Czy UE grozi dominacja muzułmanów? Oto 3 możliwe scenariusze

7 grudnia 2017, 06:45
Źródło:Inne
uchodźcy, migracja

Uchodźcy na stacji kolejowej na Węgrzechźródło: ShutterStock

Muzułmanie stanowili w 2016 roku 4,9 proc. europejskiej populacji. Czy Stary Kontynent zostanie zdominowany przez osoby tego wyznania? Na to pytanie starało się odpowiedzieć w swoim raporcie amerykańskie Pew Research Center.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (49)

  • realista(2017-12-09 20:40) Zgłoś naruszenie 00

    Niektórzy bełkoczą, że nadal jest ich mało biorąc pod uwagę procentowy udział w społeczeństwie. Tylko co z tego, że będą stanowić np. 10-15% całego społeczeństwa, skoro już w młodej populacji będzie ich np. 25-30%, a wśród emerytów znikomy procent. A to właśnie młodzi faceci są najbardziej agresywni i oni przeprowadzają rewolucje.

    Odpowiedz
  • Husarz (2017-12-08 07:01) Zgłoś naruszenie 00

    Drugi Wiedeń będzie w Berlinie?

    Odpowiedz
  • Marian(2017-12-07 17:45) Zgłoś naruszenie 1354

    O to chodzi, aby było jak w Jugosławii, niby było jedno państwo a wystarczyła prowokacja aby rozpalić konflikt. Teraz trzeba pomyśleć komu na tym zależy i kto korzysta z takiej sytuacji i mamy odpowiedź kto kieruje pacynkami u steru.

    Odpowiedz
  • Dff(2017-12-07 17:06) Zgłoś naruszenie 567

    Pytanie co takiego wartościowego wnosi biała Polska.. Śmieci w lasach, plastik w piechach, chamstwo na drogach, reklamowy śmietnik na ulicach, wycieta puszcza bialowieska? Wielu Polaków pisze, że tylko Polska może zachować swoją tożsamość. Taka ta tożsamość cenna? Ten syf wartością?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Marcin(2017-12-07 15:45) Zgłoś naruszenie 994

    Te dane maja za zadanie uspic czujnosc. Rzeczywistosc bedzie o wiele gorsza niz te "scenariusze".

    Odpowiedz
  • bkb2(2017-12-07 15:23) Zgłoś naruszenie 926

    Rosjanie wezmą za sprzymierzeńca każdego kto tylko umożliwi im przejęcie władzy w ościennych państwach.... Piłsudski miał rację przed śmiercią.... Trzeba było uderzyć prewencyjnie na Niemcy w 1933 roku.... Nie byłoby wtedy II WŚ i nie byłoby dzisiaj problemu uchodźców.... Ten problem się nasilił bo Polska i inne kraje Środkowej i Wschodniej Europy potrafią już sami zagospodarować się ekonomicznie i rozwijają się szybciej niż Zachód. Nie są już dawcami taniej siły roboczej i stąd Zachód sprowadza kogo się da aby zapełnić luki w zatrudnieniu.... To jednak błędne koło koledzy...Dlatego ludzie tacy jak Kukiz i Isakowicz Zalewski to największe szkodniki Polski i Polaków.... Choć widać że ta partia się już rozpada ... Nie da się już słuchać tego Kukiza który raz mówi czarne a raz białe w zależności jak mu pasuje....

    Odpowiedz
  • sid(2017-12-07 14:03) Zgłoś naruszenie 023

    patrząc na historie europy te kalkulacje są wyssane z palca,cala władza spoczywa w rekach białych tubylców,wystarczy jakiś paragraf i zmiana kursu co się już dzieje i islam zginie z UE,na pewno ten radykalny,z reszta większym zagrożeniem dla ekonomi UE jest zalewająca i wykopująca rodzime interesy żółta rasa,oni próbują dyktować swoje prawa i maja kapitał i sile ludzka

    Odpowiedz
  • Piotr(2017-12-07 13:08) Zgłoś naruszenie 2810

    Prawie identyczna korelacja jak podatki do PKB z poprzedniego artykułu, przypadek :D ?

    Odpowiedz
  • arek(2017-12-07 12:18) Zgłoś naruszenie 8818

    Wojsko wojsko wojsko wojsko znów szwedzi i niemcy nam zagrożą... mur na odrze i jeszcze raz wojsko !!! Trzeba bronic sie przed tym . Franxja to tykająca bomba a co bedzie za 10 lat .. Szwecja tak samo . Panstwa ********* przez socjale i zaczna sie wojny domowe a tedy my musimy byc gotowi. Może to byc smieszne ale za jakies 15lat to bedziemy uchodzccami nazywali białych niemców i francuzów ;D

    Odpowiedz
  • Berni(2017-12-07 11:18) Zgłoś naruszenie 1066

    A zobaczcie jak USA są multikulturowe jest tam wszystko i latynosi i afroamerykanie i azjaci i indianie i polinezyjczycy.Co prawda muzłumanie stanowią tylko 1 % społeczeństwa ale są też hinduiści i buddyści wśród azjatów.Ważne że jest kolorowo.I to bardziej niż w Europie.Jeszcze kilka lat i żaden Trump wyborów nie wygra bo azjaci, latynosi czy afroamerykanie nie głosują na takich.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Terminator(2017-12-07 11:07) Zgłoś naruszenie 799

    Na fotku: IS w drodze po socjal!

    Odpowiedz
  • Adrian(2017-12-07 11:04) Zgłoś naruszenie 855

    Problem jest taki, że liczba muzułmanów w Europie już dzisiaj jest zaniżona, bo nie wszyscy są ujęci w oficjalnych statystykach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kie?(2017-12-07 10:58) Zgłoś naruszenie 128

    W Płd-Zach. Europie? W Belgii, w Wielkiej Brytanii? To to Europa poludniowa? A ja myslalem ze to zachodnia.

    Odpowiedz
  • Marta 21 - glosowałam na PO(2017-12-07 10:10) Zgłoś naruszenie 59404

    A wystarczyło przyjąć tylko kilkadziesiat tysiecy ludzi uciekających przed wojną z Syrii i dać im po tysiąc euro miesiecznie, zeby mogli się tu jakos urzadzic i sprowadzić swoje rodziny. Naprawde czy to tak wiele dla takiego duzego i bogatego kraju jakim jest Polska? czemu polacy nie chcą podzielić się tym co sami otrzymują za darmo od UE ? Czemu muszę się wstydzic przed znajomymi z erasmusa za rasistów z Radia ****** i ich seanse nienawisci jak ten z 11 Listopada?

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Emigrant_uk(2017-12-07 09:53) Zgłoś naruszenie 856

    Nie wiem jak w unii ale w uk aktualnie następuje zmiana rasy z białej na brązową lub czarną. Na mej ulicy mieszkają cztery białe Angielki i wszystkie maja brązowe dzieci. Największe gwiazdy brytyjskiego sportu wszystko czarni. Anthony Joszua, Lewis Hamilton, Mo Farah itd. Wszystkie gwiazdy młodzieżówki Angielskjej to tez czarni, np. Rashford, Dale Ali itd.. Ja widzę bardzo mało białych dzieci a jak już to są to dzieci imigrantów np. Z Polski czy Rumunii. To nie są Anglicy i nigdy nie będą. Angielska rada zmienia kolor.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jon(2017-12-07 09:38) Zgłoś naruszenie 9410

    Próznie,wręcz dziure po likiwidacji chrześcijaństwa uczynioną przez lewactwo,wypełni islam.Tak to działa od..zawsze.Zycie nie zna prózni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Txz(2017-12-07 09:33) Zgłoś naruszenie 786

    Zamuzułmanić Niemcy na maxa ! Będą bali się wychodzić z domu i do pracy. Tym samym tzw. kwestia niemiecka zostaniesz ostatecznie rozwiązana

    Odpowiedz
  • eeeebe(2017-12-07 09:11) Zgłoś naruszenie 1065

    Nawet jeżeli Europejczycy pozostaną przez jakiś czas większością to w Europie powstaną konflikty wewnętrzne jak w Libanie nad którym ciągle wisi ryzyko kolejnej wojny domowej.

    Odpowiedz
  • Donald Tusk(2017-12-07 08:52) Zgłoś naruszenie 76124

    Chcialem wprowadzic was Polaków do europy. Do tej prawdziwej multikulturowej - zachodniej. Gdzie ludzie cieszą się swoją różnorodnością, gdzie leczą lekarze z syrii, a domy projektuja inzynierowie z maroka. Ale nie Polacy kolejny raz w swojej historii okazali się malostkowymi faszystami, ludzmi przepelnionymi strachem wobec obcych i ksenofobią. Spadkobiercami nazistów. Dziadek ostrzegał mnie przed wami cebulakami. Z przykrością stwierdzam ze mial racje. Tacy z was niby chrzewcijanie a nie przyjeliscie matek z dziecmi w potrzebie. Angela, sankcjen fovert!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tygrys_myszowaty(2017-12-07 08:51) Zgłoś naruszenie 7339

    A w scenariuszu w którym Europa mówi >>dość<< i daje muslimom wybór: albo wsiadają do samolotu albo przenoszą się do raju, to ile tych procent będzie? Taki manewr został już przećwiczony (w XVI w. w Hiszpanii) i przez ponad 400 lat był spokój.

    Odpowiedz