czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Zachodni biznes w Rosji  "głęboko żałuje" sankcji UE. Podobnie Czesi

Zachodni biznes w Rosji "głęboko żałuje" sankcji UE. Podobnie Czesi

2014-07-30

... Unii Europejskiej i na Ukrainie. Stowarzyszenie dodało, że ... . Z polskich firm na liście udostępnionej na stronie stowarzyszenia jest ... krytykują sankcje Wojna na sankcje Unii Europejskiej ... ". Gazeta zwraca uwagę na to, że zaostrzenie ... w sprawie uregulowania sytuacji we wschodniej Ukrainie. Pierwsze spotkanie może ... Kuczma, ambasador Rosji na Ukrainie Michaił Zurabow i ...»

Sankcje wchodzą w życie w piatek - i co dalej? Sprawdziliśmy, jak to widzą eksperci

Sankcje wchodzą w życie w piatek - i co dalej? Sprawdziliśmy, jak to widzą eksperci

2014-07-30

... źle. Tak było na przykład w przypadku ... realnym narzędziem nacisku na Władimira Putina i ... separatystów i destabilizowania Ukrainy. Jak mówił Wujec, ... teraz w trudnej sytuacji, bo być może ... Europejskiej uzgodnili nałożenie na Rosję sankcji gospodarczych. ... się recesją Nałożone na Rosję sankcje mogą ... gospodarka jest oparta na eksporcie i jeśli ... w odpowiedzi na sankcje Moskwa ...»

Rompuy i Barroso ostrzegają Rosję. Sankcje za spiralę przemocy <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong> i zestrzelenie MH17

Rompuy i Barroso ostrzegają Rosję. Sankcje za spiralę przemocy na Ukrainie i zestrzelenie MH17

2014-07-29

... nałożenie przez Unię surowych kar na Moskwę. Chodzi o ograniczenie dużym ... do unijnego rynku kapitałowego, embargo na dostawy broni, zakaz sprzedaży nowoczesnych ... Rosji o pokojowe rozwiązanie konfliktu, na próżno. Moskwa wysyłała sprzeczne sygnały ... ginie prawie 300 niewinnych cywilów, sytuacja wymaga natychmiastowej i zdecydowanej ... Rosję. Będzie embargo na broń, technologię i ...»

Potocki: Jukos a wojna w Donbasie

Potocki: Jukos a wojna w Donbasie

2014-07-29

Rzut oka na Ukrainę pokazuje, że i ... kontrolowane przez separatystów na dwie części. Priorytetem ... wyjaśnić wczorajszą zmianę na stanowisku premiera samozwańczej ... 20 lat stał na czele bezpieki w ... pochodną braku elit, na których Moskwa mogła się oprzeć. Na Krymie takie elity ... określił Borodaj – „siemikomandirszcziny”, sytuacji, w której byle ... chcących zarobić na tej wojnie ...»

Unia wreszcie uderza w Rosję. Będzie embargo <strong>na</strong> broń, technologię i kapitał

Unia wreszcie uderza w Rosję. Będzie embargo na broń, technologię i kapitał

2014-07-29

... zgoda Unii Europejskiej na sankcje gospodarcze wobec Rosji za destabilizowanie Ukrainy. Porozumieli się w ... ambasadorowie 28 krajów na spotkaniu w Brukseli. ... i zostały uzgodnione na podstawie propozycji przygotowanych ... technologii oraz embargo na dostawy broni. Sankcje ... kolejnym osobom wjazdu na swój teren i ... będzie zaogniać konflikt na Ukrainie i nie będzie ...»

Rozdrażnienie Moskwy. Sankcje i wyłączenie GPS mogą ją doprowadzić do średniowiecza

Rozdrażnienie Moskwy. Sankcje i wyłączenie GPS mogą ją doprowadzić do średniowiecza

2014-07-29

... zgoda Unii Europejskiej na sankcje gospodarcze wobec Rosji za destabilizowanie Ukrainy. Porozumieli się w ... ambasadorowie 28 krajów na spotkaniu w Brukseli. ... dość spokojnie reagowała na sankcje USA i ... gt] Czytaj także: Ukraina już jest globalnym ... . Japonia nałoży sankcje na Rosję? Sankcje sektorowe ... od Rosji, to sytuacja będzie krytyczna. Ekspert ... sankcje sektorowe na ropę, gaz ...»

<strong>Ukraina</strong> już jest globalnym problemem. Japonia nałoży sankcje <strong>na</strong> Rosję?

Ukraina już jest globalnym problemem. Japonia nałoży sankcje na Rosję?

2014-07-29

... planują nałożenie ich na tych, którzy odpowiadają za destabilizację sytuacji na Ukrainie. Zamrożone mają zostać aktywa na kontach bankowych poszczególnych ... grup. W odpowiedzi na to rosyjski MSZ ... jest wstępna zgoda na objęcie unijnymi sankcjami ... reakcji na ukraiński kryzys. ... odniosły konkretne korzyści na destabilizacji sytuacji na Ukrainie. [NIEZNANA ENCJA gt ...»

Trwają walki <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong> o strategiczną wyżynę. Separatyści kontratakują

Trwają walki na Ukrainie o strategiczną wyżynę. Separatyści kontratakują

2014-07-29

To strategicznie ważna wyżyna, która leży na styku obwodów donieckiego i ługańskiego oraz ... jej opanowaniu wczoraj Ukraińcy mieli szanse na dostarczenie pomocy oddziałom walczącym tuż przy ... informacji, są one w bardzo trudnej sytuacji. Teraz separatyści starają się odbić stracone ... przebrane w cywilne ubrania. W miastach, na przykład w Dzierżyńsku, jest ...»

Unia uderzy sankcjami w rosyjskich oligarchów. <strong>Na</strong> liście bliscy pracownicy Putina

Unia uderzy sankcjami w rosyjskich oligarchów. Na liście bliscy pracownicy Putina

2014-07-28

Jest wstępna zgoda na objęcie unijnymi sankcjami bliskich współpracowników Władimira Putina w reakcji na ukraiński kryzys. To ustalenia ambasadorów ... wstępnie uzgodniono, by wpisać na czarną listę ośmiu ... wspierają finansowo władze na Kremlu i poparły ... firmy, które odniosły konkretne korzyści na destabilizacji sytuacji na Ukrainie. [NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA ...»

Po katastrofie MH17 łatwiej o reperkusje wobec Rosji. 4 kraje UE i USA już się dogadały

Po katastrofie MH17 łatwiej o reperkusje wobec Rosji. 4 kraje UE i USA już się dogadały

2014-07-28

... związku z kryzysem na Ukrainie. Przywódcy Francji, Stanów ... w obliczu rozwoju sytuacji na Ukrainie Angela Merkel, Barack ... wywierać wystarczającą presję na separatystów prorosyjskich we wschodniej części Ukrainy, gdzie ... korzyści z destabilizacji sytuacji na Ukrainie i aneksji Krymu. ... współpracy w wysiłkach na rzecz rozwiązania konfliktu na Ukrainie, która, co z ...»


EUR/PLN4.1531minus-0.0022 PLN
USD/PLN3.0991minus-0.0034 PLN
CHF/PLN3.4155minus-0.0015 PLN
GBP/PLN5.2483minus-0.0036 PLN
WIG50809.57minus-0.91 %
WIG202370.28minus-0.87 %
mWIG403313.55minus-1.15 %
sWIG8011824.52minus-0.59 %
 
Złoto1298,84minus-0.14 %
Gaz ziemny3,82minus-0.10 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1488,8plus0.05 %
Srebro20,58minus-0.18 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane