Trwa wyścig po prezydenturę w stolicy. Sondaż: Trzaskowski - 40,5 proc; Jaki - 33,5 proc.

16 października 2018, 13:11 | Aktualizacja: 16.10.2018, 13:11
Źródło:PAP
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Rafał Guz

W starciu o prezydenturę w stolicy, kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski uzyskałby 40,5 proc. poparcia, a Patryk Jaki - 33,5 proc. - wynika z najnowszego sondażu opublikowanego przez pracownię badania rynku i opinii Estymator, wykonanego na zlecenie portalu DoRzeczy.pl.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • El Polako(2018-10-16 15:51) Zgłoś naruszenie 467

    Jeżeli Warszawa wybierze Trzaskowskiego, to dla jej mieszkańców nie może być już nadziei. Młodzi wykształceni z wielkiego miasta są idealnym przykładem ludzi sowieckich ogłupionych i omamionych przez media głównego nurtu. Aktualnie ludzie głosują nie na ludzi i ich pomysły, lecz przeciwko komuś kierując się emocjami, co tyczy się także zabetonowanych w socjalizmie wyborców obecnego obozu rządzącego. Do tego dochodzi kloaczny bełkot pseudoelit w postaci rozmaitych postępackich celebrytów w kolorach tęczy mówiących tępym ludziom na kogo mają głosować. Demokracja, a już na pewno powszechne prawo wyborcze, to koszmar dla ludzi inteligentnych i pracowitych.

    Odpowiedz
  • baba ze wsi(2018-10-16 13:45) Zgłoś naruszenie 4629

    A no zobaczymy kto wygra ? Zobaczymy ! Czy post sowiecki trep nadal będzie rządził Warszawą, czy też polski patriota !?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • tak myślę dziś(2018-10-16 13:17) Zgłoś naruszenie 3544

    Biorąc pod uwagę potężny wzrost kosztów życia w Polsce w ciągu ostatnich 3 lat, nie widzę sensu głosowac na obecnie rządzących.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • fuj(2018-10-16 18:41) Zgłoś naruszenie 131

    Warszawiacy najwyrazniej lubia byc okradani i dlatego chca zakonserwowac uklad PO-wcow, ktory 80 tysiecy Warszawiakow wywalil na bruk z ich domow. No co - zycze wam Warszawiacy, zeby PO-wcy z Trzaskowskim na czele wywalili was z waszych domow, moze wtedy sie czegos nauczycie.

    Odpowiedz
  • Qwerty(2018-10-16 13:37) Zgłoś naruszenie 911

    Kiedy Polacy oducza się głosować na mniejsze mainstreamowe zło?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sid(2018-10-16 15:50) Zgłoś naruszenie 77

    jaki na burmistrza warszawy to duża przesada,,opola tak ale nie stolicy ((nie jestem fanem po czy pis))

    Odpowiedz
  • Szczepan z Wólki(2018-10-16 21:53) Zgłoś naruszenie 50

    jak wybierzecie sobie warszawiacy Trzaskowskiego na prezydenta to na działkach na wsi które tak lubicie my gospodarze będziemy wam sprzedawać mleko z ******** ,pamiętajcie leszcze żeby nie było ,że nie wiedzieliście.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mart(2018-10-16 14:42) Zgłoś naruszenie 416

    Warszawski elektorat PIS to około 30% i tyle planuje głosować na Patryka Jakiego. Myślę, że zachwyty na jego kampanią były zdecydowanie przesadzone.

    Odpowiedz
  • Drzew(2018-10-16 19:06) Zgłoś naruszenie 40

    Warszawiacy,wiekszosc ludnosc naplywowa.Lubia jak ich sie r...a w d...e

    Odpowiedz
  • wyborca(2018-10-16 23:49) Zgłoś naruszenie 20

    zakonnica właśnie wchodzi na pasy...

    Odpowiedz
  • Alek(2018-10-16 23:31) Zgłoś naruszenie 04

    Cygan z Opola prezydentem Warszawy. Kosmiczne.

    Odpowiedz
  • darek(2018-10-17 02:02) Zgłoś naruszenie 01

    Trzaskowskim powinno zajac sie ABW , cos tam jest nie tak.

    Odpowiedz