Waluty NBP - kursy średnie

Znajdź notowanie archiwalne z dnia: Kalendarz

Waluty | Najnowsze

Błażej Kiermasz, TMS Brokers

21 listopada 2014 r.

Kiermasz: Dolar łapie zadyszkę21 listopada 2014 r.

Dolar ma w ostatnich dniach wyraźne kłopoty z dalszym umacnianiem się. Pomimo dość gołębiego wydźwięku ostatniego komunikatu Fed, amerykańska waluta nie zdołała w tym tygodniu wspiąć się na nowe tegoroczne szczyty. Szczególnie widoczne było to wczoraj w notowaniach pary EUR/USD. Pomimo słabych porannych wstępnych danych PMI ze strefy euro oraz bardzo dobrych popołudniowych odczytów z USA kurs EUR/USD zakończył dzień w miejscu zbliżonym do tego, w którym go rozpoczął.
Konrad Ryczko, DM BOŚ

21 listopada 2014 r.

Ryczko: RPP głosowała nad cięciem nawet o 100pb., PLN konsoliduje21 listopada 2014 r.

Piątkowy, poranny handel na rynku złotego przynosi utrzymanie ostatniej konsolidacji z lekkim wskazaniem na dalsze umocnienie polskiej waluty. Złoty wyceniany jest przez rynek następująco: 4,2103 PLN za euro, 3,3563 PLN wobec dolara amerykańskiego oraz 3,5004 PLN względem franka szwajcarskiego. Rentowności polskiego długu wynoszą 2,607% w przypadku papierów 10-letnich.
Marek Rogalski, Analityk, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.

20 listopada 2014 r.

Rogalski: Dolar wchodzi w korektę20 listopada 2014 r.

Paczka danych makroekonomicznych, jaka napłynęła dzisiaj z USA powinna być wsparciem dla amerykańskiej waluty – przynajmniej teoretycznie.
Anna Wrzesińska, Noble Securities

20 listopada 2014 r.

Wrzesińska: Odczyty PMI zaważyły na euro20 listopada 2014 r.

Zapiski z październikowego posiedzenie FOMC okazały się mniej jastrzębie niż sam komunikat po posiedzeniu. Członkowie Fed pozostający w mniejszości wyrazili obawę, że inflacja może utrzymywać się poniżej celu inflacyjnego przez dłuższy czas.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie »