czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Puste półki w sklepach i bezrobocie. Oto nowy Krym Putina. "<strong>Sytuacja</strong> mniejszości ukraińskiej jest fatalna"

Puste półki w sklepach i bezrobocie. Oto nowy Krym Putina. "Sytuacja mniejszości ukraińskiej jest fatalna"

2014-10-27

... było się spodziewać, na anektowanym półwyspie o ... , bo bez uspokojenia sytuacji w Donbasie każde ... Kijowa skazane jest na porażkę. Tylko nieliczni zdecydowali się pojechać na kontynentalną część Ukrainy, aby wziąć udział ... tym nie chwalą. Na anektowanym półwyspie brakuje ... - to problemy, na które mieszkańcy ... Władimira Putina emigrują na Ukrainę Sytuacja ludności na Krymie jest fatalna ...»

"Jewro-remont" <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong>. Wyniki wyborów to zła wiadomość dla Putina

"Jewro-remont" na Ukrainie. Wyniki wyborów to zła wiadomość dla Putina

2014-10-27

... -remont” Ukrainy Wynik wyborów parlamentarnych na Ukrainie to zła ... przeciwnikami odradzania się na Ukrainie faszyzmu. Schetyna: Ukraina wybrała Europę. Teraz ... przed ukraińskim faszyzmem na Ukrainie straciło na mocy. Radykałowie prawdopodobnie ... ocenami, jak wybory na Ukrainie wpłyną na relacje Kijowa i Mińska. Spokojnie na Ukrainie Noc na Wschodzie Ukrainy minęła spokojnie. Wieczorem ...»

Z Rosji ucieka już wszystko: kapitał, inwestycje, obywatele

Z Rosji ucieka już wszystko: kapitał, inwestycje, obywatele

2014-10-27

... zwykłych obywateli powodem do obaw jest słabnący rubel , na którego obronę od początku roku wydano już 66 ... wynosi 443,5 mld dol. Gazeta powołuje się na wypowiedź Aleksiejsa Diewiatowa z banku Uralsib, według którego ... obawy przed powrotem putinowskiej autokracji. Podczas piątkowego notowania na Moskiewskiej Międzybankowej Giełdzie Walutowej po raz pierwszy ...»

Oko Wielkiego Brata nad każdym domem. Produkcja dronów rośnie lawinowo

Oko Wielkiego Brata nad każdym domem. Produkcja dronów rośnie lawinowo

2014-10-25

... do Euro 2016 na stadionie belgradzkiego Partizana ... z tego sprawę: na trybuny wpuszczono jedynie ... , którzy gremialnie przybyli na stadion. ... już potwierdzono – dolatuje na miejsce. Na dłuższą metę paczkopter ... ,2 mld dol. na rozwój infrastruktury pozwalającej na bezproblemowe włączenie dronów ... narodową kampanię informacyjną na temat użycia dronów. Sytuację w Europie zaś ...»

Kolejny apel UE pod adresem Rosji.  "Polska była bardzo twarda"

Kolejny apel UE pod adresem Rosji. "Polska była bardzo twarda"

2014-10-24

... respektować suwerenność i integralność terytorialną Ukrainy . Unijni przywódcy podkreśli także, że ... lub bojowników z jej terytorium na Ukrainę. Wezwano także do pełnego wdrożenia ... ułatwień handlowych dla Ukrainy. Oznacza to, że ... rynek pozostanie otwarty na towary ukraińskie przed ... 1 listopada. Ze względu jednak na trudną sytuację ukraińskiej gospodarki Wspólnota zgodziła się ...»

Zmarnowane pieniądze i polityczne układy. Ciemna strona budowy autostrad w Polsce

Zmarnowane pieniądze i polityczne układy. Ciemna strona budowy autostrad w Polsce

2014-10-24

... drogowe w Polsce. – Sytuacja jest na tyle poważna, że ... . Ale absurd polega na tym, że akurat na tym odcinku nie ... informowaliśmy w DGP, na węźle Radziejowice na trasie S8 powstała ... ,5 mld zł na zbędne bramki na autostradach można zbudować ... kłopoty. Zanosi się na to, że na przesiadkę do pendolino ...»

CBOS: 67 proc. Polaków boi się rosyjskiego ataku <strong>na</strong> Warszawę

CBOS: 67 proc. Polaków boi się rosyjskiego ataku na Warszawę

2014-10-24

... proc.) uważa, że sytuacja na Ukrainie stanowi zagrożenie także ... zaniepokojona wpływem wydarzeń na Ukrainie na naszą gospodarkę. Trzy ... wkroczenia obcych wojsk na terytorium Polski. Co ... uważnie śledzi doniesienia na ten temat, a ... nie interesuje się sytuacją na Ukrainie. Tylko nieliczni badani ... proc.) wierzą, że Ukraina odzyska wszystkie utracone ... kraju, na terenie których ...»

MON boi się o granice. Wzmacniamy wojska <strong>na</strong> wschodzie kraju

MON boi się o granice. Wzmacniamy wojska na wschodzie kraju

2014-10-23

Na briefingu prasowym minister obrony wyjaśnił, że przewiduje ... misji w Afganistanie W stronę nowoczesności Jednostki na wschodzie Polski są coraz bardziej nowoczesne - zapewnia ... . Generał Lech Majewski przyznał, że problemem wojsk na wschodzie kraju jest ich skadrowanie stąd zapowiedź ... polskiej armii zauważył jednak, że potrzeba czasu na stworzenie infrastruktury i wyszkolenie ...»

Oto lokaty, <strong>na</strong> których zarobisz dziś najwięcej [RANKING]

Oto lokaty, na których zarobisz dziś najwięcej [RANKING]

2014-10-23

Stało się. Na swoim październikowym posiedzeniu ... praktycznie z dnia na dzień obniżyło się ... przełożyła się już na oprocentowanie lokat terminowych? ... pozwolą swoim posiadaczom na osiągnięcie atrakcyjnych zysków. ... klientów lub takie, na które można wpłacić ... środki. Zobaczmy zatem, na co w październiku ... mówi „Przyjmując, że sytuacja na Ukrainie nie będzie dalej ...»

Polskie wojsko się zbroi. Tak wielkich zamówień nie było od czasu misji w Afganistanie

Polskie wojsko się zbroi. Tak wielkich zamówień nie było od czasu misji w Afganistanie

2014-10-23

... z konfliktem zbrojnym na wschodzie Ukrainy, który trwa od wiosny. – Ta sytuacja wzmaga nasze poczucie ... bezzałogowce. Inne zdanie na ten temat ma ... wydatków w kontekście sytuacji na Ukrainie. Według MON wzrost ... Polski psav slideshow Na zamówieniach z armii ... W ostatnich miesiącach na kontraktach z armią ... MON podpisali umowę na prace rozwojowe ...»


EUR/PLN4.2159minus-0.0032 PLN
USD/PLN3.3181plus0.0053 PLN
CHF/PLN3.4942minus-0.0017 PLN
GBP/PLN5.3438plus0.0045 PLN
WIG53537.71plus0.38 %
WIG202441.58plus0.32 %
mWIG403535.32plus0.60 %
sWIG8012271.48plus0.11 %
 
Złoto1231,47minus-0.13 %
Gaz ziemny3,71plus1.42 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1256,1minus-0.53 %
Srebro17,22minus-0.10 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane