Rząd chce powołać Narodowy Holding Spożywczy

19 lipca 2018, 11:27 | Aktualizacja: 19.07.2018, 11:28
Źródło:PAP
Ekologiczna żywność jest coraz popularniejsza w Polsce. Wartość rynku rośnie w tempie ponad 10 proc. rocznie

Ekologiczna żywność jest coraz popularniejsza w Polsce. Wartość rynku rośnie w tempie ponad 10 proc. rocznieźródło: ShutterStock

Rząd chce powołać Narodowy Holding Spożywczy, aby stabilizować rynki rolne - poinformował na konferencji prasowej minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Mak(2018-07-19 12:40) Zgłoś naruszenie 672

    Jakie to pisie!!! Jak to pięknie brzmi!!! Nie poddajmy się zbiorowemu wariactwu!!! Czy komuna wróciła???

    Odpowiedz
  • rolnik(2018-07-19 11:54) Zgłoś naruszenie 542

    chwileczke.. czy to PGR+?:)

    Odpowiedz
  • szkodaslow(2018-07-19 12:02) Zgłoś naruszenie 532

    kolejny prezes, kolejny zarząd? a może ktoś się weźmie za robotę?

    Odpowiedz
  • Edek(2018-07-19 12:29) Zgłoś naruszenie 522

    Miejsce dla kolejnych Misiewiczów

    Odpowiedz
  • iza(2018-07-19 12:32) Zgłoś naruszenie 512

    Chyba do tego Pisu się jednak zapiszę. Takie wałki można już bezkarnie robić

    Odpowiedz
  • VVV(2018-07-19 23:19) Zgłoś naruszenie 481

    PGRów im się zachciewa xD

    Odpowiedz
  • NICKT(2018-07-19 12:17) Zgłoś naruszenie 277

    To już nawet pietruszka i marchewka będą narodowe.

    Odpowiedz
  • tom-ch(2018-07-19 13:11) Zgłoś naruszenie 155

    Felix Koneczny mowil o tym ze zarowno Prusy(PO -zabor pruski)), a przede wszystkim Moskwa(PIS -zabor rosyjski)) to wyspy kultury powierzchownie europejskie. I ciagle nie mozemy sie z tego kola wydostac na wolnosc. Obnizcie obciazenie pracy ZUS-em z 45% na 25%..

    Odpowiedz
  • per cent(2018-07-22 22:06) Zgłoś naruszenie 36

    Co kilka lat jest nadprodukcja, a innym razem dołek. Gdyby mieć wielkie chłodnie to np takie owoce miękkie można zmagazynować i sezon później jak ich brak sprzedać. Ceny powinny być w miarę stałe, a np dżemy powinny być produkowane masowo i tanio. a te dżemy powinny mieć małe marże, wtedy sprzedaż byłaby duża i interes i tak by się kręcił.

    Odpowiedz
  • Taksa(2018-07-25 11:47) Zgłoś naruszenie 00

    Chrońmy środowisko a przy tym nasze zdrowie! Auta elektryczne to przyszłość!

    Odpowiedz
  • Dyzma(2018-07-20 21:12) Zgłoś naruszenie 04

    Jak w Niemczech, tylko czy będą pracować tak samo?

    Odpowiedz
  • kar(2018-07-23 16:34) Zgłoś naruszenie 024

    prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.

    Odpowiedz