czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
W Kompanii Węglowej trwają konsultuje nad programem naprawczym

W Kompanii Węglowej trwają konsultuje nad programem naprawczym

2014-09-02

... nie chcą zgodzić się na wiele punktów programu. Nie ... Mirosław Taras mówi, że sytuacja finansowa Kompanii jest dramatyczna. ... , według niego, uratować Kompanię na dwa lata, kiedy spodziewany ... węgla. Pozwoli to spółce na odzyskanie płynności finansowej i ... pozyskanie niezbędnych środków na dofinansowanie jej działalności, ... sprzedaje już węgiel Ukrainie. To szansa dla ...»

Rosja sprzeda Polsce gaz taniej? PGNiG chce renegocjacji kontraktu z Gazpromem

Rosja sprzeda Polsce gaz taniej? PGNiG chce renegocjacji kontraktu z Gazpromem

2014-09-02

Prezes, pytany w Krynicy przez dziennikarzy o skalę obniżki, odparł, że liczy na utargowanie większego rabatu niż 2 lata temu. Jak dodał, spółka ma nawet większe ... gt][NIEZNANA ENCJA gt] Czytaj też: PGNiG i Grupa Lotos poszukają wspólnie ropy na północy Polski»

Przasnyski: Inwestorzy czekają <strong>na</strong> Wall Street

Przasnyski: Inwestorzy czekają na Wall Street

2014-09-02

... jej wczesnym popołudniem na moment zepchnąć indeks ... i zdobyły się na obronę przed dalszym ... 4,5 proc. Na szerokim rynku przekraczającym ... akcji Kernela, WIG Ukraina szedł w górę ... proc. Później jednak sytuacja stała się bardziej ... popołudniem znalazł się na moment pod kreską. ... najwyraźniej osłabienie kontraktów na amerykańskie indeksy. Spośród ... . Początek handlu na Wall Street ...»

Senatorowie opowiadają się za wysłaniem uzbrojenia dla <strong>Ukrainy</strong>

Senatorowie opowiadają się za wysłaniem uzbrojenia dla Ukrainy

2014-09-02

Senatorowie wysłuchali informacji przedstawicieli rządu na temat sytuacji za wschodnią granicą Polski. Senator Platformy Obywatelskiej Bogdan ... uważa, że Polska powinna się zaangażować w dozbrajanie Ukrainy i przekonać do tego całe NATO podczas zbliżającego ... Pęk. Senator PiS dodał, że Polska w obecnej sytuacji międzynarodowej musi też przeanalizować kwestie bezpieczeństwa energetycznego kraju. ...»

Polska sprzedaje już węgiel <strong>Ukrainie</strong>. To szansa dla naszego górnictwa

Polska sprzedaje już węgiel Ukrainie. To szansa dla naszego górnictwa

2014-09-02

... przyznał, że ta sytuacja to szansa ... . Wysyłki polskiego węgla na Ukrainę są już realizowane, ... polski eksport węgla na Ukrainę nie zakończył tylko na kilku transportach. Realne ... spore ilości węgla na Ukrainę, ale muszą wygrać ... cenę by trafił na Ukrainę. Pamiętajmy, że naturalnym ... zdaniem, eksport węgla na Ukrainę nie rozwiązuje podstawowych ...»

Mogherini: Unia w piątek ogłosi nowe sankcje wobec Rosji

Mogherini: Unia w piątek ogłosi nowe sankcje wobec Rosji

2014-09-02

... Komisję, by przygotowała propozycje nowych restrykcji wobec Moskwy w związku z sytuacją na Ukrainie. Zdaniem Mogherini nowy pakiet ma być gotowy w środę, a decyzja ... poinformowała o wynikach ostatniego, nieformalnego spotkania unijnych szefów dyplomacji w Mediolanie na temat sytuacji w sąsiedztwie Wspólnoty. [NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA ...»

Nowa doktryna obronna Rosji. Zagrożenia płyną z Arabskiej Wiosny i <strong>Ukrainy</strong>. 230 nowych samolotów

Nowa doktryna obronna Rosji. Zagrożenia płyną z Arabskiej Wiosny i Ukrainy. 230 nowych samolotów

2014-09-02

... obrony Rosji Siergiej Szojgu na naradzie resortu.  Na wyposażeniu armii znalazło się ... po raz pierwszy na jedno miejsce w ... „rozwój wojskowej i politycznej sytuacji na świecie w ostatnich latach ... zbrojnego w Syrii oraz sytuacji na Ukrainie i wokół niej”.  Przy ... : Gdyby naprawdę była inwazja na Ukrainę, byłby w Kijowie w ...»

Kwiecień: Wyprzedaż japońskiego jena

Kwiecień: Wyprzedaż japońskiego jena

2014-09-02

... lat. Kolejną walutą, na której w dniu ... mierze z reakcją na odbywające się w ... , a także wskazano na wyzwania stojące w ... dla gospodarki nowozelandzkiej, na co inwestorzy ... obecności rosyjskich wojsk na Ukrainie, Putin powiedział, że ... chodzi o najazd na Ukrainę, ale fakt, że ... można wywnioskować, że sytuacja na Ukrainie, pomimo chwilowej stabilizacji, ...»

Stajniak: Dobra sesja w Azji

Stajniak: Dobra sesja w Azji

2014-09-02

... były spowodowane informacjami na temat Donalda Tuska, który został wybrany na nowego przewodniczącego Rady ... zaskakuje pokaźny wzrost na japońskim Nikkei 225. ... dziwić jeśli spojrzymy na sprzedaż samochodów w ... funduszu emerytalnego – największego na świecie, ... jego wojska operują na terytorium Ukrainy. Jak do tej ... znajdywały się „przypadkiem” na Ukrainie. Podobnie jak DAX ...»

Borusewicz: "Robi się coraz groźniej". <strong>Sytuacja</strong> <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong> zagraża interesom Polski

Borusewicz: "Robi się coraz groźniej". Sytuacja na Ukrainie zagraża interesom Polski

2014-09-02

Sytuacja na Ukrainie zagraża bezpośrednim interesom ... sprzętu wojskowego dla Ukrainy. Powinniśmy zaangażować się ... kraje oceniają bowiem sytuację na Ukrainie tak samo jak ... będą rozmawiali o sytuacji na Ukrainie i zastanawiali się ... i Ukrainy Ilu żołnierzy zginęło ostatnio na Ukrainie? Według nieoficjalnych danych, ... wie, że walczy na terytorium Ukrainy i jest przekonanych, ...»


EUR/PLN4.2112minus-0.0009 PLN
USD/PLN3.2086minus-0.0023 PLN
CHF/PLN3.4889minus-0.0006 PLN
GBP/PLN5.2802minus-0.0003 PLN
WIG52656.45plus0.46 %
WIG202463.10plus0.82 %
mWIG403438.82minus-0.25 %
sWIG8011905.52plus0.58 %
 
Złoto1265,45minus-1.68 %
Gaz ziemny3,91minus-4.05 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1415,4minus-0.94 %
Srebro19,19minus-1.50 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane