PiS przechodzi w tryb wyborczy. Jakie grupy skorzystają na pomysłach partii?

9 kwietnia 2018, 07:54 | Aktualizacja: 09.04.2018, 10:53
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Jakie mają być państwowe wydatki do 2020 r.

Jakie mają być państwowe wydatki do 2020 r.źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Rodziny z małymi dziećmi, emeryci, przedsiębiorcy – to oni będą beneficjentami pomysłów, jakie mają zostać zgłoszone w sobotę na konwencji Zjednoczonej Prawicy. Wygrają koncepcje tanie i opłacalne politycznie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

 • eddd(2018-04-09 11:20) Zgłoś naruszenie 7022

  Pytanie kto zapłaci wyższe podatki żeby to sfinansować

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Karol(2018-04-09 09:54) Zgłoś naruszenie 6325

  Wzrost wydatkow budzetowych na konsumpcje prywatna to stale obciazenie roczne 40 mld. PLN. Inwestycje publiczne niemal ustaly, bo nie ma za co. Drenaz fiskalny nie ustaje.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Wrocławianin91(2018-04-09 13:19) Zgłoś naruszenie 5865

  Gdyby w Polsce pojawiła się partia bez jakiegokolwiek programu w kwestiach polityki historycznej, post-prl etc a obiecująca : zniesienie obowiązkowości systemu emerytalnego, zniesienie przymusu edukacyjnego kontrolowanego przez państwo, zniesienie jakiegokolwiek opodatkowania pracy powyżej 10% (co nawet w czasach wojny jeszcze sto lat temu określano by kradzieżą ! ) To mogli by być pewni, że jako młody kawaler, chcący założyć rodzinę zagłosowałbym na nich. W przeciwnym wypadku mojemu pokoleniu pozostaje jedynie wszczęcie rewolucji. Bo niezależnie od sympatii ideologicznych, konsekwencją dzisiejszego systemu społeczno-gospodarczego, w którym owoce pracy są zabierane pokoleniu prokreacyjnemu i przekazywane pozostałym Polacy jak każdy inny naród Europejski, są skazani na biologiczne wymarcie. To czego nie zrobił holokaust i wojny to zrobiła demokracja medialna, całkowicie niszcząc strukturę piramidy wiekowej ludności, w stopniu nie gwarantującym nawet zastępowalności pokoleń. To system tak krótkowzroczny i hedonistyczny w skali państwa narodowego i tak pozytywny w skali samorządowej, iż każdy kto zastąpi ją czymkolwiek gwarantując zniesienie powyższych, będzie pamiętany przez historię jako wskrzesiciel.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Polak(2018-04-09 16:25) Zgłoś naruszenie 2536

  Mówienie, że przedsiębiorcy zyskają na pomysłach PiSu to chyba jakiś żart. Nikt tak nie niszczył polskiej gospodarki, nawet Stalin.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • derwan(2018-04-09 15:13) Zgłoś naruszenie 615

  eddd banki, supermarkety i inne firmy czyli w konsekwencji my wszyscy bo to na nas finalnie obciążą podwyżki cen. nie mam nic przeciwko pomocy soscjalnej jeśli w ślad za tym podniosą wynagrodzenia również dla średnio zarabiających a nie tylko minimalna...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze