Discovery przejmuje Scripps Networks. TVN będzie mieć nowego właściciela

31 lipca 2017, 13:09 | Aktualizacja: 31.07.2017, 15:02
Źródło:Media
TVN24

TVN24źródło: Wikimedia Commons

Potwierdziły się rynkowe pogłoski. Discovery Communications przejmuje Scripps Networks Interactive, do którego należy TVN. Wartość transakcji to 14,6 mld dol. – podaje Reuters.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (17)

  • Marion(2017-07-31 14:32) Zgłoś naruszenie 5213

    Moze pogonią tę postesbecką sitwe z tvn.A propos:moze ktoś wie skąd esbecy mięli kase na utworzenie tvn?!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • sdsa(2017-07-31 13:51) Zgłoś naruszenie 456

    Stare komuchy z WSI dogadały się ze Script jak to wszystko ma wyglądać a tu taki klops, ale głowa do góry większych zmian w TVN być nie powinno ..na razie

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pytanko.(2017-07-31 15:24) Zgłoś naruszenie 409

    Połowa ich materiałów z świata to materiały znanej z fake news CNN.Ciekawe czy nadal będą dawać ich materiały??

    Odpowiedz
  • xzibit(2017-07-31 14:14) Zgłoś naruszenie 395

    ***** prawda 24h na dobe.

    Odpowiedz
  • Admin.(2017-07-31 15:58) Zgłoś naruszenie 387

    Mam nadzieję że tym razem skończy się anty polska agitka ? Przecież nie kazdy amerykański właściciel, wyznaje Marksa i Lenina !!

    Odpowiedz
  • dobra zmiana(2017-07-31 15:57) Zgłoś naruszenie 2010

    Tvn-owska ekipa jest od momentu założenia przyzwyczajona do służby wobec właściciela.to dla nich nie ma znaczenia kto nim jest:Ruski,Niemiec,Amerykanin. Ważne żeby jakiś właściciel był.

    Odpowiedz
  • wafelek(2017-07-31 15:35) Zgłoś naruszenie 1819

    I co ******* gdzie te wpływy niemieckie w TVNie? Do tej pory właścicielem też byli Amerykanie...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz