czytaj e-DGP
  • Raport: oprocentowanie lokat
Co zamiast <strong>lokaty</strong>? Zobacz, na jakich inwestycjach można dziś zarobić najwięcej

Co zamiast lokaty? Zobacz, na jakich inwestycjach można dziś zarobić najwięcej

2016-02-09

... poszukiwaniu środków na pokrycie nowych kosztów obniżają też oprocentowanie lokat. Już dziś niewiele jest rocznych lokat dających zarobić przynajmniej 2,5%, a i tak ... kryteriów. Jeśli ktoś odłożył na takiej rocznej bankowej lokacie 100 tys. zł, to otrzyma za ...»

Przetasowanie na rynku. Hipoteki ze stałą stopą zawojują rynek?

Przetasowanie na rynku. Hipoteki ze stałą stopą zawojują rynek?

2016-02-08

... hipotekami o zmiennym oprocentowaniu. – Niebawem zaoferujemy kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu – zapowiada Rafał Kozłowski, ... się zainteresowaniem. Powód? Oprocentowanie było wyraźnie wyższe ... . W BZ WBK oprocentowanie kredytów o stałej ... kredytu i niskooprocentowanych lokat. Kiedy wzrosną stopy? ... w porównaniu z oprocentowaniem zmiennym. Przy zwykłym, ... tys. zł i oprocentowaniu 3,5 proc. ... . Po wzroście oprocentowania do 4 ...»

W którym banku warto dziś ulokować pieniądze? Oto ranking najlepszych <strong>lokat</strong>

W którym banku warto dziś ulokować pieniądze? Oto ranking najlepszych lokat

2016-02-08

... główne - Obecnie średnie oprocentowanie lokat bankowych wynosi ok. ... depozyty oferujące wyższe oprocentowanie, jednak produkty te ... ograniczenia – dają wysokie oprocentowanie, ale do określonej ... ? Poniższy ranking najlepszych lokat w lutym br. ... wysokim oprocentowaniem na kwotę ... Zachodnim WBK. Trzymiesięczna „Lokata powitalna 1I2I3” jest oprocentowana na 3,35 ... sprawiły, że obecne oprocentowanie lokat pozostawia wiele do ...»

Podwyżka czy obniżka stóp? NBP czeka i patrzy, co zrobią inni

Podwyżka czy obniżka stóp? NBP czeka i patrzy, co zrobią inni

2016-02-04

... trzy- i sześciomiesięcznego WIBOR , będących zwykle podstawą wyznaczania oprocentowania kredytów hipotecznych czy inwestycyjnych dla firm), od marca ... 2,5 proc. (jej czterokrotność wyznacza maksymalny poziom oprocentowania w kredytach konsumpcyjnych). Niewykluczone jednak, że w najbliższych ... ENCJA gt] Polecamy: Era taniego kredytu i niskooprocentowanych lokat. Kiedy wzrosną stopy? W Japonii od ubiegłego ...»

Era taniego kredytu i niskooprocentowanych <strong>lokat</strong>. Kiedy wzrosną stopy?

Era taniego kredytu i niskooprocentowanych lokat. Kiedy wzrosną stopy?

2016-02-03

... ] Czytaj też: RPP zmieni stopy procentowe? Ekspert: Najwcześniej w połowie 2017 roku Lokaty najmniej atrakcyjne w historii Z drugiej strony wspomniane decyzje mają skutki negatywne ... deponentów. Jeśli ktoś zaniósł 100 tys. zł do banku, aby założyć roczną lokatę w październiku 2012 roku (przed cyklem obniżek stóp), mógł liczyć przeciętnie na ...»

Jak zwiększyć swoją emeryturę? Zobacz, co radzą eksperci

Jak zwiększyć swoją emeryturę? Zobacz, co radzą eksperci

2016-02-03

... konta osobiste, rachunki oszczędnościowe oraz lokaty. Z tych trzech zdecydowanie lepiej ... dwa ostatnie, ponieważ są one oprocentowane, a co za tym idzie ... .pl. Najlepsze konta oszczędnościowe są oprocentowane na około 3 proc. w ... Alternatywą do wymienionych powyżej produktów, lokat oraz kont, może być ... koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3 proc. w ...»

Panika na rynku kont osobistych kontra fakty. Jak naprawdę wygląda sytuacja na rynku?

Panika na rynku kont osobistych kontra fakty. Jak naprawdę wygląda sytuacja na rynku?

2016-02-01

... ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt][NIEZNANA ENCJA gt] Polecamy PKO BP tnie oprocentowanie depozytów aż o dwie trzecie. Oto najnowszy ranking lokat Co tak naprawdę skłoniło banki do podwyżek? - Na planowane podwyżki banków nie ...»

Sejm wybrał członków Rady Polityki Pieniężnej

Sejm wybrał członków Rady Polityki Pieniężnej

2016-01-30

... , powoływanych po trzech przez prezydenta, Sejm i Senat na sześcioletnią kadencję. Zadaniem tego gremium jest dbanie o stabilność cen. Od decyzji RPP zależy oprocentowanie kredytów czy lokat w bankach. psav linki wyróżnione»

PKO BP tnie <strong>oprocentowanie</strong> depozytów aż o dwie trzecie. Oto najnowszy ranking <strong>lokat</strong>

PKO BP tnie oprocentowanie depozytów aż o dwie trzecie. Oto najnowszy ranking lokat

2016-01-28

... nich jest zmniejszenie oprocentowania lokat. Aby zrekompensować sobie ... większość banków podwyższyła oprocentowanie kredytów hipotecznych. Część ... dotknęły również poziomu oprocentowania lokat. Najbardziej spadło ono ... 2015 Porównując obecne oprocentowanie lokat bez gwiazdek z ... PKO BP. Oprocentowanie w tym ... w ofercie podobną lokatę o oprocentowaniu zmiennym wynoszącym obecnie ... samą kwotę na lokacie z oprocentowaniem 2% zbierzemy ok. ...»

„Bye, bye banks". Banki nie będą nam potrzebne?

„Bye, bye banks". Banki nie będą nam potrzebne?

2016-01-26

... nie wykazywały chęci. Firmy technologiczne mogą też zastępować banki w usługach brokerskich lokat i funduszy. Oferowane na smarfony aplikacje firm Digit i Acorns wspomagają klientów ... automatycznym lokowaniu nadwyżek finansowych, uwzględniając ofertę całego sektora finansowego, bądź wybierając najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe na rynku lub zagospodarowując nadwyżki klientów powstałe poprzez zaokrąglanie rachunków ...»