czytaj e-DGP
  • Raport: Ceny mieszkań w Warszawie
Przegląd wiadomości ze spółek - 5 lutego 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 5 lutego 2016 r.

2016-02-05

... . szt. stacji elektroenergetycznych w latach 2016-2019. ... o 31,91% w skali roku do ... ,6 mln zł w styczniu br., podała ...   Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) zawiesi obrót ... do 24 lutego w związku ze scaleniem ... Cars  Velto Cars w ramach ... notarialnymi 8 lokali, w tym: mieszkania - 4, garaże - 4" ...»

Tanie <strong>mieszkania</strong> dla Polaków. Czy obietnice rządu są możliwe do zrealizowania?

Tanie mieszkania dla Polaków. Czy obietnice rządu są możliwe do zrealizowania?

2016-02-04

... kupują najwięcej nowych mieszkań w Europie Nawet po ... , a nie tylko mieszkań. W przeliczeniu na 1 ... już mniej atrakcyjna w porównaniu do aktualnych cen metrażu (zwłaszcza na ... lutego 2016 roku, w całej Warszawie można było znaleźć ... budowy tanich mieszkań na kolejne lata. W listopadzie ubiegłego ... ][NIEZNANA ENCJA gt] Ceny mieszkań w polskich miastach. Zobacz ...»

Przegląd wiadomości ze spółek - 3 lutego 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 3 lutego 2016 r.

2016-02-03

... w sklepach stacjonarnych oraz w ... . sprzedaży usług TSL w Pekaes, cytowany w komunikacie. Polski operator ... apartamentowca Walewska Residence w Warszawie. Wszystkie 43 mieszkania zostały już sprzedane, ... stopniowo poszerzamy ofertę w Warszawie, która jest dla ... dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydziału Gospodarczego ... Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA" - czytamy w komunikacie. CI Games ...»

Dobra zmiana? Przez podatek bankowy <strong>mieszkania</strong> podrożały o 8 tys. zł

Dobra zmiana? Przez podatek bankowy mieszkania podrożały o 8 tys. zł

2016-01-31

... zaciąganego na zakup mieszkania w dużym polskim mieście. ... zaciągniętego na zakup mieszkania w dużym mieście wzięto ... na zakup przeciętnego mieszkania dwupokojowego w jednym z 10 ... sprzedali tak wielu mieszkań, jak w 2015 roku, to ... na popularne dwupokojowe mieszkanie w jednym z 10 ... zróżnicowane. Najwyższe byłyby w Warszawie, gdzie zadłużając się ...»

<strong>Ceny</strong> <strong>mieszkań</strong> <strong>w</strong> polskich miastach. Zobacz najnowszy raport

Ceny mieszkań w polskich miastach. Zobacz najnowszy raport

2016-01-30

... wyraźnie taniej jest w Gdyni; w pozostałych ośrodkach zmiany cen są kosmetyczne - wynika ... wysokości min. 20% ceny mieszkania. Choć to tylko ... najmu. Tymczasem ceny mieszkań jakimi rynek ... na zakup kawalerki w całkowitym popycie na mieszkania wzrósł. W porównaniu z ubiegłymi ... spadł także udział w popycie klientów na mieszkania 4-pokojowe. W końcówce ub. roku ...»

<strong>Ceny</strong> <strong>mieszkań</strong> najniższe od roku. Zobacz najnowsze dane

Ceny mieszkań najniższe od roku. Zobacz najnowsze dane

2016-01-27

... obrazuje realne zmiany cen mieszkań w największych miastach Polski. ... miast zdecydowanie najwyższe ceny nieruchomości są w Warszawie. 7 164 zł to aktualnie przeciętna cena metra kwadratowego mieszkania w stolicy. Z danych ... się tak naprawdę ceny mieszkań w Warszawie są dziś o ... miasta po dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych mieszkania na obrzeżach ...»

Łagodna zima - tańsze rachunki. Ile dzięki niej zaoszczędzimy?

Łagodna zima - tańsze rachunki. Ile dzięki niej zaoszczędzimy?

2016-01-26

... Lion’s Banku. W tym sezonie łagodna ... Lion’s Banku, w Warszawie dotychczasowe zapotrzebowanie na ... % niższe niż średnio w latach 1980 – 2004. ... niż rok temu. W okresie od wrześnie ... niż w analogicznym okresie ... ogrzanie 50-metrowego mieszkania w nieocieplonej „wielkiej płycie” ... liczba stopniodni wyniesie w Warszawie 1184,4. W analogicznym okresie poprzedniego ...»

Przegląd wiadomości ze spółek - 25 stycznia 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 25 stycznia 2016 r.

2016-01-25

... 14,8% wzrost w ujęciu rocznym. W tym samym okresie ... -Lucent Polska złożył w Sądzie Okręgowym w Warszawie, XX Wydział Gospodarczy ... na uruchomienie produkcji w fabryce w Mielcu do dnia ... sprzedał ponad 80% mieszkań w budynku nr 6 ... do przedsprzedaży pierwsze mieszkania w osiedlu Tęczowy Las ... "W ostatnim budynku zrealizowanym w ...»

"Mordor" będzie jeszcze większy. Planiści mają niezwykły pomysł. Znikną korki?

"Mordor" będzie jeszcze większy. Planiści mają niezwykły pomysł. Znikną korki?

2016-01-22

... ” Tolkiena. Mordor to w Warszawie okolice ul. Domaniewskiej: ... picture - Zafundowaliśmy sobie w Warszawie dziwną dzielnicę, która ... gt] Czytaj też: W Warszawie otwarto pierwsze w Europie Centrum Turbin ... ulicy pod oknami. W Warszawie jeszcze się taki ... występują też np. w biznesowej dzielnicy Zuidas w Amsterdamie. Tam jednak w urzędzie miasta jest ...»

Piechociński: Jeszcze ludzie zatęsknią za tą Polską <strong>w</strong> ruinie

Piechociński: Jeszcze ludzie zatęsknią za tą Polską w ruinie

2016-01-22

... przez osiem lat w opozycji SLD w ogóle się nie ... tę porażkę inaczej, w innych kategoriach. W 2015 r. skumulowały ... twierdzi, że wtedy w czerwcu albo w lipcu można było ... małe biuro rachunkowe, mieszkam tam, gdzie mieszkałem. Niektórzy z was ... tego, że centrala w Warszawie zrobi, i to ... w komisji budżetowej. W ...»