LOT i El Al rozpoczynają współpracę. Mimo kryzysu politycznego między Polską a Izraelem

4 czerwca 2018, 08:53 | Aktualizacja: 04.06.2018, 09:00
Tylko na Forsal.pl
Boeing 787 Dreamliner PLL LOT. Źrodło: materiały prasowe LOT

Boeing 787 Dreamliner PLL LOT. Źrodło: materiały prasowe LOTźródło: Materiały Prasowe

- Wydarzenia polityczne nie wpływają na biznes lotniczy. Między PLL LOT i El Al jest doskonała zgoda, co wkrótce przełoży się na polskich pasażerów – mówi dla Forsal.pl Rafał Milczarski, szef narodowego przewoźnika.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (27)

  • Passenger(2018-06-04 09:26) Zgłoś naruszenie 11253

    A ja namawiam znajomych na bojkot Izraela i izraelskich produktów. Jak można wypoczywać w kraju, w którym w tym samym czasie snajperzy strzelają do palestyńskich cywilów... Przecież to Izrael z USA i Francją zdestabilizował cały bliski wschód, to oni wywołali wojnę w Syrii i Libii, żeby stworzyć strefę buforową od Iranu. Mają na rękach krew tysięcy ludzi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Realista(2018-06-04 09:55) Zgłoś naruszenie 9636

    Nowa operacja "Most". Jak zwykle naszym kosztem. Najpierw 4,4,7, potem egzekucja 300 mld $ z "nazistów" i "z tych podłych sprawców ,H,o,l,o,c,a,u,s,t,u", potem wrogie przejęcie Polski, potem zasiedlenie J.u.d.e,o,p,o,l.i,n,u. A potem snajperzy będą sobie robili ćwiczenia przy tłumieniu buntów mniej przydatnej ludności tubylczej nad Wisłą, jak teraz z P,a,l,e,s,t,y,ń,c,z,y,k,a,m,i.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Józek Arbuzek(2018-06-04 10:19) Zgłoś naruszenie 762

    Im mniej jakichkolwiek sojuszów z tym krajem tym lepiej i bezpieczniej dla nas. Na marginesie: el alem leciałem w życiu dwa razy: pierwszy i ostatni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • imć(2018-06-04 09:20) Zgłoś naruszenie 751

    Warto opisać jakie procedury i ile czasu trwające czekają polskiego turystę w Izraelu, a jakie izraelskiego turystę w Polsce aby mieć porównanie jak wpłynie to na popularność wizyt w tę lub tamtą stronę.

    Odpowiedz
  • Obserwator(2018-06-04 10:59) Zgłoś naruszenie 716

    W obecnej sytuacji Polska powinna zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne i handlowe z I-z-r-a-e-l-e-m, anulować 30 tys obywatelstw polskich rozdanych obywatelom tej nacji. Chabad i Bnai Brith jako organizacje rasistowskie i ludobójcze [Chabad chce "zredukować" ludzkość do 600 mln - czyli zlikwidować 6,7 mld ludzi] powinny być całkowicie zdelegalizowane, a członkowie postawieni przed sąd międzynarodowy i przykładnie ukarani. I-z-r-a-e-l jest państwem totalitarno-rasistowskim, szowinistycznym, działa prawem pięści. stosuje zasade odpowiedzialności zbiorowej i dokonuje ludobójstwa. Bez pardonu morduje dzieci, starców na wózkach inwalidzkich, sanitariuszki udzielające pomocy rannym - jak ostatnio - wszystkich nieuzbrojonych. Pomijam, że po 4-4-7 zamierzają z Polaków zrobić zbankrutowanych niewolników w ramach projektu J-u-d-e-o-p-o-l-o-n-i-i [kogres założycielski w Berlinie w 2015], dlatego tak podbijają bęben wrzaskliwej i bezczelnej totalitarnej goebellsowskiej propagandy kłamstw i oszczerstw na Polaków jako "sprawców Holocaustu". Wg zasady: kłamstwo powtórzone milion razy staje się obiegowa prawdą.

