Kryzys migracyjny jest Orbanowi niezbędny. Bez niego Fidesz tracił poparcie

8 kwietnia 2018, 17:48 | Aktualizacja: 08.04.2018, 19:13
Źródło:Forsal.pl
Budapeszt

Budapesztźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Akos Stiller

Prorządowe media codziennie informują o sytuacji migracyjnej w Europie. Oglądając telewizję, słuchając radia czy czytając prasę, ma się poczucie, że jesteśmy w państwie oblężonym przez wroga, państwie, któremu grozi ciągłe niebezpieczeństwo. Jednak statystyki mówią coś innego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Admin.(2018-04-08 19:19) Zgłoś naruszenie 4880

    Węgrzył łamią prawo, Węgrzy łamią to tamto - bzdura ... Węgrzy są rozsądnym narodem, którzy chcą być jednolitym narodem bez dziadostwa , które niewiele ma wspólnego z naszą cywilizacją, dlatego Węgrzy pokazali chorej Brukseli środkowy palec ! Cenię sobie Viktora Orbana, podobnie jak Jarosława Kaczyńskiego !

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Lubinek(2018-04-08 19:32) Zgłoś naruszenie 377

    A teraz autorzyku policz ilu niewinnych ludzi zginęło z rąk tych "migrantów" którzy dotarli do Europy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ...........(2018-04-08 20:22) Zgłoś naruszenie 201

    Jak pokazały wybory w Niemczech i innych krajach.Zaproszenie pseudo uchodzców przez mame Merkel.Wpływa na wybory w wszystkich krajach EU.Gadanie ,że tylko na Węgry to bełkot.Najlepsze,że partia Orbana traci pkt na rzecz partii bardziej radykalnej w tym temacie.Nawet Szwecja wkrótce sie obudzi z syndromu Sztokholmskiego .

    Odpowiedz
  • ?(2018-04-08 21:29) Zgłoś naruszenie 192

    Ciekawe dlaczego lewactwo tak "przezywa"węgierskie wybory..Bardziej niz wybory swoich panów berlinskich...

    Odpowiedz
  • PWS(2018-04-08 20:28) Zgłoś naruszenie 111

    Tak w XIX była Europa wielokulturowa a efektem tego były pogromu i liczncze na Holocauscie kończąc. Dziękuję nie skorzystam. Zresztą nie wiem po co mi styk z niższymi kulturami i cywilizacjami.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tadek(2018-04-08 19:05) Zgłoś naruszenie 621

    To tak jak w wolsce.

    Odpowiedz
  • sid(2018-04-08 23:37) Zgłoś naruszenie 312

    jak się rządzi kopciuszkiem na czymś trzeba robić elektorat,chiny maja program podboju kosmosu,USA ekonomicznie uzależniły polowe świata,Rosja silna armia,Skandynawia wysoki socjal,a on wmawia ze wszyscy emigranci chcą do nich wiec brońmy się

    Odpowiedz