Stratfor: Wielka Brytania może uderzyć w gospodarkę Rosji

16 marca 2018, 16:27 | Aktualizacja: 16.03.2018, 16:53
Źródło:PAP
Rosja, Moskwa

Rosja, Moskwaźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Andrey Rudakov

Wielka Brytania może odpowiedzieć na zamach Rosji na Siergieja Skripala, atakując tamtejsze elity; może uderzyć w gospodarkę Rosji i zachwiać nią, ponieważ to właśnie przez Londyn transferowane są brudne pieniądze Rosjan - ocenia amerykański ośrodek Stratfor.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • kTn(2018-03-16 17:13) Zgłoś naruszenie 8312

    "przez brytyjski rynek przechodzi rocznie około 20 proc. z dziesiątek miliardów dolarów, jakie uciekają z Rosji" - czyli uderzając w interesy tych elit, robią przysługę Putinowi...

    Odpowiedz
  • Wola(2018-03-16 17:31) Zgłoś naruszenie 4024

    Stara zasada, biednemu zabierz pieniądze a bogatemu zdrowie, to go pokonasz. Rosja jak na swoją potęgę jest biedna, jak zabierze się jej pieniądze to sami obalą Putina.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jarek(2018-03-16 18:05) Zgłoś naruszenie 10683

    “Rosja – to najbardziej paskudny, do wymiotów obrzydliwy kraj w całej historii świata. Metodą selekcji wyhodowano w nim monstrualne moralne potwory, dla których samo pojęcie Dobra i Zła wywrócone jest na lewą stronę. W całych swoich dziejach ta nacja tapla się w ***** i chce utopić w nim cały świat”. (Iwan Iljin – filozof rosyjski, działacz Białej Emigracji). “Z przerażeniem myślę, kogo urodzi to pijane krwawe bydło, które przechwyciło władzę w Rosji i co będzie się działo z moim krajem za 2-3 pokolenia. Zresztą, co tu myśleć. Wszystko jest mniej więcej jasne” . (Iwan Bunin – rosyjski pisarz). “Obudźcie mnie za sto lat i zapytajcie, co się teraz dzieje w Rosji. A ja wam odpowiem: piją i kradną”. (Michaił Sałtykow-Szczedrin – rosyjski pisarz).

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • jareckirr(2018-03-16 19:14) Zgłoś naruszenie 1319

    Co prosty chłop może wiedzieć o starej polskiej wymordowanej inteligencji ?

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-03-16 20:09) Zgłoś naruszenie 1112

    UK niech uderzy w gospodarke Rosji!!!Ale Polska nie chce miliony biednych kacapskich imigrantów na prezent!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DAn(2018-03-16 21:44) Zgłoś naruszenie 2112

    Kto na tym straci? Niemcy. Kolejne sankcje, kolejny spadek obrotów w handlu z Rosją.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Robol(2018-03-16 22:09) Zgłoś naruszenie 9312

    Nikolai Glushkov. Ciało tego Rosjanina zostało znalezione w jego domie w Londynie. Były prezes Rosyjskich linji lotniczych Aeroflot, ścigany przez Rosję za kradzież 123 milionów USD gdy był prezesem tej firmy, uciekł do wielkiej Brytanii i....... dostał azyl! Tak działa uk, zamiast go wysłać do Rosji za kradzież 123 milionów USD, dali mu azyl! Tak działa całe city czyli jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy! To jeden z powodów dlaczego nie chcą być w unii, by chronić te pralnie przed regulacjami europejskimi, czyli przed przezroczystością!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Fakt(2018-03-17 09:30) Zgłoś naruszenie 785

    Jeżeli Polska karała by swoich obywateli (z polskimi paszportami) śmiercią za zdradę to trupów byłoby mnóstwo w Brukseli , w W-wie,Gdańsku ,Wrocławiu ,Łodzi itd

    Odpowiedz