Gdzie najmocniej uderzy demograficzne tsunami i jak może zmienić rynek mieszkaniowy?

23 grudnia 2016, 06:45
Źródło:RynekPierwotny.pl
Powiaty o największym poziomie prognozowanych zmian liczby ludności

Powiaty o największym poziomie prognozowanych zmian liczby ludnościźródło: Materiały Prasowe

Prognozy demograficzne nie wzbudzają należytego zainteresowania wśród polityków nawet wtedy, gdy temperatura sejmowych sporów jest znacznie niższa od obecnej. Dlatego powagę sytuacji powinni zrozumieć przynajmniej samorządowcy.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • zdziwiony(2016-12-23 07:43) Zgłoś naruszenie 621

    Roboty na zadupiach nie ma, a jak jest to nawet nie chce sie za takie pieniadze z wyra wstawac. To co sie dziwicie,ze ludzie pryskaja , a o dzieciach nie wspominam bo parobka nie stac aby zalozyc rodzine

    Odpowiedz
  • jj(2016-12-23 09:16) Zgłoś naruszenie 514

    Zarobki typowego pracownika są za małe aby posiadał 2 dzieci. Można to nazwać samo niszczącą się gospodarką w długim terminie czasowym. Gospodarka zużywa zasoby ludzkie które nie są w stanie się odtworzyć dzięki temu co im daje gospodarka.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • nick(2016-12-23 10:38) Zgłoś naruszenie 194

    Procent pensji jaki jest z niej odciągany na potrzeby zusu, czy innych hydr jest w sam raz aby starczyło na wynajem pokoju i kupno jedzenia, ale już nie na utrzymanie dzieci, czy żone.

    Odpowiedz
  • buehehe(2016-12-23 09:22) Zgłoś naruszenie 1812

    Dla zwykłych ludzi to świetna wiadomość, dla spekulantów i polskich pseudobyznesmenów już gorsza.

    Odpowiedz
  • Edward70(2016-12-23 23:00) Zgłoś naruszenie 173

    Spokojnie, gdy Rysiek wygra wybory (sądzę że to mu się uda), to wpuści do Polski z 5mln Arabów i murzynów, oni już zadbają o demografię. Nawet Polki będą zachodziły masowo w ciążę za każdym razem gdy tylko wyjdą z domu.

    Odpowiedz
  • mljh(2016-12-24 23:34) Zgłoś naruszenie 30

    Co sie stanie z tymi setkami tysiecy ludzi? Wyjada? Wymrą w piętnaście lat? Do Polski przyjechało MILION Ukraińców, w dużych miastach są wszechobecni. Czy sa uwzglednieni w tej... przepowiedni?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • niepelnosprawny,org(2016-12-23 11:03) Zgłoś naruszenie 37

    to nie demografia straszna, ludzie nadal czekaja latami na mieszkania, z niektórych miejscowości wyjechali na zachód, ale czesto "demografia" niby jest decyzja do sprowadzania imigrantów...

    Odpowiedz
  • filip(2016-12-23 11:12) Zgłoś naruszenie 22

    prawdopodobieństwo jak w materiale w linku, jest wiele zmiennych po drodze i możliwości substytucji https://www.youtube.com/watch?v=TqrJbuGHIfA

    Odpowiedz
  • Eltor(2016-12-23 09:14) Zgłoś naruszenie 06

    Tu jest to świetnie opisane: http://zarobmy.se/wpis/ustroj/ Jeden z najlepszych artykułów, jakie w ostatnim roku czytałem i dokładnie opisuje m.in. powyższe zjawisko.

    Odpowiedz