Kasprzycka: Lud wyjdzie z tego skacowany [OPINIA]

19 lipca 2017, 11:55 | Aktualizacja: 19.07.2017, 11:57
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Posłowie opozycji skladają poprawki do ustawy o SN

Posłowie opozycji skladają poprawki do ustawy o SNźródło: PAP
autor zdjęcia: Bartłomiej Zborowski

Czasy ponure, zacznę więc od łyżki miodu: społeczeństwo się zjednoczyło. Jednym głosem wszyscy – a najgłośniej sędziowie – mówią o palącej potrzebie zmian w sądownictwie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (5)

 • Misio(2017-07-19 12:09) Zgłoś naruszenie 36

  Nie podoba się szanownej pani w Polsce? To proszę wyjechać do siebie.

  Odpowiedz
 • w kotle ale ciepło(2017-07-19 12:10) Zgłoś naruszenie 84

  Bardzo mi przykro i współczuje pani że dała się pani nabrać i głosowała na jakiś element totalnej opozycji . Jako łyżkę miodu mogę napisać że błądzenie jest jednak rzeczą ludzką. A teraz beczka dziegdziu - niestety trwanie w błędzie to rzecz szatańska .

  Odpowiedz
 • obserwator(2017-07-19 12:16) Zgłoś naruszenie 95

  Otóż lud swoją wolę wyraził nader dobitnie. Skompromitowana władza PO została odsunięta przez wyborców jednoznacznie. I to, że ma wciąż ok. 20% poparcia zawdzięcza jedynie brakowi alternatywy. Rozumie to chyba każdy deklarujący wciąż poparcie dla PO. Zaczęła Redaktorka słodko a później przeszła w słowotok nt. łamanie wszystkiego co można złamać. Nie podając konkretów. Bo to, że faktycznie PIS zmienia ustój sądownictwa nie może być zarzutem. To, że samowola, która donośle przez niektórych jest określana niezawisłością będzie ograniczona to także nie jest łamanie prawa a właśnie zmianą tegoż. Itd, itp.

  Odpowiedz
 • bkb2(2017-07-19 12:29) Zgłoś naruszenie 95

  Jeżeli dzisiaj Postkomuna złamie nam kręgosłup i nie pozwoli zreformować Sądów to już nigdy nie podniesiemy się jako naród i już nigdy nie będziemy prawdziwie wolnym krajem.... Mamy przykłady choćby takie jak podpisanie szkodliwego dla Polski kontraktu na gaz z Rosją, mamy przykład zarzucenia budowy gazociągu norweskiego.... Teraz czekają nas nowe wyzwania. Rosja postawi ulltimatum Niemcom Francji i innym krajom Zachodnim.. Albo przywracamy wpływy w Europie Środkowo Wschodniej albo blokujemy dostarczanie surowców i odbiór towarów. Rosjanie doskonale wiedzą ze jeżeli teraz nie pokonają Ukrainy Krajów Bałtyckich i Polski to im dłużej te kraje mówią o Międzymorzu tym trudniej będzie odbudować swoje wpływy w tej części Europy...

  Odpowiedz
 • prawda(2017-07-19 14:17) Zgłoś naruszenie 25

  Ludowi nic nie potrzeba oprócz 500+ i siedzenia w domu.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze