"Washington Post" porównuje Zemana do rosyjskiego agenta. "Rosja ingerowała w wybory"

30 stycznia 2018, 13:24 | Aktualizacja: 30.01.2018, 13:33
Źródło:PAP
Milos Zeman

Milos Zemanźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Martin Divisek

Zwycięstwo Milosza Zemana w wyborach prezydenckich w Czechach jest ciosem dla Zachodu i jego zwolenników w kraju. To dowód, że Rosja nie ograniczyła wysiłków, by obalić zachodnie demokracje poprzez dezinformację i korupcję - uważa dziennik "Washington Post".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • lelek(2018-01-31 01:48) Zgłoś naruszenie 21

    Dinozaur na łańcuchu u Władka. No cóż..., Czesi.

    Odpowiedz
  • sid(2018-01-31 00:40) Zgłoś naruszenie 32

    coraz bardziej proputnowska grupa wyshegracka,wiemy teraz dlaczego są anty UE,ruski sponsor płaci 5 kolumnie

    Odpowiedz
  • związek (2018-01-30 23:26) Zgłoś naruszenie 11

    nawet wygląda jak Breżniew

    Odpowiedz
  • Janek(2018-01-30 15:14) Zgłoś naruszenie 513

    Babisz, Zeman, Orban, Kaczyński - niezłe towarzystwo. A przecież mamy dwie niedemokratyczne potęgi: Chiny i Rosję Putina. Jest coraz gorzej. Siły zła rosną i trzeba się z tym faktem pogodzić. Liberałowie kompletnie przespali kryzys demokracji. Obawiam się, że tu chodzi o coś więcej niż zwykłe kryzysy i zwykłe wojny. Praworządność zawiodła w Grecji (kryzys gospodarczy), Wielkiej Brytanii (Brexit), Rumunii, Polsce, Malcie i na Węgrzech (trójpodział władzy), Hiszpanii (Katalonia). Rosja i Trump wspólnie pogrążą Europę, a Chiny zrobią na tym interes (zadłużenie Chin do PKB wynosi 300%). Całość trzyma się dzięki zglobalizowanej gospodarce i Państwo Światowe a wcześniej Państwo Europejskie zostanie zbudowane w oparciu o gospodarkę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dorado(2018-01-30 14:36) Zgłoś naruszenie 710

    Może Antoś załapie się tam na jakiś stołek? Mógłby dużo zaoferować swoimi szerokimi kontaktami u wspólnego mocodawcy!

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-01-30 14:24) Zgłoś naruszenie 189

    "Washington Post" porównuje Zemana do rosyjskiego agenta. Hmmmmmm, śmieszne porównanie!!!Loooool.

    Odpowiedz
  • kTn(2018-01-30 14:10) Zgłoś naruszenie 199

    Lepiej niech porządnie sprawdzą, jak Izrael ingeruje w wybory w USA i od kiedy, to mogą się porządnie zdziwić.

    Odpowiedz
  • globi(2018-01-30 13:56) Zgłoś naruszenie 1018

    Kolejny sojusznik pis po Orbanie. Sama śmietanka

    Odpowiedz