Czy to już bańka na rynku mieszkaniowym?

13 czerwca 2018, 06:10
Źródło:Inne
Wyres 1. Źródło: Census.us, obliczenia własne

Wyres 1. Źródło: Census.us, obliczenia własneźródło: Materiały Prasowe

Od dołka w 2013 r. liczba wydawanych w Polsce pozwoleń na budowę mieszkań wzrosła o ponad 80 proc. osiągając poziom 6,7 mieszkań na 1 tys. mieszkańców. Czy takie tempo wzrostu grozi jego załamaniem?

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (2)

  • LL(2018-06-13 09:39) Zgłoś naruszenie 45

    Nie samowite jak panowie redaktorzy czaruja rzeczywistosci. W Polsce jak i na swiecie w 2007/8 byl krach, domy w Wawie i w Londynie spadly o 15-20% w ciagu nastepnych 2+ lat. W UK czy USA nazywa sie to krachem ! a w Polsce korekcja cen Idiotyzm, powtorze jeszcze raz w 2007/8 roku byl KRACH na rynku nieruchomosci w Polsce i Polska nie byla zielona wyspa tym razem na tym rynku

    Odpowiedz
  • GG(2018-06-13 13:51) Zgłoś naruszenie 161

    LL nie było tak dużego spadku żeby to krachem nazywali. Ogólnie w Polsce nie pozwolą na gwałtowny spadek cen nieruchomości, bo wszystkim na rękę ten ukłąd co teraz mamy. W US ludzie oddawali domy jak nie potrafili spłacić i byli z bankiem kwita. W PL Kowalski w kryzysie będzie zadłużony więcej niż wartośc nieruchomości i że nie mamy przepisów jak w US to nie odda mieszkania bankowi i bańka nie pęknie. Kowalski będzie zawsze dojony i nie ma wyjścia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze