czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Oko Wielkiego Brata nad każdym domem. Produkcja dronów rośnie lawinowo

Oko Wielkiego Brata nad każdym domem. Produkcja dronów rośnie lawinowo

2014-10-25

... do Euro 2016 na stadionie belgradzkiego Partizana ... z tego sprawę: na trybuny wpuszczono jedynie ... , którzy gremialnie przybyli na stadion. ... już potwierdzono – dolatuje na miejsce. Na dłuższą metę paczkopter ... ,2 mld dol. na rozwój infrastruktury pozwalającej na bezproblemowe włączenie dronów ... narodową kampanię informacyjną na temat użycia dronów. Sytuację w Europie zaś ...»

Kolejny apel UE pod adresem Rosji.  "Polska była bardzo twarda"

Kolejny apel UE pod adresem Rosji. "Polska była bardzo twarda"

2014-10-24

... respektować suwerenność i integralność terytorialną Ukrainy . Unijni przywódcy podkreśli także, że ... lub bojowników z jej terytorium na Ukrainę. Wezwano także do pełnego wdrożenia ... ułatwień handlowych dla Ukrainy. Oznacza to, że ... rynek pozostanie otwarty na towary ukraińskie przed ... 1 listopada. Ze względu jednak na trudną sytuację ukraińskiej gospodarki Wspólnota zgodziła się ...»

Zmarnowane pieniądze i polityczne układy. Ciemna strona budowy autostrad w Polsce

Zmarnowane pieniądze i polityczne układy. Ciemna strona budowy autostrad w Polsce

2014-10-24

... drogowe w Polsce. – Sytuacja jest na tyle poważna, że ... . Ale absurd polega na tym, że akurat na tym odcinku nie ... informowaliśmy w DGP, na węźle Radziejowice na trasie S8 powstała ... ,5 mld zł na zbędne bramki na autostradach można zbudować ... kłopoty. Zanosi się na to, że na przesiadkę do pendolino ...»

CBOS: 67 proc. Polaków boi się rosyjskiego ataku <strong>na</strong> Warszawę

CBOS: 67 proc. Polaków boi się rosyjskiego ataku na Warszawę

2014-10-24

... proc.) uważa, że sytuacja na Ukrainie stanowi zagrożenie także ... zaniepokojona wpływem wydarzeń na Ukrainie na naszą gospodarkę. Trzy ... wkroczenia obcych wojsk na terytorium Polski. Co ... uważnie śledzi doniesienia na ten temat, a ... nie interesuje się sytuacją na Ukrainie. Tylko nieliczni badani ... proc.) wierzą, że Ukraina odzyska wszystkie utracone ... kraju, na terenie których ...»

MON boi się o granice. Wzmacniamy wojska <strong>na</strong> wschodzie kraju

MON boi się o granice. Wzmacniamy wojska na wschodzie kraju

2014-10-23

Na briefingu prasowym minister obrony wyjaśnił, że przewiduje ... misji w Afganistanie W stronę nowoczesności Jednostki na wschodzie Polski są coraz bardziej nowoczesne - zapewnia ... . Generał Lech Majewski przyznał, że problemem wojsk na wschodzie kraju jest ich skadrowanie stąd zapowiedź ... polskiej armii zauważył jednak, że potrzeba czasu na stworzenie infrastruktury i wyszkolenie ...»

Oto lokaty, <strong>na</strong> których zarobisz dziś najwięcej [RANKING]

Oto lokaty, na których zarobisz dziś najwięcej [RANKING]

2014-10-23

Stało się. Na swoim październikowym posiedzeniu ... praktycznie z dnia na dzień obniżyło się ... przełożyła się już na oprocentowanie lokat terminowych? ... pozwolą swoim posiadaczom na osiągnięcie atrakcyjnych zysków. ... klientów lub takie, na które można wpłacić ... środki. Zobaczmy zatem, na co w październiku ... mówi „Przyjmując, że sytuacja na Ukrainie nie będzie dalej ...»

Polskie wojsko się zbroi. Tak wielkich zamówień nie było od czasu misji w Afganistanie

Polskie wojsko się zbroi. Tak wielkich zamówień nie było od czasu misji w Afganistanie

2014-10-23

... z konfliktem zbrojnym na wschodzie Ukrainy, który trwa od wiosny. – Ta sytuacja wzmaga nasze poczucie ... bezzałogowce. Inne zdanie na ten temat ma ... wydatków w kontekście sytuacji na Ukrainie. Według MON wzrost ... Polski psav slideshow Na zamówieniach z armii ... W ostatnich miesiącach na kontraktach z armią ... MON podpisali umowę na prace rozwojowe ...»

Kto wygra wybory <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong>? Wojenny prezydent walczy o władzę w parlamencie

Kto wygra wybory na Ukrainie? Wojenny prezydent walczy o władzę w parlamencie

2014-10-23

... kampanii był zamach na życie Wołodymyra ... do „architektów piekła na Ukrainie” parlament pod wodzą ... polityczną. Już to na Ukrainie przerabialiśmy – mówi DGP ... , czyli Poroszenkę? Zagłosują na OB albo Silną Ukrainę? – zastanawia się publicystka ... sprzyjające mu media – na Ukrainie rozpocznie się sezon ... energię ze względu na niepewną sytuację gospodarczą. psav slideshow»

Zakręcanie kurka, czyli rosyjska wojna hybrydowa

Zakręcanie kurka, czyli rosyjska wojna hybrydowa

2014-10-23

ObserwatorFinansowy.pl: Ukraina przez trzy miesiące ... , że Rosja i Ukraina uzgodniły cenę gazu ... różni się ta sytuacja od poprzednich wojen ... hybrydowej. W przypadku Ukrainy przewiduje ... się katastrofa tranzytowa na Ukrainie. Nawet pełne wykorzystanie ... go oczekiwać w sytuacji, skoro Ukraina działa razem z ... wysyłać gaz rewersem na Ukrainę, to Rosja ograniczy ...»

Buczek: Dylematy pacyfisty

Buczek: Dylematy pacyfisty

2014-10-23

... wierzy, że groźba otwartego konfliktu jest realna? Kto wierzy, że miliardy wydawane na wojsko w razie czego pozwolą nam się obronić? Rzymianie mawiali: chcesz pokoju, ... ambicjach, rządzone przez nieobliczalnego przywódcę. Inna rzecz, żeby te miliardy, które idą na armię z naszych kieszeni wydawać z sensem.»


EUR/PLN4.21290.0000 PLN
USD/PLN3.32600.0000 PLN
CHF/PLN3.49300.0000 PLN
GBP/PLN5.35130.0000 PLN
WIG53537.71plus0.38 %
WIG202441.58plus0.32 %
mWIG403535.32plus0.60 %
sWIG8012271.48plus0.11 %
 
Złoto1231,47minus-0.13 %
Gaz ziemny3,71plus1.42 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1256,1minus-0.53 %
Srebro17,22minus-0.10 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane