Forsal | wiadomości

23 czerwca 2018 r.

Neumann: wspólne listy Koalicji Obywatelskiej na całym Pomorzu23 czerwca 2018 r.

Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna) w wyborach samorządowych wystawi wspólne listy w całym woj. pomorskim – zapowiedział lider pomorskiej PO Sławomir Neumann. To będą najlepsi ludzie, najlepszy program z najlepszymi liderami, za to bierzemy odpowiedzialność - dodał.
Świnie, zwierzęta

23 czerwca 2018 r.

Warmińsko-mazurskie: Pierwsze ognisko ASF u trzody chlewnej23 czerwca 2018 r.

Wystąpienie pierwszego ogniska ASF u trzody chlewnej na Warmii i Mazurach potwierdzili specjaliści z Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach. Afrykański pomór świń wystąpił w gospodarstwie w miejscowości Posady w gminie Pieniężno, w powiecie braniewskim.
Ile właściwie Niemcy powinni zapłacić nam za niemal całkowicie zniszczony podczas wojny Wrocław?

23 czerwca 2018 r.

Wróbel: Po co wznosić się na werbalne wyżyny? [FELIETON]23 czerwca 2018 r.

Polska nigdy nie otrzymała odszkodowania za gigantyczne straty wojenne, których „tak naprawdę nie odrobiliśmy do dziś” – mówił prawie rok temu prezes Jarosław Kaczyński. „Czeka nas długa walka, mam nadzieję, że zwycięska” – dodawał.

23 czerwca 2018 r.

Szydło: naszym celem jest, by Polska rozwijała się równomiernie23 czerwca 2018 r.

Polska rozwija się coraz szybciej. Naszym celem jest to, by rozwijała się równomiernie, żeby każdy region miał swoje szanse. Temu służy program zmian w gospodarce, które przeprowadza rząd – mówiła w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Starachowic (Świętokrzyskie), wicepremier Beata Szydło.
samochody, motoryzacja, transport

23 czerwca 2018 r.

Wiceszef KE: UE odpowie, jeśli USA podniosą cła na samochody23 czerwca 2018 r.

Władze Unii Europejskiej zareagują na każde posunięcie Stanów Zjednoczonych zmierzające do podniesienia ceł na wszystkie samochody montowane w UE - powiedział w opublikowany w sobotę wywiadzie dla "Le Monde" wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Jyrki Katainen.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>