Deficyt wysokości 0,4 proc. PKB? To byłby najniższy poziom w historii

29 października 2018, 20:01 | Aktualizacja: 30.10.2018, 16:34
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Szykujemy się na zmniejszenie tempa wzrostu

Szykujemy się na zmniejszenie tempa wzrostuźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Rząd szykuje się na gorszy okres w gospodarce. W spowolnienie mamy szansę wejść z rekordowo niską luką w wysokości 0,4 proc. PKB.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (33)

  • tom-ch(2018-11-21 16:10) Zgłoś naruszenie 31

    Deficyt to pulapka ,,,,liczy sie zadluzenie na pracujacego

    Odpowiedz
  • Zaciekawiony(2018-10-30 18:49) Zgłoś naruszenie 195

    Za złodziejskiej platformy były wiecznie deficyty, podnoszenie podatków, kradzież OFE, podnoszenie wieku emerytalnego. Ale to było złodziejstwo. Najśmieszniej , że np warszafka znowu ich wybrała . Żenada. Jad sączony dekadami przez zaprzyjaźnione media wyprał móżdżki wielu niby inteligentom. Rozumiem UBole i komuszki oni walczą o swoje ale reszta niby inteligentów co chodzą do kościółka, teatru itp.?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • b22(2018-10-30 10:08) Zgłoś naruszenie 2427

    Skoro jest tak wspaniale, to dlaczego złoty leci na pysk a disel po 5,4 zł?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Bob(2018-10-30 09:59) Zgłoś naruszenie 2126

    Przy wzroście 5% deficyt !?? deficyt powinien być prawnie dozwolony jedynie w wypadku recesji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • WESLEY UNDERHILL(2018-10-30 09:46) Zgłoś naruszenie 267

    Najwyższy czas pozbyć się raz na zawsze deficytu budżetowego i zacząć spłacać to kolosalne zadłużenie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Newsroom(2018-10-30 08:48) Zgłoś naruszenie 5516

    A miała być w Polsce druga Grecja, a szykuje się nam druga Japonia ! Wystarczyła tylko "Dobra Zmiana", bez ingerencji obcych państw w Polsce i gospodarka kwitnie !!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Grzegorz(2018-10-30 07:37) Zgłoś naruszenie 3920

    A może należałoby zaczać realnie spłacać zaciągnięte długi i kreować nadwyżki budżetowe. Czesi ponoc nie mają już długów zagranicznych i to sie nazywa prawdziwa niepodległość. Serdecznie pozdrawiam.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Balcerowicz u Lisa(2018-10-29 23:02) Zgłoś naruszenie 10114

    Balcerowicz był za to u Lisa (Onet-doborowe proniemieckie targowice) i obaj jęczeli na PIS bo nie mogą się doczekać kryzysu. Jak ich słuchałem, to mogę stwierdzić jasno, iż inteligencja w Polsce wymiera , a jej miejsce zajmują frustraci i nieudacznicy gospodarczy co źle wróżą Polsce.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • sąsiad Leszka(2018-10-29 22:27) Zgłoś naruszenie 12614

    Niemożliwe, ponieważ Pan Profesor Leszek Balcerowicz mówi inaczej. Dziękuję i pozdrawiam

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rene (2018-10-29 20:51) Zgłoś naruszenie 343

    Miejmy nadzieję, że szulernia z rynków kapitalowych ma coraz mniej wspolnego z realną gospodarką światową. Bo kryzys ot tak na tych rynkach kapitalowych, pozornie bez powodu, zaczął się pod koniec wrzesnia. :))) I nic tego nie zatrzyma

    Odpowiedz
  • aero(2018-10-29 20:40) Zgłoś naruszenie 227151

    Nie wytrzymam ... platforma to jednak byli złodzieje

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • aero(2018-10-29 20:40) Zgłoś naruszenie 15743

    Nie wytrzymam ... platforma to jednak byli złodzieje

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • proto(2018-10-29 20:13) Zgłoś naruszenie 495

    Bufor to się przyda na kryzys za 3-3,5 roku a nie spowolnienie do 3,5 proc. Dziś taki wzrost to sporo więcej niż 7 proc. 15 lat temu.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz