Fundacja Sorosa zamyka oddział w Budapeszcie. Przenosi się do Berlina

19 kwietnia 2018, 19:42 | Aktualizacja: 19.04.2018, 19:56
Źródło:PAP
Miliarder George Soros, prezes Soros Fund Management LLC, w trakcie wywiadu.

Miliarder George Soros, prezes Soros Fund Management LLC, w trakcie wywiadu.źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: DANIEL ACKER

Założona przez miliardera George'a Sorosa fundacja Open Society zamyka swój oddział w Budapeszcie i zamiast tego latem otworzy oddział w Berlinie - poinformował austriacki dziennik "Die Presse", powołując się na władze organizacji.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Jaro(2018-04-19 20:07) Zgłoś naruszenie 1617

    Nie znoszę dziada, ale Fidesz to już dostaje na jego punkcie jakiejś szajby. Do nikogo na Zachodzie taka retoryka nie przemawia, tylko łatwiej im przyklejać potem łatkę antysemitów, jeśli nie od razu stalinowców (bo sorry, ale publikowanie w prasie z imienia i nazwiska zwykłych ludzi tylko dlatego, że im się nie podoba obecny kurs kraju, do czego mają prawo, wygląda na jakąś potencjalną hitlistę). Dla Sorosa pracują bankierzy i pracownicy firm, a nie zdezorientowane absolwentki socjologii, które mają za niskie poczucie własnej wartości i się angażują w działalność "humanitarną". Ich taka narracja tylko jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że robią dobrze. A chyba chodzi o to, żeby pozyskiwać przeciwników, a nie ich dalej antagonizować?

    Odpowiedz
  • Jon(2018-04-19 20:47) Zgłoś naruszenie 154

    Adieu mieszacze!

    Odpowiedz
  • ..........(2018-04-19 22:15) Zgłoś naruszenie 44

    taki cytat ,,,Izrael zapewnia o krytycznym stosunku do Sorosa - TVN24 ten pan chyba nigdzie nie budzi sympatii.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zygmunt(2018-04-19 22:16) Zgłoś naruszenie 163

    Soros to jest płotka. Rothschildowie trzymają kreację pieniądza w całej Europie i USA... 7 prezydentów USA zginęło w walce z prywatnym bankiem centralnym...

    Odpowiedz
  • prawda(2018-04-19 22:17) Zgłoś naruszenie 214

    Orban gryzie rekę swojego dobroczyńy ,za gelt G.Sorosa ukończył prestżowe szkoły w Anglii ,niwdzięcznik

    Odpowiedz
  • ypgi(2018-04-19 22:24) Zgłoś naruszenie 188

    Bracia nasi starsi w wierze bacznie obserwuja i mieszaja we wszystkich krajach aby tylko ich ojczyzna byla bezpieczna. To ciemna strona sluzb specjalnych a trzeba nadmienic iz kazdy nadmieniam KAZDY brat nasz starszy w wierze mieszkajacy poza swoja ojczyzna jest czlonkiem mosadu.

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-04-20 00:12) Zgłoś naruszenie 168

    Berlin, Makrela kocha isi, czarnych!!!🤪Willkommen, hehehe!!!Niemcy to niewolnicy 21. wieku!!!Erwacht Deutsche!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wyczulony na potrzeby innych(2018-04-20 02:27) Zgłoś naruszenie 253

    Bardzo dobrze, niech uczy Niemców jak jeszcze bardziej być otwartym na imigrantów z bliskiego wschodu, jak trzymać nogi szeroko i nie krzyczeć, rozumiejąc że oni tylko realizują swoje potrzeby!

    Odpowiedz
  • JJ(2018-04-20 16:27) Zgłoś naruszenie 20

    Brawo. Teraz czas, aby fundacje Sorosa wyniosly sie z Polski.

    Odpowiedz