Morawiecki: Polska prawdopodobnie nie przystąpi do światowego paktu ws. migracji

2 listopada 2018, 16:06 | Aktualizacja: 02.11.2018, 16:47
Źródło:PAP
Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Bardzo prawdopodobne, że Polska nie będzie częścią globalnego paktu ONZ w sprawie migracji; nasze zasady dotyczące ochrony granic i kontroli przepływu migracji są dla nas priorytetem - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Terminator(2018-11-02 16:54) Zgłoś naruszenie 5912

    Brawo!!!

    Odpowiedz
  • brawo(2018-11-02 20:24) Zgłoś naruszenie 345

    Brawo !! Skoro największa demokracja US do tego nie przystąpiła.My też nie powinniśmy .To niewypał w czasach nadmiernego przyrostu w Afryce i półwyspie arabskim.Ekonomiczni to nie uchodźcy!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-11-02 20:55) Zgłoś naruszenie 1213

    Dobrze; jeszcze tylko przestańcie wydawać wizy Azjatom, i odbudujcie pomniki wdzięczności coście je zniszczyli.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pod Lipą(2018-11-02 21:01) Zgłoś naruszenie 323

    Pakt ds migracji był wymyślony w czasach gdy zdecydowanie mniejsze ilości ludzi migrowały i mniej było cwaniaków którzy to nadużywali. Jeśli ktoś czytał starożytnego Sun Tzu na temat strategii i taktyki prowadzenia wojen, to poświęcił cały rozdział uchodźcom pisząc ,że są oni forpocztą nadchodzących wojsk i prowadzą ciche rozpoznanie ułatwiające późniejsze opanowanie całych regionów.

    Odpowiedz
  • JJ(2018-11-02 21:06) Zgłoś naruszenie 357

    Brawo premier! Trzymamy pana za słowo!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kaczycha(2018-11-03 00:47) Zgłoś naruszenie 517

    Brawo bandyterka unii MY z Rosją!

    Odpowiedz
  • Uff(2018-11-03 02:03) Zgłoś naruszenie 710

    Ciemny lud wszystko kupi, deklaracje z Marakeszu krzywousty podpisal a teraz mowi prawdopdobnie, falsz bije z niego

    Odpowiedz
  • tylko Polski szkoda(2018-11-03 10:36) Zgłoś naruszenie 48

    PiS chciał podpisać tę deklarację z ale na Nowogrodzką z centrali przyszło "nie lzja"

    Odpowiedz
  • justin(2018-11-03 13:23) Zgłoś naruszenie 45

    nie ufam Morawieckiemu. Mówi jedno a robi drugie. Podpieranie migracji ,wypychanie młodych Polaków z granicę, niszczenie polskiej gospodarki poprzez fiskalizm etc Propaganda w końcu ludziom sie znudzi

    Odpowiedz
  • ABCDE(2018-11-03 21:33) Zgłoś naruszenie 00

    I BARDO DOBRZE BO DRUGIEGO JANA III SOBIESKIEGO JUŻ NIE MAMY !!!!

    Odpowiedz