Kliknij, aby zobaczyć newsletter w przeglądarce
NEWSLETTER 20.02.2017
TEMAT DNIA

Czy Polska wzniesie się kiedykolwiek ponad poziom gospodarki półperyferyjnej i kraju-montowni?

Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju słusznie stawia na reindustrializację i innowacyjność; jej wadą jest to, że nie uwzględnia dysproporcji sił między pracodawcami i pracownikami, co jest główną przyczyną rażąco niskiego udziału płac w PKB Polski. >>>

Morawski: Nadchodzi Le Pen. Jej szanse są niewielkie, ale... [FELIETON]

Trudno powiedzieć, czy to przejaw doskonałej technologii, czy świetna akcja marketingowa, ale ogłoszenie przez pewnego menedżera funduszu inwestycyjnego z Singapuru, że jego modele sztucznej inteligencji wskazują na zwycięstwo Marine Le Pen we francuskich wyborach prezydenckich, doskonale wpisało się w atmosferę polityczno-finansową ostatnich tygodni.

Gigantyczne symbole nieudolności. Nawet Niemcy mają inwestycje, o których chcieliby zapomnieć

Zła organizacja, błędy w planowaniu, rozbuchana biurokracja. Polska? Nie, tak wyglądają największe inwestycje za naszą zachodnią granicą.

"Moja racja jest najmojsza". Ekspert: Kolejna władza może wywrócić plan Morawieckiego do góry nogami

Dla realizacji Strategii Morawieckiego bardzo ważna jest ciągłość w polityce gospodarczej państwa. To naturalne, że zmieniają się opcje polityczne, natomiast bardzo istotne jest to, by była pewna ciągłość planowania i realizowania celów gospodarczych.

Burza w USA. Sprawa Michaela Flynna zatacza coraz szersze kręgi

Dochodzenie w czterech komisjach Kongresu, śledztwo FBI, jazgot w blogosferze, apele o powołanie komisji do wyjaśnienia dymisji Michaela Flynna – to zdaniem amerykańskich obserwatorów gwarancja, że medialna wrzawa wokół jego odwołania szybko nie ucichnie.
BLOOMBERG

Jak sprawdzić, czy Donald Trump "przywróci Ameryce wielkość”? Oto 10 wskaźników

Jednym z głównych haseł wyborczych Donalda Trumpa było “przywróćmy Ameryce wielkość”. Ale jak sprawdzić „wielkość Ameryki”? Przedstawiamy 10 wskaźników, które pomogą rozstrzygnąć, czy amerykański prezydent wywiązał się z wyborczych obietnic.

Zamów prenumeratę Dziennika Gazety Prawnej
TYLKO NA FORSAL.PL

Pięćsetzłotówka w portfelach Polaków. Co w praktyce oznacza wprowadzenie nowego banknotu?

Największy samolot pasażerski świata na Lotnisku Chopina. Wszystko, co musisz wiedzieć o A380

Ze Śląska do Arabii Saudyjskiej. Premiera pociągów metra dla Rijadu [ZDJĘCIA]

Żołnierze z Żagania w reklamie na Super Bowl. Zobacz inne najlepsze spoty

Jak założyć i prowadzić firmę

Pieniądze na start i rozwój firmy

Przestępstwa podatkowe. Nowe kary i procedury

19,90 zł
19,90 zł
69,00 zł
Wysyłka listu jest realizowana z bazy spółek Grupy Infor.pl: INFOR PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000225279, posiadającej numer NIP: 118 00 93 066, numer REGON: 011617580, o kapitale zakładowym w wysokości: 5.600.000 zł (słownie: pięć milionów sześćset tysięcy złotych).
INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Wydział XII Gospodarczy pod numerem KRS 0000307225, NIP 5272575823, o kapitale zakładowym w wysokości 29.421.550,00 złotych.
Adres do korespondencji: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, tel. 801 626 666, e-mail: bok@infor.pl
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj.