Alfabet Amber Gold. Wszystko, co warto wiedzieć o jednej z największych afer ostatnich lat

21 lipca 2018, 08:45
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Amber Gold

Amber Goldźródło: Wikimedia Commons

Słownik języka polskiego wzbogacił się ostatnio o nowe znaczenia dobrze znanych słów. Nie wiadomo tylko, czy powinniśmy się z tego cieszyć.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • evil(2018-07-27 15:22) Zgłoś naruszenie 01

    Nie rozumiem, dlaczego środowisko jest tak pomijane pod wszystkimi względami, chrońmy środowisko i uaktywnijmy opłatę emisyjną!

    Odpowiedz
  • pOl(2018-07-27 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    polskie paliwowki pokryqwaja wzrost cen benzyny, ale przez amerynakow i arabow idzie wszystko w gore

    Odpowiedz
  • Wit121(2018-07-27 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    Zawsze gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, jednak to my nim nie jesteśmy tylko eksporterzy

    Odpowiedz
  • RICO(2018-07-21 15:06) Zgłoś naruszenie 20

    Polska należy do tych państw,które nie posiadają wyczulonego nadzoru finansowego,przeciwnie powołani do nadzoru sprzyjają rozrostowi patologii inwestycyjnej dla gangren systemu bankowego.Gdyby KNF pokusiła się do ostrzeżeń przed skutkami brania kredytów we franku skala problemów byłaby zdecydowanie mniejsza.Niestety członkowie tej instytucji mieli to głęboko w .........

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jan88(2018-07-21 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ci co mieli produkty strukturyzowane w tamtym okresie też mogą czuć się nabici w butelke

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • *123(2018-07-21 10:12) Zgłoś naruszenie 52

    Ta afera jak i wiele innych powstały z nieudolności urzędniczej i braku jasnych i czytelnych przepisów oraz pazerności ludzkiej która miedzy innymi wyrażała obawy o sankcje z powodu niejasnego posiadania gotówki.

    Odpowiedz
  • Gość(2018-07-21 09:42) Zgłoś naruszenie 71

    W mojej ocenie afera Amber Gold potwierdza , że rząd PO PSL rządził nieudolnie. Niestety ,ale mam wrażenie że politycy PO są dobrzy ale w obietnicach ,rządy ich były dla Polski okresem błędów i wypaczeń.

    Odpowiedz