Rekonstrukcja start. Będzie premier Morawiecki?

6 grudnia 2017, 07:39 | Aktualizacja: 06.12.2017, 08:11
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Beata Szydło i Mateusz Morawiecki

Beata Szydło i Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Mateusz Morawiecki ma być szefem rządu, o ile zgodzi się komitet polityczny PiS. To jeszcze niepewne.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • Polacy(2017-12-06 17:51) Zgłoś naruszenie 81

    Dla nie wiedzacych Sad najwyzszy zatwierdza wybory, PIS przejmie SN , nie bedzie wolnych wyborow, tego chcecie?

    Odpowiedz
  • prawda(2017-12-06 16:57) Zgłoś naruszenie 70

    i tak PTS zacznie swój upadek zaczną się kłócić ,zgoda buduje kłótnia rujnuje

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-12-06 14:01) Zgłoś naruszenie 59

    Pan Morawiecki jest kompetentny na to stanowisko i bardzo dobry ekonomista i polityk!życzę powodzenia!!!

    Odpowiedz
  • 23l(2017-12-06 13:45) Zgłoś naruszenie 3930

    Komitet centralny PIS musi zatwierdzić wybór nowego 1wszego sekretarza.

    Odpowiedz
  • Beata Szydło(2017-12-06 13:40) Zgłoś naruszenie 114

    Przez 8 ostatnich lat Polcy i Polaki.. Co ja wogóle mowie, żaden nowy rząd nie powstanie, zakładam nową partię, do zobaczenia na przedterminowych wyborach. Zrekonstrulujemy Parlament i naprawimy Polskę

    Odpowiedz
  • ANGELA MERKEL(2017-12-06 13:35) Zgłoś naruszenie 26

    REKONSTRUCJA! REKONSTRUKCJA! Donald Tusk na Premiera, Ryszard Petru na Prezydenta, Adam Szajnfeld Na Ministra Finansów, Róża Thun Von Graf Und Shlezwig Holstein na Ministra Spraw Zagranicznych, Robert Biedroń Misniterstwo Edukacji i Michał Szczerba Ministerstwo Obrony Narodowej, wymiana wschodniej szpicy NATO z wojsk USA na BUNDESWERA

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2017-12-06 13:30) Zgłoś naruszenie 4162

    To nie zdychajaca totalna post sowiecka opozycja, będzie decydować kto ma być premierem polskiego rządu, tylko pan Kaczyński i partia PiS !! Opozycja tylko moze bezradnie wyć na ulicach i w mętnym ścieku, to jeszcze im wolno ...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Róża Thun von Shlezwig Holestein und Graf Zeppelin(2017-12-06 13:10) Zgłoś naruszenie 69

    ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO! TUSK PREMIEREM I BRONISŁAW POWIERNIKIEM ŻYRANDOLA W PAŁACU. KOMU TO PRZESZKADZAŁO WOGÓLE? ANGELA CHWALIŁA. POSTKOMUNO WRÓĆ!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ola(2017-12-06 13:05) Zgłoś naruszenie 1230

    Czy ktoś wie jaka obiecanka Morawieckiego została spełniona? Chociaż jedna...... ??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pp(2017-12-06 13:05) Zgłoś naruszenie 112

    Ciekawa historia tego Morawieckiego. Tatuś w Solidarności Walczącej, co to nigdy nikt nie zyskał od Pańśtwa. Zasługa jego są wielkie, bo chciał wysadzać ubeków (żadnego nie wysadził). Młody Morawiecki skończył historię, po czym ktoś mu sfinansował studia MBA w USA, po czym prawie od razu dostał bank do zabawy :D Pewnie bardzo zdolny.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Folksdojcz(2017-12-06 13:02) Zgłoś naruszenie 338

    Paskudne jest to,ze,nasi niemieccy panowie nic nie mogą.Jak długo polska kolonia bedzie jeszcze fikać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Andrzej Rzeplinski - Orzeł wsród Lemingów(2017-12-06 13:00) Zgłoś naruszenie 50118

    WYMIENIC, WYMIENIC! WSZYSTKICH WYMENIC! CALY RZĄD WYMIENIC! WYBORY ROZPISAĆ! TO CO SIE DZIEJE PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE! Jajka drożejo, maslo drozejo 2 razy tyle place co kiedys, w naszej ukochanej unia europejska na nas pluja! brunatni faszysci na ulicach z pochodniami maszerują i wzwyają do rzezi! A rzad chce za jakies reparacje wojna z nasze ukochane dobroczyncy sąsiady NIEMCY! Konstytucja nie ma juz KON STY TU CJA w naszym pieknym kraju. I 500+ nas zadluza nie ma na nic pieniedzy vat zagarneli, firmy niszczą, dobrobyt na kredyt, miejsca pracy na kredyt! l AJA AJAJA I KONIE ! KONIE UMIERAJA! STRASZNE NIEWINNE KONIKI W JANOWIE ZDYCHAJĄ AJAJAJA KONI TYLKO KONI ŻAL WYMIENIAC WYMIENIAC, ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tylnymi drzwiami(2017-12-06 11:57) Zgłoś naruszenie 615

    Trzeba było dwa lata temu wystawić do wyborów Morawieckiego jako kandydata na premiera i wtedy zobaczylibyście ile byście zebrali . Dziesiąty rok siedzielibyście w opozycji a Komor byłby drugi raz . To pani premier powinna was powyrzucać a nie wy ją, bo dzięki niej siedzicie w ławach rządowych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rene(2017-12-06 11:31) Zgłoś naruszenie 78

    Tokio Nikkei tworzy formację podwojnego szczytu w calej swojej historii. Dow Jones zwalnia .Bitcoin swiruje kosztem zlota. Czekaja nas niezle turbulencje. Morawiecki będzie dobrym sternikiem. Po prostu potrzebny nam teraz bankster. Bez urazy do poprzednika.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obłuda pisssu(2017-12-06 11:29) Zgłoś naruszenie 7845

    Ale że jak?? Że bankowiec ma być premierem? Przecież tyle plujecie np. na Petru, że bankster i takie tam. I Moraviecki wam nagle nie przeszkadza? Petru to nawet szefem banku nie był. Ale ok, niech będzie M. premierem. W gadaniu i niespełnionych obiecankach jest the best :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2017-12-06 10:54) Zgłoś naruszenie 2767

    Co by nie mówić to pani premier Beata Szydło jest świetna, ale moim zdaniem trzeba zrobić, kolejny odważny krok i postawić poprzeczkę na jeszcze wyższy poziom. Z panem Morawieckim jako premierem, to chyba dobry pomysł, to człowiek z wizją, wszechstronnie wykształcony no i jest finansistą ,, bankierem, wie jak poruszać się po zachodnich salonach i jest świetnym negocjatorem! Jego wizja , Polski jest madra i bardzo spójna ! Mega lotnisko, jak i inne wielkie inwestycje, współgrają ze sobą i dają silny impuls rozwojowy, polskiej gospodarce !

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz