Czy migrant naprawdę zabiera pracę? Oto najnowsze badania

14 kwietnia 2018, 17:00
Źródło:MAGAZYN DGP
rekrutacja praca pracownik

rekrutacja praca pracownikźródło: ShutterStock

Czy polski euromigrant, który wyjechał do Londynu po 2004 r., zabrał robotę Brytyjczykowi? A czy Ukrainiec pogarsza położenie polskiego pracownika? Politycy oraz publicyści mają wiele problemów z udzieleniem na te pytania spójnych odpowiedzi.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Wkurzony(2018-04-15 23:21) Zgłoś naruszenie 00

    UKRAINCY ZROBILI SOBIE Z POLSKI RAJ A JA WAS WSZYSTKICH KIEDYŚ Z POLSKI WYKOPIE, NA CZELE Z POLSKIMI POLITYKAMI

    Odpowiedz
  • easT(2018-04-15 13:26) Zgłoś naruszenie 150

    Znam przypadek gdy zwolniono Polaków a przyjęto Ukraińców, dodatkowo terroryzuje się Polaków "bo jak wam się nie podoba to za 19 zł będzie pracował Ukrainiec- firma bez związków zawodowych)

    Odpowiedz
  • mlkjh(2018-04-15 10:22) Zgłoś naruszenie 10

    Do Autora: o rany, wciaz to zdjecie z dziennikarskiego dziecinstwa. Czas na trwale ukatualnienie, zwlaszcza, ze przy niektorych artykulach daja dwie foty - i wtedy pojawia sie dwoch... braci z duza roznica wieku ;)

    Odpowiedz
  • Wkurzony(2018-04-14 22:41) Zgłoś naruszenie 76

    Ciekawe czy Brytyjczycy dawali by prace Polakom, gdybyśmy Ich bestialsko mordowali, tak jak Ukraińcy mordowali nas, Niech kochający Ukraińców Forsal i nasze polityczne bydła odpowiedzą na to PYTANIE

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Smith(2018-04-14 21:00) Zgłoś naruszenie 62

    Szok. Pan Portes obalił prawo podaży i popytu a ekonomiści nic o tym nie wiedzą?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tadek(2018-04-14 18:30) Zgłoś naruszenie 192

    Czy Polskę stać na opłacanie za pożyczone dolary zagranicznej siły roboczej . nie jesteśmy mocarstwem ekonomicznym mającym co roku nadwyżkę w obrotach handlowych. W naszej sytuacji im więcej zarobionych w kraju pieniędzy wydajemy za granicą tym bardziej pogłębiamy deficyt w obrotach i skracamy okres krajowej koniuktury

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kTn(2018-04-14 18:19) Zgłoś naruszenie 115

    Czy człowiek zabrał jedną nogę psu, skoro mają statystycznie średnio po 3 nogi? Matematyka nie kłamie!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz