Polski urzędnik podejrzany o współpracę z rosyjskimi służbami. Miał informować o Nord Stream 2

26 marca 2018, 11:09 | Aktualizacja: 26.03.2018, 12:27
Źródło:PAP
Jeden z pracowników Gazpromu zabezpiecza stalową rurę, która zostanie wykorzystana w budowie gazociągu South Stream

Jeden z pracowników Gazpromu zabezpiecza stalową rurę, która zostanie wykorzystana w budowie gazociągu South Streamźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Andrey Rudakov

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała urzędnika jednego z resortów gospodarczych podejrzanego o współpracę z rosyjskimi służbami specjalnymi – wynika z informacji PAP. Według "Wiadomości" TVP1 zatrzymany Marek W. został aresztowany na trzy miesiące.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • gość (2018-03-26 12:57) Zgłoś naruszenie 222

    25 lat dla ***** na dzień dobry

    Odpowiedz
  • masakra(2018-03-26 14:00) Zgłoś naruszenie 1910

    Polowanie na czarownice, próba odwrócenia uwago od rzeczywistych problemów takich jak, teoretyczna służba zdrowia, a faktycznie brak opieki lekarskiej, bardzo wysoka liczba zgonów w PL (brak leczenia), ciąle podwyżki cen zwłaszcza żywności, alarmujący fatalny stan ekologii , spowodowany spalaniem węgla, śmieci, opon oraz innych trujących materiałów, ucieczka młodzieży do krajów rozwiniętych.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tylko Polski szkoda(2018-03-26 13:07) Zgłoś naruszenie 69

    Reżim próbuję zakryć własny powinowactwo z Kremlem kosztem jakiegoś urzędasa. Wobec wyczynów i powiązań np. dygnitarza reżimu znanego jako Antek, kto jest zainteresowany wiedzą i możliwościami gryzipiórka z ministerstwa

    Odpowiedz
  • Gdynia(2018-03-26 17:32) Zgłoś naruszenie 41

    Donosicielstwo u nas w modzie..czy na zachód czy na wschód.

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-03-26 20:58) Zgłoś naruszenie 30

    A ci, co spowodowali budowę tego gazociągu /Solidaruchy i Komuch Kwaśniewski/ dalej chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Trzeba ich aresztować koniecznie; nowy "szpieg" i Piskorski - stary szpieg - będą mieli towarzystwo...

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-03-26 14:01) Zgłoś naruszenie 13

    "Biedny" urzędnik chciał się tylko trochę dorobić kasy podobnie jak sędzia który niechcąco wziął rzecz ze sklepu i nie zapłacił!!!Hehehe, to normalne zjawiska w naszym kraju!!!Hehehe.

    Odpowiedz
  • no comments(2018-03-26 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    http://www.quiz-prl.pl/go/ Intensywne profilowanie emerytów w portalach internetowych

    Odpowiedz