysięcy złotych).
INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Wydział XII Gospodarczy pod numerem KRS 0000307225, NIP 5272575823, o kapitale zakładowym w wysokości 29.421.550,00 złotych.
Adres do korespondencji: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, tel. 801 626 666, e-mail: bok@infor.pl
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj.