Polska mapa bezrobocia. Zobacz dane dla miast i powiatów

24 stycznia 2018, 16:48 | Aktualizacja: 24.01.2018, 16:50
Tylko na Forsal.pl
Bezrobotny szuka pracy

Bezrobotny szuka pracyźródło: ShutterStock

W grudniu 2017 r. stopa bezrobocia w Polsce była nadal na bardzo niskim poziomie 6,6 proc. To o o 1,6 pkt proc. mniej niż rok wcześniej. Jednak są regiony w Polsce, gdzie bez pracy pozostaje ponad ¼ mieszkańców.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Mysikrool(2018-08-01 17:32) Zgłoś naruszenie 01

    Panie Marku sorry ale jest Pan idiotą. Czyżby dostawał Pan obecnie 500+ pomnożone razy 3 plus Pańska wypłata i dlatego jest Pan taki cały w skowronkach? Jak ktoś trafnie twardo stąpający po ziemi zauważył jeszcze rok lub dwa a zacznie powracać nasz lud wygnany i zrobi się nieciekawie.

    Odpowiedz
  • Stały czytelnik(2018-01-25 11:58) Zgłoś naruszenie 1110

    PRZEPRASZAM. Czy na tym forum nie ma moderatora? Od kilku dni czytam brednie na temat Goldmark w komentarzach do rożnego rodzaju tematów i ewidentnie widać, że ktoś robi sobie darmową reklamę. Nie wiem, z może to pryszczaty frustrat który zamiast wyjść na spacer, udziela się na forsal.pl Ktokolwiek by to nie był, widać że nie dodaje to żadnej wartości na forum, więc jeśli forsal chce się, różnić od portali typu WP/ Onet, zróbcie coś z tym.

    Odpowiedz
  • Marek(2018-01-24 23:19) Zgłoś naruszenie 1644

    Polska w końcu się zaczęła rozwijać gospodarczo i to widać choćby po malejącym bezrobociu. Za rządów PO , 3 lata wstecz , ludzie byli szczęsliwi jak zdobyli pracę za 1100 na rękę , a teraz można wybierać. Dziś nie pracuje ten Kto nie chce, bo alimenty, alkoholik, fantasta , itp. Sytuacji dziś a 3,5 lat temu nie ma nawet co porównywać. To jest tylko negatywna propaganda antyrządowa, mediów które z tego żyją i tyle. Powrotu rządów PO już sobie nie wyobrażam.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Polska bida(2018-01-24 21:49) Zgłoś naruszenie 913

    Spokjnie za chwile powrot emigrantow z Anglii bo brexit jest nieunikniony. Ten kraj nigdy dlugo sie nie cieszyl. Spokoknie poczejmy chwilke i wszystko wroci do normy

    Odpowiedz
  • troll hunter(2018-01-24 20:51) Zgłoś naruszenie 1813

    Kreatywna statystyka jest dobra dla ciemnego ludu. A bezpłacie jak było tak jest.

    Odpowiedz
  • Links17(2018-01-24 20:01) Zgłoś naruszenie 266

    Poziom bezrobocia w Poznaniu zacznie wkrótce przyjmować wartości ujemne, to jest chore?! Dobrze byloby odejść od tej metodologii i zacząć wreszcie publikować wskaźniki zatrudnienia co nie?!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mareks(2018-01-24 18:36) Zgłoś naruszenie 2535

    Jakie bezrobocie ???? jak wszędzie pelno Ukraińcow a część Polaków pracuje na czarno

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz