czytaj e-DGP
  • Raport: Sytuacja na Ukrainie
Oto lokaty, <strong>na</strong> których zarobisz dziś najwięcej [RANKING]

Oto lokaty, na których zarobisz dziś najwięcej [RANKING]

2014-10-23

Stało się. Na swoim październikowym posiedzeniu ... praktycznie z dnia na dzień obniżyło się ... przełożyła się już na oprocentowanie lokat terminowych? ... pozwolą swoim posiadaczom na osiągnięcie atrakcyjnych zysków. ... klientów lub takie, na które można wpłacić ... środki. Zobaczmy zatem, na co w październiku ... mówi „Przyjmując, że sytuacja na Ukrainie nie będzie dalej ...»

Polskie wojsko się zbroi. Tak wielkich zamówień nie było od czasu misji w Afganistanie

Polskie wojsko się zbroi. Tak wielkich zamówień nie było od czasu misji w Afganistanie

2014-10-23

... z konfliktem zbrojnym na wschodzie Ukrainy, który trwa od wiosny. – Ta sytuacja wzmaga nasze poczucie ... bezzałogowce. Inne zdanie na ten temat ma ... wydatków w kontekście sytuacji na Ukrainie. Według MON wzrost ... Polski psav slideshow Na zamówieniach z armii ... W ostatnich miesiącach na kontraktach z armią ... MON podpisali umowę na prace rozwojowe ...»

Kto wygra wybory <strong>na</strong> <strong>Ukrainie</strong>? Wojenny prezydent walczy o władzę w parlamencie

Kto wygra wybory na Ukrainie? Wojenny prezydent walczy o władzę w parlamencie

2014-10-23

... kampanii był zamach na życie Wołodymyra ... do „architektów piekła na Ukrainie” parlament pod wodzą ... polityczną. Już to na Ukrainie przerabialiśmy – mówi DGP ... , czyli Poroszenkę? Zagłosują na OB albo Silną Ukrainę? – zastanawia się publicystka ... sprzyjające mu media – na Ukrainie rozpocznie się sezon ... energię ze względu na niepewną sytuację gospodarczą. psav slideshow»

Zakręcanie kurka, czyli rosyjska wojna hybrydowa

Zakręcanie kurka, czyli rosyjska wojna hybrydowa

2014-10-23

ObserwatorFinansowy.pl: Ukraina przez trzy miesiące ... , że Rosja i Ukraina uzgodniły cenę gazu ... różni się ta sytuacja od poprzednich wojen ... hybrydowej. W przypadku Ukrainy przewiduje ... się katastrofa tranzytowa na Ukrainie. Nawet pełne wykorzystanie ... go oczekiwać w sytuacji, skoro Ukraina działa razem z ... wysyłać gaz rewersem na Ukrainę, to Rosja ograniczy ...»

Buczek: Dylematy pacyfisty

Buczek: Dylematy pacyfisty

2014-10-23

... wierzy, że groźba otwartego konfliktu jest realna? Kto wierzy, że miliardy wydawane na wojsko w razie czego pozwolą nam się obronić? Rzymianie mawiali: chcesz pokoju, ... ambicjach, rządzone przez nieobliczalnego przywódcę. Inna rzecz, żeby te miliardy, które idą na armię z naszych kieszeni wydawać z sensem.»

Separatysta z Doniecka: Noworosja wkrótce upadnie

Separatysta z Doniecka: Noworosja wkrótce upadnie

2014-10-22

... kompanów. W opinii Striełkowa, władze Ukrainy przygotowują operację uderzeniową. Jak przekonuje ... wojsk, które mają jednocześnie uderzyć na zbuntowane regiony i rozbić zwolenników ... byłego dowódcy separatystów wskazywać ma na bezpośrednie zaangażowanie Moskwy w wydarzenia na Ukrainie. Igor Striełkow sam o sobie ... dziś żyje się na Krymie»

...  centrum turystyki, teraz wielka rosyjska baza wojskowa. Tak dziś żyje się <strong>na</strong> Krymie

... centrum turystyki, teraz wielka rosyjska baza wojskowa. Tak dziś żyje się na Krymie

2014-10-22

... Sea News" Andrij Kłymenko. Sytuacja polityczno-gospodarcza pogarsza się ... w miejscowych sklepach, ani na bazarach. Sektor prywatny świecił ... ludzi obsługujących sektor turystyczny na Krymie będzie musiało ... ogóle warto zostać na półwyspie. Tym bardziej, ... , którzy sprzedali swoje mieszkania na Krymie, wyjechali na Ukrainę i tam odnowili swą ... miała plan podbicia Ukrainy»

Parafianowicz: Niedopaństwo Sikorskiego

Parafianowicz: Niedopaństwo Sikorskiego

2014-10-22

... . Niedawno przerabialiśmy podobną sytuację. Z udziałem Putina, ... zaprzeczanie, dementowanie, narzekanie na dziennikarzy. Nikt nie ... jest propozycja rozbioru Ukrainy. Retoryka Rudolfa Kjellena, ... niedawna poważny kandydat na szefa unijnej dyplomacji nie może sobie na nią pozwolić. Nie ... mogą przepracować hipotetyczną sytuację, w której idziemy na układ z Rosją ... białoruskich (opisujemy ją na str. 4). ...»

Sikorski przeprasza za swoją wypowiedź. "Zdarza się człowiekowi zagalopować"

Sikorski przeprasza za swoją wypowiedź. "Zdarza się człowiekowi zagalopować"

2014-10-21

... i przeprasza dziennikarzy. Marszałek Sejmu na kolejnej już dziś konferencji prasowej, ... Putin oferował Donaldowi Tuskowi rozbiór Ukrainy. Przyznał, że w trakcie wizyty ... szczególnie przykro iż w niezręcznej sytuacji postawił nowego szefa Rady Europejskiej ... dotyczącą Nowej Zelandii i czekała na niego sala obrad sejmowych. Sikorski ... namówić Polskę do zajęcia zachodniej Ukrainy»

Rozbiór <strong>Ukrainy</strong>, czyli jak Putin manipuluje Kijowem

Rozbiór Ukrainy, czyli jak Putin manipuluje Kijowem

2014-10-21

... Donaldowi Tuskowi rozbiór Ukrainy.  - Biorę odpowiedzialność za ... wypowiedzi dla Politico. Na konferencji prasowej zapowiedział ... Gazety Wyborczej. "Niedługo na wyborcza.pl opublikujemy ... prezydenta Putina" - napisała na twitterze redakcja. "Słowo ... wtedy Tuskowi, iż "Ukraina jest sztucznym państwem, ... Europy i świata, na przykład kiedy powiedział ... aneksji niektórych regionów Ukrainy. Ukraina - kraj sezonowy Według ...»


EUR/PLN4.2273plus0.0025 PLN
USD/PLN3.3409plus0.0042 PLN
CHF/PLN3.5040plus0.0026 PLN
GBP/PLN5.3535plus0.0130 PLN
WIG53451.95plus0.28 %
WIG202439.93plus0.45 %
mWIG403523.05minus-0.01 %
sWIG8012271.48plus0.11 %
 
Złoto1231,77minus-0.81 %
Gaz ziemny3,66minus-0.35 %
Ropa111,810.00 %
Pallad792,750.00 %
Platyna1261,7minus-0.76 %
Srebro17,23plus0.29 %
 

Chmura tagów

Najczęściej wyszukiwane