czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Soloch: Program modernizacji armii do poprawy. Wojsko powinno być liczniejsze

Soloch: Program modernizacji armii do poprawy. Wojsko powinno być liczniejsze

2015-11-30

... zwiększenia liczebności armii, wzmocnieniu garnizonów na wschód od Wisły i rozwoju ... armii powstawał przed wybuchem konfliktu na Ukrainie. Doświadczenia związane z przebiegiem tzw. wojny hybrydowej na wschodzie tego kraju i tlący ... też: Szef MON o kontrakcie na śmigłowce Caracal: Oddaliście ... MON powinien postawić na broń ofensywną, czy ...»

DM BOŚ zawiesił wydawanie rekomendacji dla akcji Integer.pl

DM BOŚ zawiesił wydawanie rekomendacji dla akcji Integer.pl

2015-11-27

"Z uwagi na brak niezbędnych danych, ... Integer.pl, jeśli sytuacja ulegnie zmianie i  ... . Analitycy wskazują, że na skutek szybkiego tempa ... pocztowego (w  rozbiciu na różne typy listów), ... się do inwestycji na dużą skalę mających na celu rozwój nowych ... , poprzez ekspansję zagraniczną na rynki Wlk. Brytanii, ... , Rosji, Czech, Słowacji, Ukrainy i  ...»

Deficyt utrzymamy w ryzach i rozruszamy polską gospodarkę [WYWIAD Z MINISTREM ROZWOJU]

Deficyt utrzymamy w ryzach i rozruszamy polską gospodarkę [WYWIAD Z MINISTREM ROZWOJU]

2015-11-26

... różnica. Deficyt pozostanie na bezpiecznym poziomie" – powiedział ... . Dzięki temu w sytuacji spowolnienia gospodarki będziemy ... koniunkturę" – dodał. "W sytuacji wysokiego wzrostu gospodarczego ... "Bardzo zależy mi na rozwoju zrównoważonym, czyli ... coraz większą równowagę na rachunku bieżącym, który ... ., które opiera się na powiększaniu długu ... szkoły księgowe mówią, na przykład, że opłata na BFG mogłaby być ...»

Dowódca sił USA w Europie: Syria nie odwróci naszej uwagi od <strong>Ukrainy</strong>

Dowódca sił USA w Europie: Syria nie odwróci naszej uwagi od Ukrainy

2015-11-26

... częścią przywracania bezpieczeństwa na świecie. Podkreślił jednak, ... , co Rosja robi na Ukrainie. „To, co Rosja ... . Ale zachowanie Rosji na wschodzie Europy, zagrażanie ... i okupacja suwerennej Ukrainy także muszą się ... stron o uspokojenie sytuacji. „Sekretarz generalny NATO ... - dodał. W odpowiedzi na zestrzelenie rosyjskiego bombowca, ... : Rosja wykrwawia się na wielu frontach. Osaczony ...»

Ekspert: Ceną za francusko-rosyjską współpracę może być <strong>Ukraina</strong>

Ekspert: Ceną za francusko-rosyjską współpracę może być Ukraina

2015-11-26

... będziemy widzieć zalążki współpracy pomiędzy oboma państwami, co może przenieść się na stanowisko Francji wobec Ukrainy w rozmowach w formacie normandzkim. Politolog zwraca uwagę, ... obecnie najważniejsza jest walka z ISIS i terrorystami, a także ustabilizowanie sytuacji w Syrii. Ukraina i Donbas to tematy drugo-, albo nawet trzeciorzędne, co może zaowocować ...»

Bruksela wraca do życia pomimo wysokiego zagrożenia terrorystycznego

Bruksela wraca do życia pomimo wysokiego zagrożenia terrorystycznego

2015-11-26

... nie było to obowiązkowe. Ale już dziś obecność na lekcjach będzie sprawdzana. - Cieszę się, że wróciliśmy do ... coraz bardziej zakorkowane. - Zawsze jest strach, ta cała sytuacja jest dla nas trudna, ale życie musi się ... ][NIEZNANA ENCJA gt] Polecamy: Hybrydowa wojna o Krym. Ukraina opanowała rosyjskie metody»

PGNiG uspokaja: Dostawy rosyjskiego gazu do Polski pzebiegają bez zakłóceń

PGNiG uspokaja: Dostawy rosyjskiego gazu do Polski pzebiegają bez zakłóceń

2015-11-25

Ciśnienia na połączeniach międzysystemowych w ... zakłóceń. Ciśnienia dostaw na połączeniach międzysystemowych w Drozdowiczach (Ukraina), Kondratkach (Białoruś) i ... . PGNiG stałe monitoruje sytuację w zakresie bezpieczeństwa ... PGNiG a Gazpromem na dostawy gazu do ... 683 kilometrów, a na jego trasie znajduje ... względu na niekorzystne klauzule ... dostawy rosyjskiego gazu na Ukrainę zostają przerwane do ...»

Rosja odcina <strong>Ukrainę</strong> od gazu. Gaz-System uspokaja: dostawy do Polski ze wschodu ...

Rosja odcina Ukrainę od gazu. Gaz-System uspokaja: dostawy do Polski ze wschodu ...

2015-11-25

... wstrzymała dostawy gazu na Ukrainę z powodu braku ... rosyjskiego gazu przez Ukrainę stwarza zagrożenie dla ... zakręca kurek gazowy Ukrainie Rosyjski koncern gazowy ... dostawy tego surowca na Ukrainę do czasu dokonania ... rano w Polsce) Ukraina otrzymała cały gaz, ... poziomu jego zużycia na Ukrainie i z wliczeniem propozycji (sprzedaży gazu) na rynku ...»

Eksperci: Rosja zapędziła się za daleko. Było wiele ostrzeżeń ze strony Turcji

Eksperci: Rosja zapędziła się za daleko. Było wiele ostrzeżeń ze strony Turcji

2015-11-24

... Turcy ostrzegali, że na ewentualne prowokacje ze ... jak najwięcej zyskać na arenie międzynarodowej, zwłaszcza ... kontekście swoich planów na Bliskim Wschodzie. Z ... katastrofy Airbusa A321 na Synaju. psav picture ... Moskwa, powołując się na tak zwane "obiektywne ... do czynienia z sytuacją wyjątkową, jakiej nie ... może sobie pozwolić na ich łamanie. Ekspert ... nie zależy na eskalacji Ani ...»

Polska kupuje ropę od terrorystów? To propaganda Moskwy

Polska kupuje ropę od terrorystów? To propaganda Moskwy

2015-11-23

... handel ropą naftową na czarnym rynku. Surowiec ... , za pośrednictwem sąsiadów na czele z Turcją ... . Potem zaś trafia na rynek, wymieszany z ... 11 pól naftowych na terenach Iraku i ... , co przekłada się na zysk około 1,2 mln dolarów na dobę. Pola ... od terrorystów. Traderzy na Bliskim Wschodzie pozwalają na włączanie krwawej ropy ...»


EUR/PLN4.2159minus-0.0032 PLN
USD/PLN3.3181plus0.0053 PLN
CHF/PLN3.4942minus-0.0017 PLN
GBP/PLN5.3438plus0.0045 PLN
WIG53537.71plus0.38 %
WIG202441.58plus0.32 %
mWIG403535.32plus0.60 %
sWIG8012271.48plus0.11 %
 
Złoto1231,47minus-0.13 %
Gaz ziemny3,71plus1.42 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1256,1minus-0.53 %
Srebro17,22minus-0.10 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane