Powstanie specjalna strefa bezpieczeństwa dla kobiet na imprezie sylwestrowej w Berlinie

29 grudnia 2017, 20:10 | Aktualizacja: 29.12.2017, 20:11
Źródło:PAP
Berlin

Berlinźródło: ShutterStock

Organizatorzy największej imprezy sylwestrowej w Berlinie po raz pierwszy planują utworzenie specjalnej strefy bezpieczeństwa dla kobiet, które czują się napastowane lub wobec których dopuszczono się nadużyć seksualnych - podaje w piątek Reuters.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • et(2017-12-29 20:54) Zgłoś naruszenie 311

    Kochane rdzenne Niemki. I to z całych Niemiec, a zwłaszcza z Kolonii. Przyjeżdżajcie na zabawy Sylwestrowe do naszej kochanej Polski. Tutaj Was nie zgwałcą.

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-12-29 21:01) Zgłoś naruszenie 311

    Ojejojejojej ale to przecież biedni "uchodźcy"!Niemieckie kobiety powinny być nastawione pozytywnie co do integracji fizyczno-psychicznej z tymi biednymi "uchodźcami"!Taka strefa nie wpływa pozytywnie na ich integrację z Niemieckim narodem!Buhehe.

    Odpowiedz
  • ehhhh(2017-12-29 21:10) Zgłoś naruszenie 353

    Kalifat pełną gębą panie i panowie bawią się osobno.Matko Boska jak ten kraj upadł!upadł !Taki solidny kraj przykre :(

    Odpowiedz
  • lola(2017-12-29 21:22) Zgłoś naruszenie 310

    Ale blamaż....strefa bezpieczeństwa...political correctness zderzyło się z murem i nie przeżyło.

    Odpowiedz
  • awis(2017-12-29 21:23) Zgłoś naruszenie 231

    Czyli doszło do tego, że chcą nauczyć się żyć z takimi sytuacjami, "strefy dla zgwałconych" ?. Jakby to było coś normalnego i pewnie z czasem tam to będzie rutyną. MASAKRA!

    Odpowiedz
  • nikt(2017-12-29 21:31) Zgłoś naruszenie 251

    Dziwne,że Niemcy tak się boją tych kobiet z niemowlętami. Oglądam TVN to kobiety i niemowlęta. nie bójcie Niemcy .

    Odpowiedz
  • Maksi(2017-12-29 21:35) Zgłoś naruszenie 324

    W Polsce praktycznie nie ma oskarżeń o molestowanie. Nie, nie dlatego, że Polacy nie są chamami. Po prostu chamstwo tutaj jest dozwolone. Inaczej jest w Niemczech, tam się problemy rozwiązuje.

    Odpowiedz
  • Czekolinda(2017-12-29 21:39) Zgłoś naruszenie 271

    Zatrwazajace co ci zaslepieni chora ideologia ludzie uczynili ze swej ojczyzny Niemiec......

    Odpowiedz
  • qwert(2017-12-29 22:08) Zgłoś naruszenie 261

    Jakie kolejne strefy będą za 15 lat ? Strefy dla obchodzących sylwestra chrześcijan i osobne dla ********** ? Każdej strefy będzie pilnowała policja ? Strefy wojen domowych o podłożu religijnym ?.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Stach(2017-12-29 22:25) Zgłoś naruszenie 1110

    Dlaczego w każdej gazetce Lidla jest przynajmniej jeden murzyn ? Polecenie z centrali ?

    Odpowiedz
  • pitu pitu(2017-12-29 22:33) Zgłoś naruszenie 116

    Nikt się tak nie martwi o biedne Niemcy jak bogata Polska :) Dzień bez artykułu antyniemieckiego to dzień stracony.

    Odpowiedz
  • remick(2017-12-29 22:58) Zgłoś naruszenie 290

    W Niemczech nidlugo beda szwedzkie obyczaje. W 1975 r. Parlament sztokholmski postanowił otworzyć kraj na dużą skalę dla imigracji wielokulturowej. W tym samym roku odnotowano 421 gwałtów. W 2014 r. Według szwedzkiej Krajowej Rady ds. Zapobiegania Przestępstwom odnotowano 6 620 przypadków gwałtów. Odpowiada to wzrostowi o 1472 procent. Szwecja stała się najbardziej niebezpiecznym krajem dla kobiet za Afryką, z częstotliwością gwałtu dziesięciokrotnie wyższą niż u ich europejskich sąsiadow.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qwert(2017-12-29 23:13) Zgłoś naruszenie 250

    Uwaga na FORSALU zapanowała cenzura, nie można pisać I S L A M I S T Ó W, bo jak się napisze bez spacji to owe słowo odmienione przez wszelkie przypadki ocenzurują. Takich cudów jeszcze nie widziałem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ..........(2017-12-30 00:07) Zgłoś naruszenie 122

    Taki sylwestrowy survival,na następny dzień kobiety będą opowiadały "zapomniałam się i wyszłam ze strefy....". Faktycznie,niemcom przyda się pomoc psychologiczna,to był bardzo dobry pomysł

    Odpowiedz