czytaj e-DGP
  • Raport: Ceny mieszkań w Warszawie
Mark Mobius: Korzystne trendy i polityczne wyzwania w Polsce

Mark Mobius: Korzystne trendy i polityczne wyzwania w Polsce

2016-07-28

Współczesna Warszawa to żywe nowoczesne miasto z licznymi drapaczami chmur i wieloma udogodnieniami dla mieszkańców i turystów, włącznie z hotelami znanych sieci, kawiarniami, restauracjami i sklepami. Polska to od kilku lat jedna z najszybciej rosnących gospodarek w Europie; wzrost produktu krajowego brutto ...»

Przegląd wiadomości ze spółek - 27 lipca 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 27 lipca 2016 r.

2016-07-27

... gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt]   Budimex  Budimex osiągnął przedsprzedaż mieszkań (bez rezerwacji) na poziomie 712 sztuk w okresie styczeń - czerwiec 2016 roku wobec 1 079 lokali przedsprzedanych rok wcześniej, podała spółka.[NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt]  Portfel zamówień Grupy Budimex na koniec I połowy br. wynosił 9,27 mld zł, podała ... ......»

Ceny mieszkań w kolejnych kwartałach stabilne - REAS

2016-07-20

„W kolejnym kwartale deweloperzy będą zapewne nadal wprowadzali do sprzedaży znaczną liczbę mieszkań spełniających kryteria MdM, spełniających kryteria MdM, ceny zatem nie powinny się istotnie zmienić” - napisano w raporcie.»

Agencja Fitch może zacząć obniżać ratingi innych państw UE

Agencja Fitch może zacząć obniżać ratingi innych państw UE

2016-07-07

LENOVO I DELL SZYKUJĄ PODWYŻKI W UK Lenovo, największy na świcie producent komputerów osobistych rozważa podwyżki cen swoich produktów, by przeciwdziałać spadkowi wartości funta i niepewności na rynkach po Brexicie. Wśród opcji, które rozważa firma jest również cięcie miejsc pracy – wynika z czwartkowej wypowiedzi CFO firmy, Ming Wonga.»

<strong>Warszawa</strong> "wskoczyła" do ligi Berlina i Paryża. <strong>Mieszkania</strong> na Złotej 44 schodzą jak ...

Warszawa "wskoczyła" do ligi Berlina i Paryża. Mieszkania na Złotej 44 schodzą jak ...

2016-07-06

Przede wszystkim przedstawiliśmy dużo bardziej elastyczną ofertę wyboru i dostosowania mieszkań do potrzeb klienta. Skorzystaliśmy też na tym, że projekt odkupiliśmy za atrakcyjną cenę, dzięki czemu możemy sobie pozwolić, by ceny mieszkań - choć wysokie - mieściły się w realiach rynkowych.»

Przegląd wiadomości ze spółek - 1 lipca 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 1 lipca 2016 r.

2016-07-01

[NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt]   TelForceOne  Kaps Investment podwyższył cenę, po której będą nabywane akcje TelForceOne, objęte zapisami złożonymi w odpowiedzi na wezwanie - z kwoty 2,95 zł do kwoty ......»

Polnord wprowadza do sprzedaży 65 mieszkań na osiedlu Neptun II w Ząbkach

2016-06-30

"W budynkach C3 i C4 znajdzie się łącznie 65 mieszkań w układach od jedno- do czteropokojowych o powierzchniach 39-101 m2. Ich mieszkańcy będą mieć dostęp do terenów zielonych i dużych placów zabaw dla dzieci, wspólnych dla Neptuna i Neptuna II.»

Przegląd wiadomości ze spółek - 30 czerwca 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 30 czerwca 2016 r.

2016-06-30

[NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt]   MNI  MNI złożyło do Sądu Okręgowego w Warszawie XVI Wydział Gospodarczy pozew ws. zasądzenia solidarnie zapłaty od pozwanych: Wojciecha Kamienieckiego, CEE Equity Partners limited liability company, Janusza Skrzypkowskiego i Rafała Andrzejewskiego kwoty 69,2 mln zł wraz z ustawowymi odsetkami, podała spółka.»

O. Kazanelson proponuje, aby cena akcji serii H Robyga wynosiła min. 2,9 zł

2016-06-27

  " Cena emisyjna akcji serii H zostanie ustalona przez zarząd, przy czym emisyjna akcji serii H zostanie ustalona przez zarząd, przy czym cena emisyjna jednej akcji serii H będzie nie mniejsza od wyższej z następujących kwot 2,90 zł za jedną akcję serii H albo (ii) średniej ceny...»