"Sueddeutsche Zeitung": Niemcy za kontaktami UE z Unią Eurazjatycką

autor tekstu:Źródło:PAP
17 2017 godz: 08:58 | Aktualizacja: 2017-07-17 09:10:53.161725+02Powrót do artykułu »

Pomimo zastrzeżeń innych krajów, przede wszystkim z Europy Środkowej i Wschodniej, Niemcy wspierają kontakty między Unią Europejską a ulubionym projektem prezydenta Rosji Władimira Putina, Unią Eurazjatycką - pisze w poniedziałek "Sueddeutsche Zeitung".

 • « wstecz
 • dalej »
1/1
Niemcy, Berlin, mapa
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Niemcy, Berlin, mapa
statystyki

Komentarze (10)

 • Admin.(2017-07-17 11:06) Zgłoś naruszenie 206

  Niemcy ponownie chcą flirtować z Rosją, mimo sankcji i bandyckiej wojny w Syrii oraz Donbasie ? Przyjażń niemiecko - rosyjska kwitnie, mimo braku poparcia pozostałych członków UE ! Całe szczęście że US Army stacjonuje w Niemczech i w Europie ! Antidotum na Eurazję, będzie Trójmorze, które zniweczy marzenia Niemiec i Rosji !

  Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
 • P(2017-07-17 09:58) Zgłoś naruszenie 186

  Jedyne czego nauczyła ludzi historia to tego że historia nigdy nikogo nie nauczyła. Taka jest prawda że jeżeli chcemy prowadzić podmiotową politykę a nie być kolejnym emiratem niemieckim to nie powinniśmy uznawać ich za wiarygodnych i bliskich sojuszników. Niemcy historycznie już od 300 lat sukcesywnie dążą do eliminacji podmiotowych państw leżących pomiędzy nimi a Rosją i to się nie zmieniło bo i geografia się nie zmieniła. Tym razem już może rozbiorów i utraty pracy własnego państwa w formie fizycznej by nie było ale w formie podmiotowej i braku możliwości podejmowania własnych decyzji już tak.

  Odpowiedz
 • Heh(2017-07-17 09:58) Zgłoś naruszenie 94

  Współpraca z nacjonalistyczną Rosją to kuriozum, przecież ona nie chce ludzi pro Unijnych. Tak było na Ukrainie, ona chce ludzi pro Rosyjskich ,bo to nacjonaliści, Rosja chce aby do niej się dołanczano i nie chce ponad narodowej UE. Rosja chce rządzić innymi i światem ,bo to nacjonaliści. Nie mają jakiegoś innego rozwiązania cywilizacyjnego.Jak chcą konkurować z Chinami bez kapitalizmu i demokracji ? Nie da się, więc kierują się nacjonalizmem.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • df(2017-07-17 17:38) Zgłoś naruszenie 13

  Ależ to wspaniała wiadomość! Polska może przecież wspaniale taką wspłpracę wykorzystać!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze