Orban: Nie rozumiemy, dlaczego Niemcy traktują chaos, anarchię i nielegalne przekraczanie granic jak coś dobrego

8 stycznia 2018, 11:15 | Aktualizacja: 08.01.2018, 11:18
Źródło:PAP
Viktor Orban

Viktor Orbanźródło: ShutterStock

Premier Węgier Viktor Orban podkreślił w wywiadzie dla niemieckiego tabloidu "Bild", że jego kraj również w przyszłości nie będzie przyjmował uchodźców. Wezwał szefa niemieckich socjaldemokratów Martina Schulza, by okazał Węgrom "więcej szacunku".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • To Zwykli Emigranci Ekonomiczni.....(2018-01-10 10:11) Zgłoś naruszenie 00

    Owszem z 10% to uchodżcy .....ale uchodźca ucieka z całą rodziną, a tu mamy zbieraninę chłopów od Maroka po Bangladesz którzy chcą żyć w Bogatych krajach UE....Podkreślam w BOGATYCH.!!!!!!.. Ich celem nie jest Polska czy Węgry. To tak jak by Polak chciał wyemigrować do USA .... a tam go odesłali do Rumunii !!!! bo tam też może zamieszkać.

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-01-08 21:53) Zgłoś naruszenie 20

    Polacy do argumentu Orbana, że "Węgry otworzyły rynek" mogą dodać, że oprócz tego zlikwidowały własny przemysł, z prawie gotową elektrownią atomową na czele; zaś łotrom typu Kluski, z jego Optimusem, pokazali gdzie raki zimują...

    Odpowiedz
  • Krakus(2018-01-08 20:49) Zgłoś naruszenie 40

    Niedlugo to nie beda niemcy tylko Kalifat Niemiecki

    Odpowiedz
  • ala(2018-01-08 18:19) Zgłoś naruszenie 81

    Niemcy postepuja slusznie przyjmujac emigrantow np z Polski i innych krajow europejskich, ich ludnosc starzje sie a przemysl potrzebuje sily roboczej. Niemniej obecnie importowani synowie proroka sa roszczeniowi, wiekszosc nie posiada ani kwalifikacji ani checi do ich zdobywania. Niemcy powinni przeanalizowac przyklad Francji ktora boryka sie juz z trzecim pokoleniem arabskiej emigracji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hahahaha(2018-01-08 17:48) Zgłoś naruszenie 30

    Jak Niemcy nie wpłacą to albo ich wyrzucą z UE albo Polska i Węgry też nie wpłacą i te pieniądze pujdą na dotychczasowe projekty ,będzie ich odrobinę mniej czyli 2/3 ale to nietragedia ,bo Polska tak szybko goni średnią UE ,że w 2020r więce wpłaci, a bez Angli wyliczenie średniej będzie jeszcze niższe niż dotychczas i przyspieszy płatność netto przez Polskę ( czyli więcej wpłacimy niż wypłacimy), bo Anglia podwyżs,ała średnią.

    Odpowiedz
  • Polak(2018-01-08 12:40) Zgłoś naruszenie 50

    czysty Rigcz

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • abceeee(2018-01-08 12:24) Zgłoś naruszenie 310

    Wspieranie masowej imigracji wynika z ojkofobi lewicowych polityków. Jako dowód na ojkofobię podam cytaty byłego premiera Szwecji, Fredrika Reinfeldta który powiedział "Szwedzi jako grupa etniczna są nieciekawi” a innym razem stwierdził „Czysto szwedzkie było barbarzyństwo, cały rozwój przyszedł z zewnątrz”. Tacy politycy wykorzystują masową imigrację do rozbicia własnych społeczeństw ale nie mogą tego przyznać otwarcie ponieważ szybko stracą władzę dlatego udają, że pozwalają na masową imigrację z powodów humanitarnych.

    Odpowiedz
  • Jon(2018-01-08 12:01) Zgłoś naruszenie 113

    Niech się cieszą ze to tzw.uchodźcy,a nie zielone ludziki Putina.Przy takich dziurawych granicach mozna wszystko..

    Odpowiedz