    Odpowiedz
  • Heheszek(2018-06-04 13:01) Zgłoś naruszenie 460

    Te pseudo-linie są warte zaledwie 120-130 mln $, akcje spadły w ciągu roku o ponad 70%, moglibyśmy je wykupić i zmergerować z LOTem :) A co, a jaki byłby sukces propagandowy!

    Odpowiedz
  • logicznie myśląca(2018-06-04 13:24) Zgłoś naruszenie 360

    Ryzyko niebezpieczeństw związanych z tzw terroryzmem dla obywateli polskich zawsze było ignorowane - przypadek operacji "Most" na Okęciu. Jest dużo fanów LOT-u, ale dlaczego w imię bliżej nieokreślonych korzyści znów szafuje się bezpieczeństwem Polaków - należy zastanowić dwa razy, aby w tej sytuacji wsiąść na pokład LOT-u wraz z posiadaczami "honorowanych" biletów bliskowschodniego przewoźnika (jeżeli nie muszę to nigdy nie skorzystam z tego przewoźnika - to zawsze dodatkowe ryzyko!) - kto chce niech ryzykuje, bo dodatkowe ryzyko (poza czysto techniczne) w tej sytuacji zawsze istnieje, a jeżeli istnieje to wiążą się z tym dodatkowe rygory no i oczywiście koszty, koszty i jeszcze raz koszty

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • prawda(2018-06-04 20:56) Zgłoś naruszenie 350

    Izrael to dwulicowe panstwo, ktore knuje, szczuje i dziala przeciwko Polsce. Wspieranie, czy wspolraca z Izraelem jest wbrew polskim interesom i dlatego powinnismy masowo bojkotowac wszystko co izraelskie.

    Odpowiedz
  • Dębowa Puszcza(2018-06-04 19:11) Zgłoś naruszenie 291

    Jakoś mi z nimi nie po drodze, wolę w drugą stronę promem.

    Odpowiedz
  • from PL(2018-06-04 19:15) Zgłoś naruszenie 271

    Z chęcią polecę do Iranu.

    Odpowiedz
  • PlYm(2018-06-04 19:08) Zgłoś naruszenie 271

    Stop ubojowi rytualnemu. Żyjemy w XXI wieku stop zabobonom!

    Odpowiedz
  • Jaro(2018-06-04 16:40) Zgłoś naruszenie 220

    W swojej ofercie mają niebagatelne atrakcje, np. zawijanie ortodoksów w przyjazne środowisku woreczki foliowe, jak samolot przelatuje nad Jerozolimą. Miejmy nadzieję, że LOT też podłapie, to jakby co będzie jak się odgrodzić od wątpliwej jakości towarzystwa na międzykontynentalnych.

    Odpowiedz
  • Pełowiec(2018-06-04 14:18) Zgłoś naruszenie 203

    To ten LOT jest polski?

    Odpowiedz
  • Ja(2018-06-04 18:29) Zgłoś naruszenie 146

    Przyjaciele z Izraela pamiętajcie o "POLSKIM HOLOKAUŚCIE" uciekajcie od Polski ratujcie się. My o "Polskim HOLOKAUŚCIE" pamiętamy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Terminator(2018-06-04 23:20) Zgłoś naruszenie 63

    Koniec!!!Polak i Syd to nie wrogowie!Dalej 10% populacji Polski to Sydzi!Taka to prawda!Nawet 1. dama!!!

    Odpowiedz
  • yogi(2018-06-11 16:40) Zgłoś naruszenie 40

    "LOT i El Al rozpoczynają współpracę" - a po co???kto kogo ma ratować,czyżby w LOT-cie znowu afera???,a może klapa???

    Odpowiedz
  • Piotr(2018-06-04 17:12) Zgłoś naruszenie 344

    Ileż tutaj hejtu. Jesteście w wielkim błędzie. Ja jestem i pozostanę rzecznikiem budowania pozytywnych relacji polsko-izraelskich.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • dosczydzeniapolski(2018-06-12 23:17) Zgłoś naruszenie 30

    Izrael i Polskę łączy długa i wspaniała historia współpracy i partnerstwa ********* kłamstwo izrael istnieje zaledwie 50 lat gdzie ta wspaniala historyczna współpraca.

    Odpowiedz