czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Jaceniuk: Rosja zagraża globalnej stabilności

Jaceniuk: Rosja zagraża globalnej stabilności

2014-04-20

... . Częścią tego układu były gwarancje niezależności Ukrainy, które w 1994 roku podpisał rosyjski ... jego ostatecznym celem" - powiedział Jaceniuk. Premier Ukrainy powiedział też, że w najbliższych dniach ... naszych zachodnich partnerów" - powiedział NBC. Napięta sytuacja na Ukrainie. Mer Słowiańska wzywa Rosję do wprowadzenia wojsk. Czytaj więcej na ten temat.»

Napięta <strong>sytuacja</strong> <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong>. Mer Słowiańska wzywa Rosję do wprowadzenia wojsk

Napięta sytuacja na Ukrainie. Mer Słowiańska wzywa Rosję do wprowadzenia wojsk

2014-04-20

... w kominiarkę. Według niego, na posterunek podjechały cztery jeepy. ... wydarzenia to prowokacja mająca na celu uzasadnienie rosyjskiej interwencji zbrojnej we wschodniej części Ukrainy, gdzie jakoby ma miejsce ... doszło po tym, jak Ukraina, Rosja, Unia Europejska i ... rosyjska wzywa władze Ukrainy do bezwzględnego wypełnienia przyjętych zobowiązań, mających na celu deeskalację napięcia ...»

Jacek Siwicki: Firmy w Polsce nie są <strong>na</strong> sprzedaż

Jacek Siwicki: Firmy w Polsce nie są na sprzedaż

2014-04-20

... nowego funduszu zebraliśmy na inwestycje, przede wszystkim ... korzystają z dobrej, na tle innych krajów, sytuacji naszej gospodarki i ... się w dyskusji na ten temat na forum międzynarodowym, a na naszym rynku walutowym ... o to, jak na wydarzenia na Ukrainie zareagują polskie spółki. ... w 2009 r. na Ukrainie i w Rosji ...»

Polska i Francja kontra kryzys <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong>. Jak dalej potoczy się nasza współpraca?

Polska i Francja kontra kryzys na Ukrainie. Jak dalej potoczy się nasza współpraca?

2014-04-19

... rozpoczęły dialog strategiczny na temat sytuacji bezpieczeństwa w Europie ... Od początku kryzysu na Ukrainie pozycja Francji była ... , że „niezwykle groźna sytuacja na Krymie i w ... , a zostaną oparte na trzeźwej ocenie sytuacji w Europie. Nie ... strategicznego jest szansą na wspólne inicjatywy na łonie UE ... konferencji międzynarodowej poświęconej Ukrainie, na którą zaproszona zastałaby ...»

Coraz więcej Finów chce wejścia Finlandii do NATO

Coraz więcej Finów chce wejścia Finlandii do NATO

2014-04-19

... tej sprawie zdecydowanej opinii. Badanie przeprowadzono tuż przed genewskim czterostronnym spotkaniem na temat sytuacji na Ukrainie. Wszystkie tegoroczne sondaże dowodzą stopniowej i pozytywnej zmiany stosunku Finów do ... zaakceptuje wejście kraju do NATO, jeśli taką decyzję podejmą w nadzwyczajnej sytuacji prezydent oraz premier kraju. [NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ...»

Cox: Unia nie może czekać <strong>na</strong> następną aneksję. Trzeba napiąć dyplomatyczne muskuły

Cox: Unia nie może czekać na następną aneksję. Trzeba napiąć dyplomatyczne muskuły

2014-04-19

... można określić obecną sytuację na Ukrainie? Mamy do czynienia ... Krymu było oparte na propagandzie i wielkim ... . Wielkie kłamstwo polegało na tym, że jak ... Kuwejt. Kto wygrywa na Ukrainie? To pytanie zakorzenione ... w tym, że na Putinie one nie ... , co zrobimy dalej. Ukraina pilnie potrzebuje oznak ... właśnie w takiej sytuacji. Rosja ...»

Ukraińscy separatyści nie zgadzają się z porozumieniem genewskim

Ukraińscy separatyści nie zgadzają się z porozumieniem genewskim

2014-04-18

... mimo porozumienia, trwa akcja antyterrorystyczna na wschodzie kraju. Rzeczniczka SBU ... długo, jak terroryści będą przebywali na terenie Ukrainy. Genewskie porozumienie przewiduje m.in. rozwiązanie uzbrojonych grup na terenie Ukrainy oraz zakończenie okupacji budynków administracyjnych ... Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Rosji. [NIEZNANA ... ][NIEZNANA ENCJA gt] Ukraina ma wielki potencjał. ...»

Kwiecień: złoty nieco mocniejszy po „porozumieniu”

Kwiecień: złoty nieco mocniejszy po „porozumieniu”

2014-04-18

... zakłócić to ewentualnie sytuacja na Ukrainie. Złoty zyskał wczorajszym ... nie wprowadzi wojsk na Ukrainę. Po takich zapewnieniach ... 4,18 i na takim poziomie, przy ... wierzyć, iż sprawa Ukrainy zostanie wkrótce zakończona, ... wykonywała gesty wyglądające na pokojowe, po czym ... i grą na czas. Dlatego ... z obserwacji rozwoju sytuacji na Ukrainie. Gdyby do wtorku ...»

PKO BP: Słabsze dane z przemysłu nie popsuły inwestorom świątecznych humorów

PKO BP: Słabsze dane z przemysłu nie popsuły inwestorom świątecznych humorów

2014-04-18

... , co powoduje, że na rynkach finansowych znacząco ... dniem „prawdziwego” handlu na rynku międzybankowym. W ... będą pracować już na „zwolnionych obrotach”. Zgodnie ... /USD przełamał opór na 1,386. Jednak ... prognozy wskazywały na 6,4%. ... mając pewności jaką sytuację zastaną po powrocie na rynek utrzymują relatywnie ... inwestycyjnych) przełożył się na niewielkie, jak na jakość danych, wzrosty ...»

<strong>Ukraina</strong> ma wielki potencjał. Zobacz, dlaczego warto inwestować u naszego wschodniego sąsiada

Ukraina ma wielki potencjał. Zobacz, dlaczego warto inwestować u naszego wschodniego sąsiada

2014-04-18

... Społeczność międzynarodowa zareagowała na kryzys na Ukrainie w sposób proaktywny ... stanowią całego obrazu sytuacji na Ukrainie Gdy wydarzenia na Ukrainie zaczęły stawać się ... to miejsce ostatnio na Ukrainie, często zauważamy, że sytuacja nie jest zgodna ... w przyszłości. Inwestujemy na Ukrainie dlatego, że byliśmy na miejscu, zrozumieliśmy sytuację i dostrzegamy długoterminowy ...»


EUR/PLN4.1853plus0.0020 PLN
USD/PLN3.0291plus0.0014 PLN
CHF/PLN3.4307minus-0.0004 PLN
GBP/PLN5.0875plus0.0030 PLN
WIG50941.70minus-0.63 %
WIG202395.55minus-0.49 %
mWIG403372.31minus-0.94 %
sWIG8013359.40minus-0.38 %
 
Złoto1294,4minus-0.38 %
Gaz ziemny4,730.00 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1447,40.00 %
Srebro19,63minus-0.06 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane