Agencja S&P podnosi rating Polski

12 października 2018, 22:02 | Aktualizacja: 12.10.2018, 22:49
Źródło:PAP
Warszawa

Warszawaźródło: ShutterStock

Agencja S&P Global Ratings podwyższyła długoterminowy rating Polski w walucie obcej do "A-" z BBB+" - podano na stronie internetowej agencji. Perspektywa ratingu jest stabilna. Z kolei Fitch pozostawił ocenę bez zmian.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • Darek(2018-10-12 23:17) Zgłoś naruszenie 1335

    No proszę. Już im nie przeszkadza „łamanie” konstytucji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jjj(2018-10-12 22:30) Zgłoś naruszenie 1209

    Ślubuję nie kupować w Lidlu 1 rok.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Kuba(2018-10-13 00:06) Zgłoś naruszenie 85116

    Co na to niedouk ekonomiczny Balcerowicz?

    Odpowiedz
  • Newsroom(2018-10-13 11:20) Zgłoś naruszenie 584

    Jesteśmy w czołówce krajów ze stabilną gospodarką i finansami. A jeszcze niedawno agentura Kremla i Berlina twierdziła, że będziemy mieli drugą Grecję w Polsce.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zakupy(2018-10-12 22:51) Zgłoś naruszenie 341

    szkoda ze Piotr I pawel nie dali rady :(

    Odpowiedz
  • wert(2018-10-13 12:12) Zgłoś naruszenie 293

    dziwne to troche bo jak obniżyli to tv i gazety portale itd.na pierwszych stronach wielkim tekstem na pół strony,a jak poprawili to takie np.wp albo cnbcbiz. skromnie cos napisali tak na uboczu .Bankier jedyny napisał ważne podnieśli reyting. Ciekaw jestem reakcji giełdy w pon.

    Odpowiedz
  • obyw(2018-10-13 06:51) Zgłoś naruszenie 268

    teraz to niech sie ... S&P bawil sie w polityke i sie zblaznil, instytucje publiczne w PL nie powinni zamawiac u nich ratingu

    Odpowiedz
  • Wolfgang(2018-10-13 06:56) Zgłoś naruszenie 1632

    Zdrajcy...jak można podnosić rating, kiedy łamana jest Konstytucja?

    Odpowiedz
  • wert(2018-10-13 12:13) Zgłoś naruszenie 102

    dziwne to trochę bo jak obniżyli to tv i gazety portale itd.na pierwszych stronach wielkim tekstem na pół strony,a jak poprawili to takie np.wp albo cnbcbiz. skromnie coś napisali tak na uboczu .Bankier jedyny napisał ważne podnieśli reyting. Ciekaw jestem reakcji giełdy w pon.

    Odpowiedz
  • ed(2018-10-13 20:00) Zgłoś naruszenie 91

    w tefałenie nic na ten temat nie mówili... to nie może być prawda

    Odpowiedz
  • huraa(2018-10-13 08:43) Zgłoś naruszenie 610

    Łyżwiarki figurowe po wykonaniu potrójnego Axla i kilku innych wygibasów dostają na tabliczkach oceny punktowe. Ciekawe jakie nasze wygibasy tak dobrze oceniono, że staliśmy się krajem wysokorozwiniętym? czy wygibasy poprzedniej ekipy też miały na to wpływ, czy może za mało wyginali śmiało ciało? Mnie wychowywano na bajce o Jasiu i Małgosi i mam obawy czy ten dobrobyt nam nie zaszkodzi? Może to reakcja na pozycję Polski w rankingu Chińczyków?

    Odpowiedz
  • Witia wierzchem jedzie(2018-10-13 09:59) Zgłoś naruszenie 20

    " Nie muoze byc, na kocjie ? "

    Odpowiedz
  • el_bunto(2018-10-14 11:57) Zgłoś naruszenie 20

    i w porządalu!

    Odpowiedz
  • cóż...(2018-10-13 19:17) Zgłoś naruszenie 23

    Jake zlecenie, taki i tating. Wszystko kosztuje a życie w Polsce co raz droższe.

    Odpowiedz