Sierant: Felieton o wypadzie z baru

10 kwietnia 2017, 08:31 | Aktualizacja: 10.04.2017, 08:40
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Paczkomat InPost w Wielkiej Brytanii

Paczkomat InPost w Wielkiej Brytaniiźródło: Materiały Prasowe

Obiecałem sobie, że nie będę podejmował tematów łatwych ani oczywistych. Czyli nie będę kopał leżących. Takimi firmami, o których myślałem, że nie będę o nich pisał, są Integer.pl oraz InPost. Bo to żadna przyjemność pisać o przesyłkach sądowych, które nie dotarły do adresata, tylko wylądowały gdzieś w beczce po śledziach.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (10)

  • money(2017-04-10 09:09) Zgłoś naruszenie 1913

    InPost przegral w Italii,musial sprzeda maszyny w USA ,przegral z Poczta Polska a teraz wlasciciel che wycofać spolke z GPW. Ta się koncza sny o potędze i jaos nam ich NIE szkoda:InPost to najgorsza firma kurierska w Polsce.NIGDY nie wiesz,kiedy dostaniesz,paczke;zero komunikacji.A ponieważ kurierzy pracują od 8 az do 20-j ,jest wielka sznasa,ze zmarnujesz CALY DZIEN czekając az ktoś dotyzre,bo NIE wysylaja SMS ani NIE wysylaja e-maili .

    Odpowiedz
  • ZeŚląska(2017-04-10 10:46) Zgłoś naruszenie 161

    Polska jest krajem gdzie bardzo łatwo oszukać uczciwego człowieka i to w białych rękawiczkach. Sądy ani prokuratorzy nie lubią takich spraw, bo albo się nie znają albo nie chcą rozliczać prominentów. To nie tylko na GPW ale również w gminach i urzędach miasta. Nikt tych włodarzy nie rozlicza i tak się bogacą np. na prywatyzacjach; ziemi,: drzewach, które nagle urosły przy autostradach itp. Ktoś jest na tych przekrętach poszkodowany. Ktoś biednieje. I to my, społeczeństwo.

    Odpowiedz
  • gs(2017-04-10 11:59) Zgłoś naruszenie 101

    Dostarczanie poleconych przez InPost wygląda tak, że w poniedziałek o godz. 11:00 otrzymuję maila, iż list czeka na mnie w punkcie pocztowym. Z tym że od rana byłem w domu, czyli "listonosz" nie podjął nawet próby dostarczenia przesyłki, po prostu odwiózł ją do punktu. Od razu piszę reklamację, a wieczorem odbieram przesyłkę (punkt znajduje się w budynku, gdzie jest ponad 20 małych sklepików i zakładów usługowych, niestety na stronie InPostu brakuje dokładnej informacji, o który chodzi - na szczęście się pospieszyłem, bo okazuje się, że punkt ksero, w którym odbiera się przesyłki jest czynny tylko do 18:00). Następnego dnia otrzymuję odpowiedź od działu obsługi klienta, że nie rozumieją, co mi się nie podoba, bo w systemie widzą, że przesyłkę odebrałem.

    Odpowiedz
  • bkb2(2017-04-10 19:06) Zgłoś naruszenie 68

    W POlsce za czasów poprzednich rządów stworzyliśmy świat iluzoryczny jak efemeryda.... Na miejsce dawnej s becji wchodzą młodzi ludzie wyzuci z wszelkich zasad, pazerni i tupeciarze.... W ostatnich 10 -20 latach to oni przejęli władzę w naszym kraju. Starzy s becy pompują tych ludzi bo sami nie mogą się już utrzymać starzejąc się coraz bardziej... Niestety nie wróży to zbyt dobrze Polsce w przyszłości... Za 10 -15 lat to takie kraje jak Ukraina będzie miała czystszą sytuację społeczną i polityczna.....

    Odpowiedz
  • Toko(2017-04-10 19:34) Zgłoś naruszenie 40

    Coz, jako byłby już akcjonariusz Integera mogę powiedzieć, że pewnie pan Brzoska zarobi z funduszem wiele pieniędzy, ale przekona się także, że dzięki takim zagraniom już pewnej klasy i szacunku nigdy nie uzyska. Ludzie pamiętają

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bolec(2017-04-10 12:52) Zgłoś naruszenie 228

    aleś się Sierant wysilił :))) ktos ci w ogóle płaci za takie bzdury , znasz sytuację firmy ? inwestowanie na giełdzie jest przymusowe ? , każdy ocenia ryzyko a teraz płacz , jak były akcje po 300 zł to byś napisał tanio będą po 500 zł , w funduszach pracują amatorzy co nie robią analiz ? , na giełdzie jedni zarabiają drudzy tracą . napisz może coś mądralo giełdowa o Patrowiczu :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pozdrowienia z Cypru i innych ciepłych krajów(2017-04-18 09:54) Zgłoś naruszenie 10

    W takich firmach na zebraniu w ścisłym gronie z doradcami prawnymi godzinami rozpisuje się grafy czyli coś jak iteracje komputerowe z dokładnymi analizami rozważającymi co po kolejnych ruchach zrobi przeciwnik i jaki wariant jest najskuteczniejszy. Przypuszczam że wariant bezczynności oraz wariant zupełnej utraty władzy są najbardziej przećwiczone i obstawione i nikomu głos z głowy nie spadnie, bo wiadomo co kto i o której godzinie ma zrobić. Jest mnóstwo wariantów pośrednich, które mogą być trudne do przewidzenia. Tak czy inaczej w skali kraju trochę pieniędzy wyjedzie za granicę.

    Odpowiedz
  • KPK(2017-04-11 14:48) Zgłoś naruszenie 03

    Wspaniały pomysł Wujku Dobra Rada - pod warunkiem, że w RN i nowym Zarządzie znajdą się czarnoksiężnicy, którzy wyczarują 400m PLN na spłatę wierzycieli. Takie rady to X lat temu trzeba było dawać, a nie teraz kiedy źródełko z finansowaniem wyschło. Sytuacja jest prosta - Integer jest bankrutem do którego właściciel musi dosypać kilkaset milionów żeby mozna bylo dalej prowadzic dzialalnosc. Gdyby fundusze były na to gotowe to zawnioskowałyby na WZA o podwyzszenie kapitalu - skoro tak się nie stalo, to znaczy ze dolozyc nie chcą. A prawda jest taka, że chętnych do zaplacenia za Integera wiecej niz Advent chce placic.. jakoś nie widać. To znaczy, ze cena jest fair

    Odpowiedz