Rekord wszech czasów w liczbie przewiezionych pasażerów? LOT celuje w 9 mln [WYWIAD]

16 maja 2018, 20:15 | Aktualizacja: 16.05.2018, 20:56
Tylko na Forsal.pl
Boeing 787 Dreamliner w barwach narodowego przewoźnika PLL LOT. Fot. materiały LOT

Boeing 787 Dreamliner w barwach narodowego przewoźnika PLL LOT. Fot. materiały LOTźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Ed Turner

Singapur to czwarta po Pekinie, Tokio i Seulu destynacja azjatycka PLL LOT. Narodowy przewoźnik wraca tu po 30 latach. Także dzięki uruchomionemu właśnie połączeniu mamy nadzieję na rekord wszech czasów w liczbie przewiezionych pasażerów. Liczymy, że w tym roku może być ich 9 mln, dwa razy więcej niż trzy lata temu – mówi wywiadzie dla Forsal.pl Michał Fijoł, członek zarządu PLL LOT ds. handlowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (13)

  • Racjonalnie(2018-05-16 22:16) Zgłoś naruszenie 931

    Tak po prostu - powodzenia. Żeby sie to wszystko rozwijało tak, jak się rozwija.

    Odpowiedz
  • antyPO(2018-05-17 07:27) Zgłoś naruszenie 547

    Za POrypanych LOT pewnie bylby juz w rekach nazistow.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bkb2(2018-05-17 18:14) Zgłoś naruszenie 304

    Przykład LOT pokazuj ile pracy czeka Polskę aby odzyskała swój przemysł , handel i usługi... To pokazuje ile czasu będziemy odrabiać doktrynerską politykę Balcera i innych ekonomicznych pariasów.....

    Odpowiedz
  • bkb2(2018-05-17 18:12) Zgłoś naruszenie 162

    Brawo LOT.... Brawo Morawiecki ..... Choć polską gospodarkę czeka chwilowa zadyszka pod koniec tego roku to mimo wszystko szacun Panowie ....

    Odpowiedz
  • lecę(2018-05-16 23:13) Zgłoś naruszenie 1124

    Cool, ale Dreamliner jest istotnie mniej wygodny w economy niż A350, co da o sobie znać z czasem. Finnair, Lufa, je mają.

    Odpowiedz
  • dexter(2018-05-16 23:23) Zgłoś naruszenie 446

    Na dotacja wszystkie businessy sie kreca. Darmowe samoloty i zastrzyk srodkow od panstwa. Wincyj doplat do wszystkiego i beda rekordy. Prywawaciarze musza za to wszystko placic i tu kroplowki nie ma,

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Andrzej (2018-05-30 10:44) Zgłoś naruszenie 33

    A tak niewiele brakowało, żeby LOT zbankrutował za rządów PO i PSL

    Odpowiedz
  • jest super(2018-05-17 16:22) Zgłoś naruszenie 312

    Ciekawe jakie korzyści ma nasz kraj i nasze linie lotnicze że kupują Boeingi? Airbusy są produkowane bliżej, lepsze więzi gospodarcze mamy z UE. Nie chce mi się wierzyć, że w cenie Boeinga nie możemy kupić adekwatnego Airbusa. Za to co kupimy u Niemców, to oni kupują u nas. No i wiz nie trzeba za to można tam pracować. A co nam zapewnia Ameryka? Poparcie dla 447?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz