Kapryśny los millenialsów

25 lipca 2018, 06:15
Źródło:obserwatorfinansowy.pl
Smutek, pesymistyczny nastrój

Smutek, pesymistyczny nastrójźródło: ShutterStock

Przedstawiciele pokolenia Y czy Z nie różnią się aż tak bardzo od starszych pokoleń. Pragną stabilizacji i są gotowi ciężko pracować. Tylko realnie postrzegają zmieniającą się rzeczywistość i przystosowują się do zmian z czystej konieczności.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • oko(2018-07-25 12:50) Zgłoś naruszenie 142

  Są mądrzejsi od tych starszych frajerów którzy nabierając się na hasełka Balcerowicza uwierzyli ,że coś mogą a zostali z niczym patrząc aktualnie w tv na pałac Kulczyka w puszczy. Starsi są z odczuciem bycia przez lata głupimi jeleniami i nie potrafią się do tego przyznać. Millenialsi są już na starcie świadomi tego ,że są przegrani i nie podejmują wyzwania. Wyczuwają z łatwością fałsz i obłudę ,nie wierzą w gruszki na wierzbie. Przyglądali się przez lata jak ich starych dymano i stwierdzili ,że nie zmarnują tak życia.Nie wiedzą co będą robić ale wiedzą czego robić nie będą. Nie będziemy pracować w waszych fabrykach i co nam zrobicie?

  Odpowiedz
 • samouk(2018-07-25 10:35) Zgłoś naruszenie 43

  Millenialsi sa bezpostaciową, nieukształtowaną masą, którą nie będzie tak łatwo wytresować na posłusznego konsumenta, gdyż zarabiają grosze a po drugie większość swojego czasu marnują w internecie. Na domiar złego, millenialsi tracą swoją prywatność poprzez serwisy typu facebook, instagram, tinder, a od tego niewiele brakuje do pozbawienia sie jakichkolwiek emocji i mysli (Patrz Orwell). Wszystko to prowadzi do jednego... kryzysu osobowosci, zatraceniu sfery sacrum, totalnego zniewolenia i problemów z psychiką. Pozdrawiam i radzę, nie dajcie się, zacznijcie myśleć, rozwijać się i znajdzcie zloty srodek pomiedzy sferami zycia.

  Odpowiedz
 • Jaro(2018-07-25 09:43) Zgłoś naruszenie 61

  "tych nie rozstających się od dziecka ze smartfonami, wydających się wiedzieć wszystko na temat nowych technologii młodych ludzi" Tak, zwłaszcza "milenialsi" rocznik 1980, którzy pierwszą Nokię dostali na osiemnastkę, mają bardzo dużo wspólnego z tymi, którzy na pierwszą komunię dostali tableta. Cała ta klasyfikacja jest o kant zada potłuc, bo ktoś bardzo się starał to wszystko wepchnąć w eleganckie, dwudziestoletnie ramy, wykładając lachę na fakt, że największa rewolucja technologiczna — Internet i telefonia komórkowa — rozegrała się w połowie tego okresu, a nie na początku czy końcu.

  Odpowiedz
 • aby, aby(2018-07-25 09:23) Zgłoś naruszenie 51

  Przyszłość to Hong Kong. Cena 50 metrowego mieszkania to przeciętnie 750 tys.euro przy średnim miesięcznym dochodzie 1700-2000 euro. Wyklucza to założenie rodziny. Mieszkasz na zawsze z rodziną. Seks w love hotelach. Podróżowanie po świecie jako wentyl bezpieczeństwa lub torebki Gucci dla tych mniej wykształconych i ciekawych. Milenialsi do kwadratu.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze