Wassermann: Tusk nie zdał egzaminu, nie poradził sobie z rządzeniem

5 listopada 2018, 17:50 | Aktualizacja: 05.11.2018, 17:54
Źródło:PAP
Małgorzata Wassermann

Małgorzata Wassermannźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Prace komisji śledczej ds. Amber Gold jednoznacznie pokazały, że Donald Tusk nie zdał egzaminu i nie poradził sobie z rządzeniem takim dużym państwem jak Polska - oświadczyła szefowa komisji Małgorzata Wassermann po przesłuchaniu b. premiera.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • Ryszard(2018-11-05 17:58) Zgłoś naruszenie 208

    Ciekawe jak sobie poradzi Szydło i Morawiecki z aferą SKOKów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • hej(2018-11-05 18:09) Zgłoś naruszenie 1710

    A ta znowu nie w tej wannie się wykąpała

    Odpowiedz
  • Heh(2018-11-05 18:52) Zgłoś naruszenie 99

    Morawiecki ,Kaczyński i Wasserman zdali egzamin??? Hahahahahahaha bardzo smieszne

    Odpowiedz
  • Vendetta(2018-11-05 19:12) Zgłoś naruszenie 911

    W latach 2010 - 2014 D. Tusk - mimo kryzysu finansowego i afery Amber Gold - odbył łącznie 7 (słownie SIEDEM) spotkań z prezesem NBP i prezesami KNF, podczas których omawiał zagrożenia dla polskiego systemu finansowego i oszczędności Polaków...A ILE RAZY SPOTKAŁ SIĘ Z KOLEGAMI BY POGRAĆ W PIŁKĘ I OBEJRZEĆ MECZ? to tyle na temat zainteresowania byłego premiera kwestią rządzenia krajem. To były długie wakacje...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Jubiler z Genewy(2018-11-06 10:45) Zgłoś naruszenie 50

    Buta i arogancja, zgubi ten rząd szybciej niż poprzedni!

    Odpowiedz
  • dave(2018-11-05 20:31) Zgłoś naruszenie 52

    Taka cienizna i szkarada popyla swoje dyrdymały...

    Odpowiedz
  • ale jaja(2018-11-06 10:19) Zgłoś naruszenie 40

    Za to Ty "zdałaś" egzamin w Krakowie :) Buahaha!!

    Odpowiedz
  • ajdi(2018-11-06 09:03) Zgłoś naruszenie 41

    Kobieto przestań bredzić, Tusk cie osmieszył, a ty jak cały pis pleciesz idiotyzmy, jednym słowem "wygrałas sromotnie", hahahahaha

    Odpowiedz
  • n-x1(2018-11-06 09:36) Zgłoś naruszenie 40

    Tymi słowami pani przewodnicząca komisji potwierdziła po co jest ta cała szopka. Nie przedstawiła żadnych dowodów winy Tuska. Społeczeństwo nie dało się omamić tymi bzdurami. Zamiast dążyć do ustalenia błędów systemu państwa które można by uniknąć w przyszłości pani Wassermann zajęła się zbijaniem kapitału politycznego co niestety nie wyszło. Trzy lata pracy i grube pieniądze podatników służyły jedynie walce z poprzednią ekipą rządzącą . Mam nadzieję, że w przyszłości nie zostanie powołana następna komisja śledcza dla zbadania działań tej komisji.

    Odpowiedz
  • Hmmm(2018-11-05 18:32) Zgłoś naruszenie 49

    ..ale za to ma poparcie gebelsów..

    Odpowiedz
  • Rappaport(2018-11-05 19:40) Zgłoś naruszenie 41

    Temida powinna punktować a nie emocjonować...

    Odpowiedz
  • ostry(2018-11-06 00:02) Zgłoś naruszenie 40

    "Przez trzy lata żadna z instytucji nie potrafiła skutecznie stanąć na drodze Marcina P." - oceniła. Trzy lata miał Ziobro na rozwiązanie sprawy i nic. Jeśli są podstawy do oskarżeń premiera bądź jego syna to niech prokuratura się tym zajmie!

    Odpowiedz
  • mroje(2018-11-05 23:29) Zgłoś naruszenie 324

    Po przeczytaniu ksiazki Sumlinskiego o Tusku, jestem zdania, ze nie mial wcale zamiaru dobrze rzadzic Polska, jego celem bylo pilnowamie interesow Niemiec.....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gość(2018-11-06 07:41) Zgłoś naruszenie 24

    Całkowicie podzielam opinię Pani Wassermann.

    Odpowiedz