25-30 mld zł w ciągu 10 lat na termomodernizację. Morawiecki: Powietrze samo się nie oczyści

12 kwietnia 2018, 13:13 | Aktualizacja: 12.04.2018, 13:15
Źródło:PAP
Maska gazowa

Maska gazowaźródło: ShutterStock

Powietrze ze smogu samo się nie oczyści, a walka z tym zjawiskiem nie może się ograniczać tylko do sezonu grzewczego - wskazał w czwartek premier Mateusz Morawiecki. Dlatego zapowiedział, że w ciągu dekady rząd chce przeznaczyć na termomodernizację budynków 25-30 mld zł.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • sda(2018-04-12 21:09) Zgłoś naruszenie 10

    Czekam na projekt Ekodom II i nic...

    Odpowiedz
  • r(2018-04-12 19:00) Zgłoś naruszenie 11

    socjalizm kills , oddajcie tym ktorzy to juz zrobili n wlasny koszt

    Odpowiedz
  • JJ(2018-04-12 18:08) Zgłoś naruszenie 10

    Brawo. Zakazalbym tez palenia w przydomowych piecach weglowych. Jak ktos chce palic weglem/koksem/drewnem, to niech pali w piecach ze specjalnymi filtrami, ktore sprawia, ze nie bedzie zasmradzal okolicy smierdzacym dymem.

    Odpowiedz
  • dyfuzor5(2018-04-12 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    Potrzebna pomoc prawno-organizacyjne, a nie tylko pieniądze. Przykładowo w wielu blokach są balkony w bryle budynku, gdyby bez zbędnych pozwoleń, zgód i projektów wolno je było zabudowywać to powierzchnia chłodząca byłaby mniejsza. Oczywiście "dobudowane" balkony na osobnym fundamencie i słupach stalowych mogłyby zastąpić dotychczasowe, ale nie schładzały by bryły budynku, na nie oczywiście potrzeba by robić projekt.

    Odpowiedz
  • Zasadny(2018-04-12 17:48) Zgłoś naruszenie 14

    25-30 mld na termomodernizację w przeciągu 10 lat, tyle samo ile co roku idzie na 500+ xD

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-04-12 17:01) Zgłoś naruszenie 42

    25-30 mld zł w ciągu 10 lat na termomodernizację. Na razie wszystko na papierku!!!Czekamy na czyny!!!

    Odpowiedz
  • Polak(2018-04-12 16:16) Zgłoś naruszenie 667

    Haha, za 10 lat cały ten przestępczy PiS będzie odsiadywał dożywocie, a oni robią plany na dekady. Hah śmieszni są.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz