Co udało się osiągnąć prezydentowi Dudzie w Waszyngtonie? Eksperci komentują jego wizytę w USA

19 września 2018, 09:40 | Aktualizacja: 19.09.2018, 10:04
Źródło:PAP
Prezydent Andrzej Duda i prezydent Donald Trump

Prezydent Andrzej Duda i prezydent Donald Trumpźródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: MICHAEL REYNOLDS

Moim zdaniem decyzje zostały podjęte. Stałe bazy, czy baza będzie w Polsce - ocenił dr Ryszard Żółtaniecki z Collegium Civitas, socjolog i dyplomata. Według niego jest jeszcze mnóstwo szczegółów, które trzeba ustalić i wynegocjować.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • wit(2018-09-19 23:23) Zgłoś naruszenie 101

    Co tu dużo gadać jak mina Trumpa mówi wszystko: ja tu nie wiem w co ręce włożyć - ruskie strzelają do moich ludzi w Syrii, Iran pcha się do Iraku, turki z NATO kupują rakiety u ruskich, a tu przyjechała wycieczka wieśniaków z Polski, żeby im za stodołą postawić kilka wyrzutni dla postrachu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sarmata(2018-09-19 22:16) Zgłoś naruszenie 180

    Żenada - znudzony Trump podpisuje rozparty za biurkiem, a Duda z głupawym uśmieszkiem podpisuje NA STOJAKA jak pachoł jakiś. Sukces polega na tym, że Duda nie został użyty do przetarcia lakierek bossa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • stereo(2018-09-19 21:48) Zgłoś naruszenie 100

    I to jest propaganda level hard. A europa to wszystko łyka jak młode pelikany

    Odpowiedz
  • Szlomo Rosenstern(2018-09-19 18:30) Zgłoś naruszenie 265

    Andrzej dostal reke do pocalowania i tyle w temacie

    Odpowiedz
  • Raz dwa ... nie ma Polski(2018-09-19 17:40) Zgłoś naruszenie 145

    Demokraci dojdą do władzy i Polska zostanie z gołą i jasną... Roman Dmowski pisał że nie należy zdawać sie na jednego sojusznika i trzeba grać na wielu fortepianach. Co ten pis robi z naszym Krajem - uzależnił go od jednego sojusznika , niepewnego i niepoczytalnego.

    Odpowiedz
  • J.Ś.(2018-09-19 12:43) Zgłoś naruszenie 578

    Jakie są "partnerskie " relacje z USA to było widać po Adrianie. To była masakra.Służalczość i masa błędów dyplomatycznych.Eksperci związani z rząem pieją z zachwytu, a co maja mówić? Wstaliśmy z kolan,żeby robić loda jankesom. Żadne decyzje ostateczne nie zapadły i to było słychać wyrażnie. Polska od protektoratu Berlina , staje się wasalem USA...Jeszcze za to chce zapłacić...Trump obiecał jedynie ,że sprzedadzą nam gaz. Super interes.Trzeba przyznać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • elo(2018-09-19 12:28) Zgłoś naruszenie 577

    Jest przełomowy sukces! Trump poklepał Dudę po plecach!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • osiągi specjalne(2018-09-19 11:53) Zgłoś naruszenie 328

    No chyba jak dotychczas nic specjalnego poza JUST 447.

    Odpowiedz
  • tyle w temacie(2018-09-19 11:45) Zgłoś naruszenie 6830

    nic się nie udało. Czysty PR.

    Odpowiedz
  • pod(2018-09-19 11:42) Zgłoś naruszenie 2456

    Słusznie piszesz, jak ogłosi TVN i onet to innej prawdy być nie może. Bo jaka może być prawda włąściwa dla nadludzi?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wolfgang(2018-09-19 10:58) Zgłoś naruszenie 173235

    Nic nie zostało osiągnięte, Adrian się skompromitował , jego żona się zbłaźniła a cała delegacja została wyśmiana, za to KOD odniósł wielki sukces bo wielotysięczna demonstracja w obronie Konstytucji nie schodziła z pierwszych stron gazet amerykańskich. A skąd o tym wiem? Bo tak napisała Gazeta Wyborcza, ogłosił Onet i pokazał TVN. Jeszcze przed rozpoczęciem wizyty. A to są jedyne, prawdziwe media w Polsce. Gott mit Uns!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • aaaages(2018-09-19 10:07) Zgłoś naruszenie 01

    tes

    Odpowiedz