czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Rada Europy apeluje do Rosji. "Powstrzymajcie zbrojenia separatystów"

Rada Europy apeluje do Rosji. "Powstrzymajcie zbrojenia separatystów"

2015-01-27

... picture „Jedynie polityczne rozwiązanie, oparte na poszanowaniu suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy, doprowadzić może do poprawy sytuacji humanitarnej ludności” - stwierdzili posłowie w ... . Posłowie apelują o umożliwienie dostępu na tereny objęte konfliktem, organizacjom ... wzywa Rosję, aby na Krymie będącym pod ...»

Kreml nie odpuści <strong>Ukrainy</strong>. Unia musi zaostrzyć sankcje i prowadzić konsekwentną politykę

Kreml nie odpuści Ukrainy. Unia musi zaostrzyć sankcje i prowadzić konsekwentną politykę

2015-01-27

... odpowiedzialność za atak na Mariupol. Ekspert od ... mocnym narzędziem wpływania na Rosję, pod warunkiem ... Kreml nie odpuści Ukrainy i możemy spodziewać ... z Donbasu na Krym, czy ... niezmienne - dominacja Rosji na Ukrainie. W odpowiedzi na eskalację konfliktu na Ukrainie europejscy przywódcy zlecili ... Kremla. W odpowiedzi na eskalację konfliktu na Ukrainie europejscy przywódcy zlecili ...»

<strong>Ukraina</strong>: Rada Najwyższa uznała Rosję za agresora

Ukraina: Rada Najwyższa uznała Rosję za agresora

2015-01-27

... Mariupolu. Kijów liczy na sankcje w stosunku ... żądań demokratycznej wspólnoty”. Ukraina chce także, aby ... pokojowi i bezpieczeństwu na świecie”.  [NIEZNANA ENCJA ... w ostatnim czasie sytuacja na wschodzie znacznie się pogorszyła . Jak zaznaczył, na wschodzie są rosyjskie ... , który, oczywiście ma na celu zablokowanie ... kompromisu, obecnie niezbędnego na Ukrainie"- powiedział Karasin. Zapowiedział, ...»

Rosja nam niepotrzebna. Polski eksport radzi sobie znakomicie

Rosja nam niepotrzebna. Polski eksport radzi sobie znakomicie

2015-01-27

... ., dotyczące konsekwencji rosyjskiego embarga na polskie produkty, okazały ... . I to w sytuacji, gdy zaistniały gigantyczne ... , która postawiła szlaban na nasze mięso, warzywa, ... oszczędza, McWarszawa konsumuje na potęgę Przez to, ... sprzedaż świeżych warzyw na rynkach zagranicznych skurczyła ... wskaźniki, ponieważ weszliśmy na nowe rynki i ... także z uwagi na dobry smak, który ...»

Europa czeka <strong>na</strong> pierwsze zagranie Aten. Czy Syriza postawi <strong>na</strong> Rosję?

Europa czeka na pierwsze zagranie Aten. Czy Syriza postawi na Rosję?

2015-01-27

psav picture Na zwycięstwo Tsiprasa, błyskawiczne ... i zaprzysiężenie go na premiera najszybciej zareagowały ... kraju bez czekania na termin najbliższego przeglądu sytuacji, zaplanowanego na połowę marca. – Możemy ... ma duży wpływ na wiarygodność kredytową państwa ... ofensywę prorosyjskich separatystów na wschodniej Ukrainie i oskarżał władze ... naraża się zatem na sytuację, w której Grecja ...»

UE odpowie Rosji? "To muszą być konkretne decyzje, a nie puste deklaracje"

UE odpowie Rosji? "To muszą być konkretne decyzje, a nie puste deklaracje"

2015-01-26

... powinna zdecydowanie naciskać na władze Kremla, w ... zaprzestania wspierania rebeliantów na wschodzie Ukrainy. "To muszą być ... zdecydować, czy wspierać Ukrainę militarnie. Dodaje, że ... po zaostrzeniu się sytuacji u naszych sąsiadów. ... włączyła. Jeszcze dziś sytuację w Donbasie będą ... Wiedniu. Ukraina będzie również ... nie tyle zależy na zajęciu Donbasu co na stworzeniu regionu ciągłego ...»

Putin: Ukraińska armia to "legion NATO"

Putin: Ukraińska armia to "legion NATO"

2015-01-26

... szkodzących procesowi pokojowemu na Ukrainie. W ocenie rzecznika ... jest „legion NATO” na Ukrainie, jest nonsensem. Nie ... . Jedyne zagraniczne siły na Ukrainie to siły rosyjskie ... sprzętu do separatystów na Ukrainie. Mówimy o ciężkim ... narada Komisji NATO-Ukraina odbyła się na prośbę Ukrainy w związku z ... związku z konfliktem na Ukrainie powinno ...»

Nadzwyczajne posiedzenie komisji NATO. Premier <strong>Ukrainy</strong> wprowadza stan wyjątkowy

Nadzwyczajne posiedzenie komisji NATO. Premier Ukrainy wprowadza stan wyjątkowy

2015-01-26

Sytuacja na Ukrainie była tematem nadzwyczajnej ... jest „legion NATO” na Ukrainie, jest nonsensem. Nie ... . Jedyne zagraniczne siły na Ukrainie to siły rosyjskie ... sprzętu do separatystów na Ukrainie. Mówimy o ciężkim ... , że rozwiązanie konfliktu na Ukrainie musi być pokojowe, ... dziś rozmawiał o sytuacji na Ukrainie z szefową unijnej ... się sytuacją na Wschodzie zwołała ...»

Rosja poza Radą Europy? Putin nie zniesie dalszego lekceżenia

Rosja poza Radą Europy? Putin nie zniesie dalszego lekceżenia

2015-01-25

... Puszkowa, Rosja jest w trudnej sytuacji, bowiem Zachód grozi kolejnymi sankcjami. ... przedstawicieli z organów zarządzających. Rosjanie na znak protestu opuścili posiedzenie Zgromadzenia. Zapowiedzieli też, że jeśli sytuacja powtórzy się w tym roku ... polecieli do Strasburga liczy jednak na przywrócenie pełnomocnictw i możliwość ... z obawą patrzą na Polskę. Boją się ...»

Rosja zablokowała ONZ ws. wydarzeń <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong>

Rosja zablokowała ONZ ws. wydarzeń na Ukrainie

2015-01-25

... udało się osiągnąć jednolitego stanowiska , gdyż Londyn naciskał na potępienie "niektórych oświadczeń sił samooobrony" z Donbasu. Przedwczoraj ... o zawieszeniu broni i przystępuje do nowej ofensywy. Na potępienie separatystów zdobył się ... ich z porozumienia mińskiego są "prowokacyjne". Nie wskazując na autorów ataku na Mariupol, nazwał ostrzelanie celów cywilnych możliwym pogwałceniem międzynarodowego ...»


EUR/PLN4.2159minus-0.0032 PLN
USD/PLN3.3181plus0.0053 PLN
CHF/PLN3.4942minus-0.0017 PLN
GBP/PLN5.3438plus0.0045 PLN
WIG53537.71plus0.38 %
WIG202441.58plus0.32 %
mWIG403535.32plus0.60 %
sWIG8012271.48plus0.11 %
 
Złoto1231,47minus-0.13 %
Gaz ziemny3,71plus1.42 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1256,1minus-0.53 %
Srebro17,22minus-0.10 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane