Kolejna wpadka. Tesla nie radzi sobie z naprawą własnych samochodów

26 lipca 2018, 06:19
Źródło:Bloomberg
Takie luksusowe pojazdy mogą w Norwegii jeździć za darmo po buspasach. Autor: Steve Jurvetson CC BY 2.0

Takie luksusowe pojazdy mogą w Norwegii jeździć za darmo po buspasach. Autor: Steve Jurvetson CC BY 2.0źródło: Wikimedia Commons

Tesla udowodniła, że potrafi sprzedawać samochody. Niestety nie można tego samego powiedzieć o ich naprawie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • szwaj(2018-07-31 06:38) Zgłoś naruszenie 00

    Elektromobilność to przyszłość, olac ceny paliw

    Odpowiedz
  • John(2018-07-31 05:39) Zgłoś naruszenie 00

    prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.

    Odpowiedz
  • Zeus(2018-07-27 01:44) Zgłoś naruszenie 10

    Gdzie kupic listwe drzwiowa prawy tyl ? jakis ch**j mi po prostu ja wyrwal .

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-07-26 18:04) Zgłoś naruszenie 415

    TESLA byla pionierem i gdyby nie Musk do dzis NIE byloby elektrykow bo TYLKO Amerykanin mial wizje i jaja zebo to zrobic ... Dzis reszta swiata TYLKO MALPUJE Tesle

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • hihi(2018-07-26 14:09) Zgłoś naruszenie 264

    Przecież w elektrykach nie miało się co psuć

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • gtr(2018-07-26 10:15) Zgłoś naruszenie 2317

    Ile to razy Tesla miała upadać? 10,20 razy? Coraz więcej będzie niepochlebnych artykułów w UE na temat amerykańskiej Tesli bo niemiecki przemysł motoryzacyjny przerzuca sie na elektryki stąd te ataki. Idzie poznać pro niemieckie media po takich właśnie artykułach. Może dla odmiany napiszcie coś o VW bo ci to mają sporo za uszami i działają z pełną premedytacją... Tesla i tak daje rady jak na tak krótką działalność całego przedsięwzięcia

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gonzo(2018-07-26 08:55) Zgłoś naruszenie 375

    Musk to pomysłowy gość od nowinek. Ale w momencie opracowania i uruchomienia nowego pomysłu powinien sprawę przekazać fachowcom od których nie wymaga się pomysłowości, ale dobrej organizacji. Jest ich na rynku sporo w pokrewnych branżach. Za to za kratami jest nadreprezentacja gości, którzy uważali się za pomysłowych.

    Odpowiedz
  • West(2018-07-26 08:27) Zgłoś naruszenie 218

    Ile przykładów podobnych można spotkać w Polsce. VW i inne niemieckie wcale nie lepsze jeśli chodzi o gwarancję. Negatywny marketing

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Janusz(2018-07-26 07:44) Zgłoś naruszenie 4910

    Ciekawe czy Tesla przetrwa, bo wygląda jakby zbliżał się jej rychły kuniec....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Rozbawiony(2018-07-26 07:37) Zgłoś naruszenie 3026

    Nierealny świat z własnymi wymyślonymi problemami.

    Odpowiedz