Prezes TVN: Polska jest dla nas kluczowa. Inwestycja w stolicy jest największą poza USA

17 stycznia 2017, 06:00 | Aktualizacja: 17.01.2017, 11:11
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
TVN - studio

TVN - studioźródło: Wikimedia Commons

Samples: Inwestycja w Warszawie jest największą spośród wszystkich, jakie Scripps poczynił poza USA. I z tego względu Polska jest dla nas kluczowa - mówi Jim Samples, prezes TVN.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Passenger(2017-01-17 09:35) Zgłoś naruszenie 466

    Wystarczy mówić prawdę i staniecie się potęgą medialną w Polsce, ale to jak widać jest zbyt trudne, dla każdej stacji ogólnopolskiej :/ Polecam na YT ostatni odcinek MaxTVNews pt. Scum Media Dziennikarskie szambo TVN CNN :)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Polak(2017-01-17 09:52) Zgłoś naruszenie 363

    Jeżeli będziecie oszukiwać i manipulować słuchaczami to w Polsce będziecie ,, o Nawet błąd w pisowni tematu ( Inweatycja )

    Odpowiedz
  • kapitan(2017-01-17 10:31) Zgłoś naruszenie 3010

    Wynocha z mojego kraju!

    Odpowiedz
  • cvn(2017-01-17 07:41) Zgłoś naruszenie 127

    TVN ********

    Odpowiedz
  • Ja(2017-01-17 07:23) Zgłoś naruszenie 1216

    TVN I TVP jak fajnie by było gdyby ich obu nie było :D

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • edii(2017-01-17 12:10) Zgłoś naruszenie 102

    Wynocha z mojego kraju

    Odpowiedz
  • spiewającaMUHA(2017-01-17 08:19) Zgłoś naruszenie 624

    platfuusy się zdziwią jak miszczyk miszczek się sonczy i wejdziie na jego miejsce ANTONI i wproCAŁAwadzi swoje programy np prawdomównosc ewy klamacz czy mlaskanie jarosława albo mecze z rudym w roli głownej czy nauka robienia dzieci prowadzący ojciec TADEK Z TORUNIA aha aha jescze nauka ciągniecia :) samolotów tu gdansk się klania i krótki film z sejmu!

    Odpowiedz
  • Enrico Palazzo(2017-01-18 03:07) Zgłoś naruszenie 52

    Ten gość na prawdę nie ma pojęcia jakim bagnem i totalną gadzinówką jest TVN i TVN24? Nie wie że zamiast informacji jest propaganda ,szczucie i plucie zawsze w tym samym kierunku, i te same gęby tych samych politykierów zapraszane są jako eksperci/komantatorzy na telefon żeby powiedzieć dokładnie to samo? Na prawdę jego nieznajomość języka polskiego nie tłumaczy braku świadomości o realiach bagna z wiertniczej.Tylko masowe zwolnienia i zatrudnienie ludzi nie zaangażowanych od lat w ogłupianie widzów może sytuację uzdrowić.Nie wierzę że facet jest tak naiwny.

    Odpowiedz
  • krakus(2017-01-17 19:27) Zgłoś naruszenie 41

    TUSK VISION NETWORK TVN HEHE SAME KLAMSTWA CALA DOBE TVN24

    Odpowiedz
  • fuu(2017-01-18 03:50) Zgłoś naruszenie 32

    TVN zasluguje, zeby ja odgornie zdelegalizowac i rozwiazac. Idzcie sobie klamac gdzie indziej, lewackie szumowuny z TVNu.

    Odpowiedz
  • kuvu(2017-01-17 13:37) Zgłoś naruszenie 213

    To jeszcze ktos oglada telewizje ? Chyba tylko ci 500 plusowcy co nic nie robia i emeryci

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz