Trump: Istnieje możliwość zniesienia sankcji wobec Rosji

14 stycznia 2017, 09:27 | Aktualizacja: 14.01.2017, 09:45
Źródło:PAP
Kreml, Moskwa, 12.09.2013

Kreml, Moskwa, 12.09.2013źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Andrey Rudakov

Prezydent elekt USA Donald Trump powiedział „Wall Street Journal”, że jest otwarty na zniesienie sankcji wobec Rosji. Może zarazem odstąpić od uznawania polityki „jednych Chin” jeśli Pekin nie zerwie z praktykami, które osłabiają amerykańską gospodarkę.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • nynj(2017-01-14 21:56) Zgłoś naruszenie 22

  trampek pomysl a jakby japonia zajela hawaje to co ? pomysl chcesz nagradzac OKUPANTA ruskiego ? pomysl trampek

  Odpowiedz
 • Potomek Husarzy(2017-01-14 14:44) Zgłoś naruszenie 21

  Pozyjemy zobaczymy-interesuje mnie tylko kwestia pozycji Polski -obysmy znowu nie stali sie karta przetargowa-musimy jeszcze bardziej doinwestowac nasza armie wszxzegolnosci tworzaca sie OT-budowac potege gospodarcza po czemu mamy wszelkie warunki-z silnym kazdy bedzie sie liczyl-mysle iz powinnismy grac karta chinska tak by Amerykanie sami mieli interes w tym by nas wspomoc tak gospodarczo jak i militarnie.

  Odpowiedz
 • Polecam (2017-01-14 10:56) Zgłoś naruszenie 515

  I co tzw "prawdziwi Polacy" ten wasz bohater dogadal sie z Rosją. A wy jak zwykle w naszej historii nie jesteście w stanie przewidzieć kolejnego ruchu w warcabach. Powinnismy pomyśleć o sojuszu z Niemcami. Bo ameryka wzmocni Rosje przez zniesienie sankcji a potem Rosja Amerykę dobije tak jest ich natura oni taki ruch poczytaja za slabosc z reszta sojusznicy usa podobnie. My musimy byc z silnym a nie z naiwnym jak Trump.

  Odpowiedz
 • bkb2(2017-01-14 10:28) Zgłoś naruszenie 65

  No No Panie Trump.... Niech Pan uważa na swoje posunięcia... bo może się kiedyś okazać że "Król jest nagi" Polska przede wszystkim musi dobrze ocenić intencje Trumpa i dzisiejszy rząd w PL musi być bardzo elastyczny w tym jak będzie nadal prowadził politykę wobec Niemiec i Brukseli, wobec Rosji, wobec państw Europy Środkowej jako Intermarium 16+1 jako obszar spięty logistycznie i surowcowo gazociągami, ropociągami naftoportami , siecią elektroenergetyczną, drogami i kolejami....Broniłem ostatniej decyzji Macierewicza blokującej sprzedaż działki przez MON jako terminal na Jedwabnym Szlaku pod Łodzią....ale wobec takich tekstów jakie mamy tutaj Polska niestety będzie musiała podjąć wyzwanie i sama prowadzić własną politykę wobec krajów Europy Wschodniej takich jak Białoruś Ukraina, Gruzja Kazachstan, Azerbejdżan. Polska rzeczywiści musi mieś inne rozwiązania dostępne jako przeciwwagę sojuszy USA i Niemiec z Rosją.... Ukraina i Białoruś i cała Polityka Wschodnia stała się priorytetem Polskiej polityki zagranicznej na 2017 rok....Stoimy jako kraj przed ogromnym wyzwaniem. Z jednej strony musimy pozbyć się u siebie pozostałości po komunistycznym zbrodniczym systemie a z drugiej strony aktywnie wspierać procesy integracyjne w Europie i rozwijać gospodarkę w obszarze Miedzymorza ABC ( 16 +1 )

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze