Rankingi

9 maja 2018 r.

ONZ: UNHCR wzywa Turcję do zniesienia stanu wyjątkowego9 maja 2018 r.

Wysoki komisarz Narodów Zjednoczonych ds. praw człowieka (UNHCHR) Zeid Ra'ad Al-Hussein wezwał w środę Turcję do natychmiastowego zniesienia stanu wyjątkowego, który obowiązuje w tym kraju od udaremnionego zamachu stanu z lipca 2016 roku.
W raporcie uwzględniono też podział na branże. Jak zwykle we wszystkich rankingach wynagrodzeń liderami płac są bankowcy i pracownicy sektora technologii informatycznych. Od czołówki nieznacznie odstaje przemysł lekki. W tych trzech branżach mediany zarobków wyniosły odpowiednio 11099 zł, 10 668 zł i 10500 zł brutto miesięcznie.
Natomiast najsłabiej zarabiającą kadrą kierowniczą na warszawskim rynku pracy byli szefowie zespołów w sektorach: media, wydawnictwa, reklama, PR. W tym  przypadku mediana miesięcznych wynagrodzeń była na poziomie 8387 zł brutto.

8 marca 2018 r.

Ile menadżer zarobi w Warszawie? Ranking wynagrodzeń kierowników8 marca 2018 r.

Wynagrodzenia.pl opublikowały kolejne podsumowanie raportu „Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku” wydanego przez Sedlak & Sedlak. Tym razem raport uwzględnia dane o płacach 4045 osób pracujących na stanowiskach kierowniczych w stolicy zebranych w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń.

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze