Były szef KNF Stanisław Kluza pomagał funduszowi Abris

30 lipca 2018, 20:41 | Aktualizacja: 31.07.2018, 08:07
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Stanisław Kluza

Stanisław Kluzaźródło: Materiały Prasowe

Były szef nadzoru zaproponował Abrisowi pomoc w jego sporze z Polską. Stanisław Kluza przygotował ekspertyzę na korzyść funduszu , który walczył o 2 mld zł odszkodowania za działania polskiego organu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • obserwator(2018-07-30 21:26) Zgłoś naruszenie 212

    Jak długo jeszcze Polacy będą tolerować takich szkodników, którzy narażają nas na miliardowe koszty pokrywane z naszych podatków. Jeśli tak ma wyglądać ta "liberalna demokracja" stworzona przez i dla cwaniaków w białych kołnierzykach to ja wolę............demokrację, po prostu.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • .(2018-07-30 21:56) Zgłoś naruszenie 41

    On już nie będzie spał spokojnie do końca życia, casus Jaroszewicza się kłania.

    Odpowiedz
  • Camille(2018-07-31 07:17) Zgłoś naruszenie 12

    wzrost cen paliw jest tez przez to ze Trump zadecydowal o wyjściu USA z porozumienia nuklearnego z Iranem wiec przez jakis czas ceny paliw beda rosly. nic sie nie da zrobic.

    Odpowiedz
  • ABC(2018-07-31 09:29) Zgłoś naruszenie 61

    Tak się doi, proszę państwa.

    Odpowiedz
  • Gość(2018-07-31 09:45) Zgłoś naruszenie 70

    Niezły cyrk.

    Odpowiedz