czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Zamach samobójczy <strong>na</strong> granicy Rosji i <strong>Ukrainy</strong>. Van z ładunkami wybuchowymi wjechał w posterunek

Zamach samobójczy na granicy Rosji i Ukrainy. Van z ładunkami wybuchowymi wjechał w posterunek

2014-07-22

... ukraińskich wojsk walczących na wschodzie z separatystami ... doszło do ataku na ukraińskie przejście graniczne ... Reuters, powołując się na ukraińską telewizję "Kanał 112". Terroryści na wschodzie Ukrainy prowadzą coraz bardziej ... miał zaatakować żołnierzy na jednym z posterunków ... morza. Moździerz ustawiony na łodzi Po raz ... . Moździerz był ustawiony na łodzi. Doszło ...»

Obama i Komorowski rozmawiali o potrzebie "transatlantyckiej solidarności"

Obama i Komorowski rozmawiali o potrzebie "transatlantyckiej solidarności"

2014-07-22

... Komorowski i Barack Obama o sytuacji po zestrzeleniu malezyjskiego samolotu nad Ukrainą. W rozmowie telefonicznej przywódcy Polski ... "transatlantyckiej solidarności" w obliczu wydarzeń na wschodzie Ukrainy i rosyjskich działań na rzecz destabilizacji Kijowa. Według komunikatu ... była też kwestia wzrostu wydatków na obronę europejskich członków NATO oraz ...»

Czy Europa sięgnie po obosieczny miecz? Cameron przekonuje do sankcji trzeciego stopnia

Czy Europa sięgnie po obosieczny miecz? Cameron przekonuje do sankcji trzeciego stopnia

2014-07-22

Rosjanie na multimedialnej konferencji ministra ... wydarzeń pod Hrabowem. Na dzień przed spotkaniem ... związany z tą sytuacją wzmocni ich zaangażowanie. ... – Powinniśmy się zdecydować na sankcje – precyzował premier ... gt] Czytaj więcej: Ukraina: Ciała ofiar wysłane ... dotyczące wspólnego stanowiska na planowane na dziś spotkanie. Reuters, powołując się na swoje źródła, pisze, ... wobec Moskwy. Na objęcie sankcjami ...»

Z Niemiec do Rzeszowa. Autostrada A4 będzie gotowa już we wrześniu

Z Niemiec do Rzeszowa. Autostrada A4 będzie gotowa już we wrześniu

2014-07-22

psav zdjęcie główne Na razie A4 ma ... . A po planowanym na połowę 2016 r. ... jadący z Krakowa na wschód muszą zjeżdżać z autostrady na węźle Tarnów Północ. Powrót na A4 w ... głównych autostrady i na drogach dojazdowych. Na prawej nitce trasy, ... związek z kryzysem na Ukrainie. – Ten DOL planowany ...»

<strong>Ukraina</strong>: Pociąg z ciałami wyruszył do Holandii. Sekcje zwłok dostarczą dowodów <strong>na</strong> zestrzelenie samolotu

Ukraina: Pociąg z ciałami wyruszył do Holandii. Sekcje zwłok dostarczą dowodów na zestrzelenie samolotu

2014-07-21

... o katastrofie samolotu na Ukrainie przez telefon. Politycy ... , który rozbił się na Ukrainie zostaną jeszcze dziś, ... , by zakończyć konflikt na Ukrainie poprzez wstrzymanie dostaw ... długoterminowe stosunki między Ukrainą i Rosją, Ukrainą i Unią, ... ostro krytykuje separatystów na wschodzie Ukrainy za ich postępowanie ... kolei zrzuca winę na Ukrainę. Przedstawiciele państw członkowskich ...»

W poniedziałek <strong>na</strong> parkietach niedźwiedzie

W poniedziałek na parkietach niedźwiedzie

2014-07-21

... spółek, skazane były na niepowodzenie. Samo ich zainicjowanie zasługiwałoby na uwagę, gdyby nie ... , optymizmu starczyło jednak na krótko. Względna siła ... . Najwyraźniej pogarszała się sytuacja rafinerii i banków, ... BOŚ, koncentrację inwestorów na geopolityce wspierało puste ... ze strony UE na Rosję, co mogłoby ... stanowiska wobec Moskwy. Na parkietach europejskich dominowały ... wpłynęło także na pozostałych sympatyków ...»

Bugaj: W cieniu <strong>Ukrainy</strong>

Bugaj: W cieniu Ukrainy

2014-07-21

... przyszedł jednak czas na zniżki. Inwestorzy wciąż ... mają interpretować wydarzenia na Wschodzie, gdzie początkowa ... zakończenia działań separatystów na wschodzie Ukrainy. Niestety weekendowe wiadomości ... eskalacji działań wojennych na Ukrainie w połączeniu z ... atakiem izraelskiego wojska na tereny Gazy powodowały ... optymistycznych wyborów. Koncentrację na geopolityce wspierało puste ... ze strony UE na Rosję, ...»

Kreml kontynuuje grę z Europą. Putin "martwi" się o suwerenność Rosji

Kreml kontynuuje grę z Europą. Putin "martwi" się o suwerenność Rosji

2014-07-21

Posiedzenie na jutro zwołał prezydent ... przede wszystkim oceny sytuacji na Ukrainie i ewentualnej roli ... wpływu kryzysu ukraińskiego na bezpieczeństwo. Tym razem ... wobec Rosji Rosja: Ukraina zestrzeliła samolot To ... nad terytorium wschodniej Ukrainy zginęło 298 osób. ... malezyjskiego Boeinga 777 na tym samym pułapie ... kilometrów od malezyjskiego. Na wyposażeniu tego samolotu ... antyrosyjskich sankcji Ukraina odpiera zarzuty ...»

Hardy: Możliwy przełom <strong>na</strong> EUR/USD

Hardy: Możliwy przełom na EUR/USD

2014-07-21

... teoretyczne płaskie wsparcie (na poziomie minimów tuż ... Otwartego Rynku, zaplanowanego na 30 lipca, kurs ... : poziomy wsparcia zarówno na USD/JPY, pomiędzy ... niżej), jak i na EUR/USD, w ... był dobrze przygotowany na umocnienie się jena ... długich pozycji zajętych na USD/JPY już dawno temu). Obserwujcie sytuacjęna USD/JPY nie ...»

Komorowski: doszło do aktu agresji <strong>na</strong> <strong>Ukrainę</strong>

Komorowski: doszło do aktu agresji na Ukrainę

2014-07-21

... , że w działaniach na Krymie brali udział ... Komorowski zwraca uwagę na aneksję półwyspu przez ... organizowanie przez nią na wschodniej Ukrainie ruchów separatystycznych. Prezydent ... coraz większego napięcia na wschodzie Ukrainy oraz zestrzelenia cywilnego ... północnej Afryki oraz na Bliskim Wschodzie i ... przypomniał, że obecnie sytuacja na świecie jest nie ... , że mogą na nim zapaść ...»


EUR/PLN4.1465minus-0.0005 PLN
USD/PLN3.0721minus-0.0062 PLN
CHF/PLN3.4126plus0.0019 PLN
GBP/PLN5.2431minus-0.0083 PLN
WIG51340.57plus0.22 %
WIG202393.91plus0.15 %
mWIG403348.39plus0.23 %
sWIG8011934.10minus-0.13 %
 
Złoto1308,31minus-0.31 %
Gaz ziemny3,86minus-0.10 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1497minus-0.16 %
Srebro20,93minus-0.13 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane