Liberalna Francja i konserwatywna Polska. Zobacz, gdzie w UE rodzi się najwięcej dzieci poza małżeństwem

20 kwietnia 2018, 06:02
Źródło:forsal.pl
Żywe urodzenia w bez ślubu

Żywe urodzenia w bez ślubuźródło: Forsal.pl

W 2016 r. w Unii Europejskiej urodziło się ponad 5,1 mln dzieci. A ile z nich urodziło się w związkach pozamałżeńskich?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Wyszy(2019-10-24 14:33) Zgłoś naruszenie 00

    Te odsetki to są podane dla ślubów kościelnych czy cywilnych ?

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-04-20 23:56) Zgłoś naruszenie 23

    Po co ślub jak jest obfity socjal jako gwarancja egzystencji!!!Hehehe wita nowoczesny czas!!!Tylko nie kumam dlaczego ten socjal jest dla isi i czarnych na zachodzie!Dla obywateli to ok ale dla obcych nam kulturowo to dla mnie nie ok!!!

    Odpowiedz
  • Jan(2018-04-20 17:20) Zgłoś naruszenie 80

    Raczej "liberalna Francja vs konserwatywni muzułmanie" ok.46 proc. dzieci imigrantów urodzonych w 2015 r. to wyznawcy ******* (kiedy wpisałem wcześniejszy komentarz zamiast islam pojawiły się gwiazdki a miałobyć muzułmanie, czyżby cenzura?)

    Odpowiedz
  • jan(2018-04-20 17:04) Zgłoś naruszenie 41

    Raczej "liberalna Francja vs konserwatywni muzułmanie" ok.46 proc. dzieci imigrantów urodzonych w 2015 r. to wyznawcy ******* 9 proc. pochodzi z Azji Wschodniej i Ameryki, ale do tej grupy zakwalifikowano dzieci Turków, z których większość to rodziny muzułmańskie.

    Odpowiedz
  • lalao(2018-04-20 15:32) Zgłoś naruszenie 213

    Porównywanie muzułmańskiej francy do Polski co najmniej nie stosowne.

    Odpowiedz
  • Abdullah(2018-04-20 10:37) Zgłoś naruszenie 456

    We francji jest najwyzszy wspolczynnik dzieci ze zwiazkow pozamalzenskich, bo jeszcze nie mozna zarejestrowac zwiazku malzenskiego z kilkoma zonami :)

    Odpowiedz
  • M5an(2018-04-20 10:10) Zgłoś naruszenie 11424

    nie "liberalna" tylko głupia. Wszystkie poważne badnia wskazują na to, że życie w relacji pozamałżeńskiej jest niekorzystne, a dla dzieci tragiczne. Na rozum: to tak jakby kupować mieszkanie bez żadnej umowy, na gębę. Francuzi to idioci, gardzić.

    Odpowiedz
  • nrn(2018-04-20 07:42) Zgłoś naruszenie 1122

    Najczarniejsze załozenia to podniesienie sie % muzułmanów we Francji do 14% w 2050 roku. http://www.pewresearch.org/fact-tank/2017/11/29/5-facts-about-the-muslim-population-in-europe/

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bernie(2018-04-20 06:47) Zgłoś naruszenie 5316

    We Francji dzieci o korzeniach chrześcijańskich-brak.Sami wyznawcy innej religii.Za 2 pokolenia Francji nie będzie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz