Nie chodzi już tylko o zarobki. Zobacz, dlaczego Ukraińcy chcą pracować w Polsce

20 kwietnia 2017, 19:34 | Aktualizacja: 23.04.2017, 13:03
Źródło:Inne
Polska-Ukraina

Polska, Ukrainaźródło: ShutterStock

Ukraińcy cenią sobie pracę w Polsce nie tylko ze względu wyższe zarobki, ale także dobre relacje ze współpracownikami i stosunek Polaków do imigrantów – wynika z najnowszego raportu Otto Work Force.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (21)

  • tygrys_myszowaty(2017-04-21 09:13) Zgłoś naruszenie 9417

    Cóż, kolejne badanie, które potwierdza, że Polacy nie są niechętni imigrantom. Natomiast wyrażają powszechny sprzeciw dla wpuszczania ciapatego bydła z jego feudalno - plemienną mentalnością.

    Odpowiedz
  • wawa(2017-04-21 07:55) Zgłoś naruszenie 7078

    a może chcą tutaj prijechat by dokończyć dzieło dziadów z oun-upa ??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polak(2017-04-20 21:15) Zgłoś naruszenie 6853

    Super propaganda!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Mirek(2017-04-21 09:07) Zgłoś naruszenie 6860

    Lepiej niech przyjadą Ukraińcy niż muzułmanie . Nie słyszałem aby jakić Ukrainiec latał z maczetą po ulicy albo strzelał do przechodniów .

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Polak(2017-04-20 23:19) Zgłoś naruszenie 5342

    I bardzo dobrze, ściąganie Ukraińców to jest jedyne rozwiązanie problemu nieudolnych rządów nieudaczników, żeby ten kraj nie uległ katastrofie gospodarczej.

    Odpowiedz
  • Wasaty Janusz(2017-04-23 19:27) Zgłoś naruszenie 4115

    To my do 2050 bedziemy nadal zarabiac 200 euro,dzieki takim tanim pracownikom.Ale o tym juz nikt nie pomysli.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jas(2017-04-23 14:48) Zgłoś naruszenie 3612

    Sprowadzanie sąsiadów może odbić się czkawką za 20 lat, kiedy stwierdzą, że jest ich więcej na terenie przygranicznym i będą głosować demokratycznie o przyłączenie do Ukrainy vide Krym.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • do dzieła!(2017-05-02 12:38) Zgłoś naruszenie 1312

    może dzięki nim nie spadnie tak drastycznie liczba Polaków. Polki nie chcą rodzić dzieci, nadzieja w Ukrainkach :)

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-04-24 18:26) Zgłoś naruszenie 113

    Nie chodzi już tylko o zarobki. Naprawdę nie??? Hehehe!

    Odpowiedz
  • krzysztof J.(2017-05-06 12:20) Zgłoś naruszenie 73

    jas(2017-04-23 14:48) Sprowadzanie sąsiadów może odbić się czkawką za 20 lat, kiedy stwierdzą, że jest ich więcej na terenie przygranicznym i będą głosować demokratycznie o przyłączenie do Ukrainy vide Krym. MYŚLĘ ŻE DO TEGO MOMENTU SZLAK TRAFI I UNIĘ I NIEPODLEGŁĄ UKRAINĘ !!!!!!!!!! (banderowców)

    Odpowiedz
  • Wieniwawa(2017-07-09 14:53) Zgłoś naruszenie 51

    Nie mam nic do Ukraińców do banderowców i Hajdamaków natomiast mam wszystko wiecie tacy normalni Ukraińcy jak pozostawi im się wybór wolisz być z Ukrainą czy z Polską powie że z Polską ja znam wielu ukraińców stosunek do bandery mają negatywny mówią otwarcie że jedyne co się udało OUN-UPA to ludobójstwo ich walka z komunizmem była żałosna.Bardzo również ubolewają nad tym co się wyprawia na Ukrainie z jednej strony ruscy z drugiej banderowcy i taki normalny facet raz na jakiś czas ma wybór albo do tych albo do tych bo jak nie to wiadomo co mu zrobią.Proszę was Polacy nie dyskryminujcie normalnych ukraińców co tutaj uciekli przed biedą i tamtymi ludzmi czy to prawda że razem z nimi przyszli tu też banderowcy lub ruscy agenci tak oni też tu są(na wschodzie i północy Ukrainy większość jest prorosyjska) którzy propagują banderyzm i nienawiść do Polaków musicie wiedzieć że tam pomiędzy nimi są Ukraińcy którzy są propolscy a są tacy dlatego że wiedzą że jeżeli ktoś im pomoże to będzie to Polska.

    Odpowiedz
  • axme(2017-05-05 14:14) Zgłoś naruszenie 21

    W każdym kraju nowoprzybyli nie mają zbyt wielkich wymagań i godzą się na to co jest. Na pewno przybysze nie będą szaleć w związkach zawodowych i nie zajmą się działalnością wywrotową. Czy ich obecność nie pogarsza warunków pracy miejscowych? Dobre pytanie, ale na nie nie odpowiem.

    Odpowiedz