Berlin przestaje ufać Wiedniowi? "FAZ": Merkel boi się, że Rosja może pozyskać poufne informacje od Austrii

19 stycznia 2018, 20:50 | Aktualizacja: 19.01.2018, 20:55
Źródło:PAP
Wiedeń

Wiedeńźródło: ShutterStock

Niemiecki Urząd Kanclerski obawia się, że udział prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe) w rządzie Austrii utrudni współpracę zachodnich tajnych służb - pisze w piątek "Frankfurter Allgemeine Zeitung" w wydaniu online.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Dr Tux(2018-01-19 22:09) Zgłoś naruszenie 157

    A kto buduje Nord Stream 2, kto kupuje gaz z Rosji poniżej cen rynkowych? Równie dobrze Austria może oskarżyć o to samo Niemcy Złodziej najgłośniej krzyczy łapaj złodzieja!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • herodot(2018-01-19 23:29) Zgłoś naruszenie 140

    Taaa... Jasne. Austria zdradzi tajemnice. Czyżby Gerhard Schröder pracujący w rosyjskim Rosnieft zapomniał coś zaraportować do Moskwy??

    Odpowiedz
  • Haha(2018-01-20 08:41) Zgłoś naruszenie 80

    Załosne...zapytajcie swojego Schroedera,byłego kanclerza...

    Odpowiedz
  • Gdynia(2018-01-20 08:42) Zgłoś naruszenie 70

    Prymitywny,gebelsowski nacisk..skąd my to znamy??

    Odpowiedz
  • sid(2018-01-19 23:05) Zgłoś naruszenie 69

    niemal cala skrajna prawica w europie współpracuję z Putinem,czyżby nowy porządek świata,nowa wizja zamordyzmu cofamy się do lat20tych,nowy wódz

    Odpowiedz
  • tylko Polski szkoda(2018-01-19 22:58) Zgłoś naruszenie 416

    Kreml od paru lat inwestuje w różne prawicowe, nacjonalistyczne i populistyczne partie, jak chociażby pis w Polsce. Większość obcokrajowców przyjeżdżających na Marsz Niepodległości do Warszawy, to są ludzie otwarcie popierający Moskwę. Polska jest tu wyjątkiem, w Polsce agenci Moskwy przeważnie udają jej śmiertelnych wrogów

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Zofia Figler(2018-01-20 18:37) Zgłoś naruszenie 20

    Jest tylko jedna rada na normalnosc , rozsadek i unikniecie marksistowskiego totalitaryzmu w Europie. My Europejczycy musimy odsunac lewactwo od wladzy w calej Europie. Kraj po kraju. W Austrii lewactwo padlo, teraz czas na Wlochy.

    Odpowiedz