Wycinka Puszczy Białowieskiej naruszyła prawo UE. Jest orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości

17 kwietnia 2018, 10:29 | Aktualizacja: 17.04.2018, 12:29
Źródło:PAP
Puszcza Białowieska

Puszcza Białowieskaźródło: ShutterStock

Decyzje polskich władz ws. zwiększonej wycinki w Puszczy Białowieskiej naruszają prawo UE - orzekł we wtorek Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu, wskazując, że nie mogą być one uzasadnione bezprecedensową gradacją kornika drukarza.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Klik(2018-04-17 11:04) Zgłoś naruszenie 1511

    Gdyby zamiast wycinki zwiększyć populację dzięciołów i innych ptaków to drukarza można było naturalnie pokonać lub ograniczyć

    Odpowiedz
  • Sensor(2018-04-17 11:28) Zgłoś naruszenie 2917

    Ale wycinka starolasu w Niemczech pod kopalnię już nie narusza Dyrektywy. Lasy powinny umierać w sposób naturalny w Polsce. Ciekawe decyzje! Niczym z RWPG

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • yes(2018-04-17 12:21) Zgłoś naruszenie 1918

    Była Moskwa a teraz jest Bruksela

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ludzik(2018-04-17 17:17) Zgłoś naruszenie 711

    TROLE RUSKIE NIE KASUJCIE WPISÓW , to was boli cha cha cha taaa zgniłe drzewa to się wycina bo kłorniki i tak zjedzą a wejdziesz do puszczy sam czy z dziećmi to na łepetyne spadnie ci zdegradowane drzewko bardzo ci tego życzę . Super widok martwych drzew to armagedon za sprawą euroburdelu ! o to ci chodzi idź do takiego lasu i zobacz . A tzw. ekolodzy to ruskie trole szkodzą Polsce gdzie tylko mogą,

    Odpowiedz
  • kacap(2018-04-17 17:22) Zgłoś naruszenie 510

    trole ruskie nie kasujcie wpisów , to was boli cha cha cha taaa zgniłe drzewa to się wycina bo kłorniki i tak zjedzą a wejdziesz do puszczy sam czy z dziećmi to na łepetyne spadnie ci zdegradowane drzewko bardzo ci tego życzę . Super widok martwych drzew to armagedon za sprawą euroburdelu ! o to ci chodzi idź do takiego lasu i zobacz . A tzw. ekolodzy to ruskie trole szkodzą Polsce gdzie tylko mogą,

    Odpowiedz
  • karolina(2018-04-17 18:07) Zgłoś naruszenie 136

    Wycinka była pretekstem do zdobywania kasy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lkj(2018-04-17 18:39) Zgłoś naruszenie 83

    kasa za drzewa i tyle. ludzi nie było las sam dawał sobie radę tylko teraz chcemy ....

    Odpowiedz
  • MaTT(2018-04-17 19:11) Zgłoś naruszenie 71

    Czy to oznacza że działania Straży Leśnej wobec ekologów były również nielegalne?

    Odpowiedz
  • Gryfon(2018-04-17 20:49) Zgłoś naruszenie 36

    Safjan dziecko resortowe,odczytało wyrok z zachodu,ojciec bronił wschodu synek zachodu.Elity...holera.

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-04-17 22:49) Zgłoś naruszenie 06

    Szajs na to lewackie robactwo z TS i Puszczy!!!🖕🖕🖕

    Odpowiedz