Które obywatelstwa mają największą wartość? Kanada i Chiny "zamykają" swoich obywateli

15 maja 2018, 06:45
Źródło:Media
Winnipeg, stolica stanu Manitoba w Kanadzie. Fot. Shutterstock

Winnipeg, stolica stanu Manitoba w Kanadzie. Fot. Shutterstock

Obywatele bogatych krajów niekonieczne mają najbardziej wartościowe paszporty. Możliwości niektórych są niewiarygodnie ograniczone - pisze Quartz.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (13)

  • Aa(2018-05-15 20:39) Zgłoś naruszenie 43

    Każdego rozwinietego kraju jest dobre. Natomiast z tego co wiem, Polacy , ktorzy wyemigrowali do USA i Kanadyi otrzymali tamtejsze obywatelstwo, maja duży problem , ażeby sie pozbyć polskiego obywatelstwa jak i również ich dzieci.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Imperial Tea(2018-05-15 15:57) Zgłoś naruszenie 317

    Paszport brytyjski wystarczy i zawsze będzie wystarczyć, bo przyjaźnie się zmieniają, ale interesy brytyjskie są wieczne :) Więc ciężko żeby obywatele tego kraju nie mieli wstępu do najlepszych krajów pod względem gospodarczym. Natomiast ewentualne braki można uzupełnić podwójnym obywatelstwem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DAn(2018-05-15 12:27) Zgłoś naruszenie 20

    No ale być poddanym jej Królewskiej Mości (Kanada) to nie to samo, co posiadać paszport Chiński....

    Odpowiedz
  • WOW1(2018-05-15 10:21) Zgłoś naruszenie 12

    Jutube szukaj: "Jerzy Zieba w "Wagnerówce" - Wezwanie do zmiany systemu"

    Odpowiedz
  • koń(2018-05-15 09:06) Zgłoś naruszenie 511

    W Kanadzie mieszkają Hundusi? Coś się komuś pomyliło.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Aga(2018-05-15 08:04) Zgłoś naruszenie 361

    A sam ranking przedstawić to nie łaska? Jaką wartość ma artykuł, wybiórczo przedstawiający kilka elementów i i punktów z rankingu? Chyba tylko propagandową?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Soprano(2018-05-15 06:59) Zgłoś naruszenie 43

    Najważniejsze są kraje gdzie żyje nasza Diaspora, jeśli ktoś chciałby odwiedzić grób krewnego, lub spotkać rodzinę, -nie mówię nawet o pracy - a potrzebuje do tego wizy, to z wolnością ma to niewiele wspólnego. Co mi po swobodzie wjazdu na SamoA lub do Zambii?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz