czytaj e-DGP
  • Raport: ceny mieszkań
Miasta, do których Polacy przeprowadzają się najczęściej

Miasta, do których Polacy przeprowadzają się najczęściej

2016-02-09

... oraz liczbę ukończonych mieszkań. Stolica przyciąga najwięcej ... i liczbą wybudowanych mieszkań powinna być zauważalna. ... rocznej liczby oddanych mieszkań w przeliczeniu na ... powinno powstawać więcej mieszkań niż średnio 9 ... tabela). Budowę kolejnych mieszkań na terenie stolicy, ... poziomem płac i cenami metrażu. Masowa migracja ... polski spokój w cenach mieszkań Andrzej Prajsnar, ekspert ...»

Unibep: DM mBanku rekomenduje "kupuj"

Unibep: DM mBanku rekomenduje "kupuj"

2016-02-09

... i rosyjskiego, które z powodzeniem zostały zastąpione zleceniami z Polski i z dobrze znanego spółce rynku białoruskiego. Szybko rosnącym obszarem działalności Unibepu jest wysokomarżowa sprzedaż mieszkań. Rozpoczynane w tym roku projekty deweloperskie pozwolą na dalszy skokowy wzrost wyników spółki w 2017 r., czego konsensus rynkowy jeszcze nie dyskontuje. We wczorajszej ...»

2015 dobry dla naszych pensji. GUS podał dane o wynagrodzeniach za poprzedni rok

2015 dobry dla naszych pensji. GUS podał dane o wynagrodzeniach za poprzedni rok

2016-02-09

... na kredyty? Przeciętny łodzianin musi na ratę kredytu hipotecznego za 50-metrowe mieszkanie przeznaczyć prawie 29 proc. swojej pensji. Mieszkaniec Krakowa potrzebuje wydać o połowę więcej, bo ponad 43 proc. Home Broker sprawdził relację cen mieszkań do zarobków na największych rynkach. [NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ...»

Jaką część pensji pożera nam kredyt? Zobacz ranking miast

Jaką część pensji pożera nam kredyt? Zobacz ranking miast

2016-02-09

... główne To, że mieszkania w Warszawie są ... za metr kwadratowy mieszkania w stolicy trzeba ... , jak mają się ceny nieruchomości na największych ... 50-metrowe mieszkanie na kredyt ... tam 50-metrowe mieszkanie za średnią cenę 3669 zł za ... polski spokój w cenach mieszkań W większości miast ... sam. Spojrzenie na ceny mieszkań w zestawieniu z ...»

95 proc. wzrostu w ciągu dekady. <strong>Ceny</strong> chińskich nieruchomości wciąż rosną

95 proc. wzrostu w ciągu dekady. Ceny chińskich nieruchomości wciąż rosną

2016-02-09

... , w których nikt nie mieszka. Ile jest takich ... mld metrów kwadratowych mieszkań. Z rodzimego punktu ... 900 razy mniej mieszkań niż ich chińscy ... o ograniczaniu nadpodaży mieszkań. Co więcej, lokalne ... . I tak, gdy ceny nadmiernie rosną, utrudniany ... i obniżką ich cen. To nie zmienia ... , że w Szanghaju ceny nieruchomości wzrosły w ...»

Przetasowanie na rynku. Hipoteki ze stałą stopą zawojują rynek?

Przetasowanie na rynku. Hipoteki ze stałą stopą zawojują rynek?

2016-02-08

... kształtowania polityki pieniężnej przez nową Radę Polityki Pieniężnej. Chcemy zaoferować produkt z ceną skalkulowaną tak, by odpowiadała oczekiwaniom klientów, jak i pozycji konkurencyjnej oraz warunkom ... ][NIEZNANA ENCJA gt] Czytaj też: 100 tys. euro dla każdego, kto straci mieszkanie przez bankrutujący bank»

100 tys. euro dla każdego, kto straci <strong>mieszkanie</strong> przez bankrutujący bank

100 tys. euro dla każdego, kto straci mieszkanie przez bankrutujący bank

2016-02-08

psav zdjęcie główne Nabywcy mieszkań deweloperskich są dziś chronieni na wypadek upadłości inwestora. ... za mało. 100 tys. euro to odpowiednik przeciętnej ceny za jedno mieszkanie. Na takim rachunku powierniczym natomiast lądują kwoty od ... kupujący, gdy wpłaci większość albo całość pieniędzy za mieszkanie, a upada bank, w którym pieniądze gromadzone były ...»

Skandynawski boom i polski spokój w <strong>cenach</strong> <strong>mieszkań</strong>

Skandynawski boom i polski spokój w cenach mieszkań

2016-02-06

... W tym czasie ceny używanych lokali spadły ... . W ich przypadku ceny mieszkań od początku 2011 ... , nowych i używanych mieszkań. To wywierało presję na obniżki cen mieszkań. W tym czasie ... , oraz fakt, że ceny nieruchomości były przeważnie ... pokazują kolejne wzrosty cen. psav picture - Bez ... Hiszpanii, gdzie ich ceny od początku ...»

Przegląd wiadomości ze spółek - 5 lutego 2016 r.

Przegląd wiadomości ze spółek - 5 lutego 2016 r.

2016-02-05

... serii B przydzieliło 39 inwestorom 422 obligacje po cenie 10 tys. zł za jedną sztukę, podała spółka. "W ramach subskrypcji objęto 422 obligacje serii B. Ceny, po jakiej instrumenty finansowe były nabywane: 10 000 ... roku sprzedano aktami notarialnymi 8 lokali, w tym: mieszkania - 4, garaże - 4" - czytamy w komunikacie. Med ...»

Tanie <strong>mieszkania</strong> dla Polaków. Czy obietnice rządu są możliwe do zrealizowania?

Tanie mieszkania dla Polaków. Czy obietnice rządu są możliwe do zrealizowania?

2016-02-04

... jest budowa tanich mieszkań (koszt: 2500 zł ... obietnic Budowa tanich mieszkań czynszowych dzięki wsparciu ... „wdrożyć program budowy mieszkań dla osób średnio ... metr kwadratowy tych mieszkań ma kosztować około ... założeniami, budową tanich mieszkań czynszowych mają się ... od podmiotu budującego mieszkania, po 20 - 30 ... ][NIEZNANA ENCJA gt] Ceny mieszkań w polskich miastach. ...»